Skocz do zawartości

Rady Pozycjonowania


reszkov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowy w temacie pozycjonowania i własnymi siłami staram się wypozycjonować stronę sklepu znajomego. Przeczytałem całą masę postów, artykułów poradników na ten temat, ale niestety występuje sporo sprzeczności. Czy mógłbym prosić kogoś kto zna się na temacie, na zerknięcie na stronkę i może doradzenie mi co mogę poprawić, lub zmienić całkowicie by strona pozycjonowała się lepiej. Wiem że istotnym elementem pozycjonowania jest duża ilość wartościowych linków, tu też pojawia się pytanie jak zdobyć te wartościowe linki nie narażając się na filtr google ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy mógłbym prosić kogoś kto zna się na temacie, na zerknięcie na stronkę i może doradzenie mi co mogę poprawić, lub zmienić całkowicie by strona pozycjonowała się lepiej.

https://www.forum.optymalizacja.com/forum/24-strony-do-oceny/


jak zdobyć te wartościowe linki nie narażając się na filtr google ?

seoinfo.edu.pl/piec-prawd-o-seo-i-pozycjonowaniu/

patrz pkt 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem nowy w temacie pozycjonowania i własnymi siłami staram się wypozycjonować stronę sklepu znajomego.

Dużo szczęścia . Obstawiam że znajomy za kilka miesięcy nie będzie już znajomym.


jak zdobyć te wartościowe linki nie narażając się na filtr google ?

to pytanie zadaje sobie każdy w tej branży , ale na nie nie ma odpowiedzi bo każdy link może być w przykładach nienaturalnych linków które przyjdą w widokówce z g.

Odpuśc sobie - nie będziesz miał czyjegoś bankructwa na sumieniu. Pobaw się najpierw jakąś swoją stroną która nie przedstawia dla Ciebie większej wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep nie jest łatwym tematem do pozycjonowania. Dużo zależy od branży i konkurencji. Jeśli są to niszowe produkty to jest szansa, że dasz radę.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał kolega wyżej, wszystko zależy od fraz, jak to niszowy sklep z rękodziełem artystycznym, a fraz niewiele to możesz próbować, jak chcesz kopać się z porównarkami to oszczędź sobie pracy, tu potrzebna jest wiedza, wiedza, wiedza i jeszcze raz wiedza, oraz soft, soft, soft i sporo kasy i odrobina farta aby nie złapać filtra.

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reszkov miałem podobną sytuację do Ciebie. Nie miałem bladego pojęcia o "pozycjonowaniu" a z różnych przyczyn musiałem się zająć wypozycjonowaniem strony znajomych. Jednak zanim faktycznie za to się zabrałem, poświęciłem mnóstwo czasu na zgłębianie wiedzy. Więc jeśli już musisz się Ty tym zająć (nie rozważam tutaj kwestii dlaczego znajomy nie zleci tego profesjonaliście) to najpierw solidnie przyłóż się do nauki. Nikt Ci tutaj nie da rozwiązań podanych na tacy. Czytaj to forum, wiele pożytecznych informacji znajdziesz na blogach seo. Może zakup jakiś poradnik/kurs dla początkujących, chociażby na blogu Lexy masz taki. Działając po omacku stracisz jedynie czas i większych korzyści nie osiągniesz (a raczej pogorszysz sytuacje).

Polecam usługi ślubne we Wrocławiu: https://www.goodchoice.com.pl/

Profesjonalny kurs wizażu: https://lalabeautyacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie miałem bladego pojęcia o "pozycjonowaniu" a z różnych przyczyn musiałem się zająć wypozycjonowaniem strony znajomych. Jednak zanim faktycznie za to się zabrałem, poświęciłem mnóstwo czasu na zgłębianie wiedzy.

Ogólnie nie polecam pozycjonować sklepów bez wiedzy i doświadczenia.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak liczne odpowiedzi, czytałem sporo na temat pozycjonowania. Tu niestety każdy poradnik mówił coś innego. Sam sukcesywnie w przeszłości pozycjonowałem 2-3 strony, ale były to niszowe tematy i bez większej konkurencji (zwykłe strony, nie sklepy) . Tu przebijać musiał bym się przez aparta, kruka, yes'a. Frazy przykładowe to jubiler , biżuteria, złote pierścionki, brylanty Łódź. Rozumiem że w własnym zakresie nie mam co szaleć i zlecić to firmie pozycjonującej, tu też zmienię delikatnie swoje pytanie. Kogo polecacie ? i jakie są średnie koszta by znaleźć się na te 4-5 fraz w top serpów.

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoptymalizuj sklep a pojedyncze produkty staraj się jak najdokładniej opisywać, zoptymalizuj zdjęcia produktów bo dla bardzo dużej ilości zapytań z tej branży pokazują się zdjęcia (chyba nie muszę wspominać, że muszą być dobrze zrobione ) ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności