Skocz do zawartości

Dokąd To Wszystko Zmierza?


blake

Rekomendowane odpowiedzi


przez całe życie spotkałem dwóch homo (przynajmniej tak się przyznawali) a przeglądając tv czy net można pomyśleć, że jest ich dużo więcej.

Niestety jest dużo więcej.. w "ukryciu" żyje jakieś 95%.. :/

Swego czasu przekonałem się [nie na własnej skórze czy (_|_)], jak ich wielu jest w zwykłym towarzystwie, w którym obracasz się na co dzień idąc na basen czy kopiąc w piłkę..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kandyduj a będę na Ciebie głosował. Masz mój głos.

Zastanawiam się nad tym, bo IMHO eurokomuna siedzi w kieszeni korpo :D


robił kasę

Każdy powinien mieć własne priorytety ;)


jeszcze dziwniejsze "preferencje"

No, już powstają ruchy na rzecz zalegalizowania zoofilii i pedofilii ...



Niestety jest dużo więcej..

Szacunkowo populacja "kochających inaczej" nie przekracza 5% populacji (rzeczywiste szacunki a nie propagandowe)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekscytować nie, ale godzić się z takimi sytuacjami również nie. obecne społeczeństwa cechuje coraz większy syndrom "owieczek prowadzonych na rzeź" godzących się z zalewem gówna i wciskanej nienormalności.
gó**o zawsze płynie z prądem ....
Włączanie/nie włączanie nie ma nic do rzeczy - ważne jest czy się na to nie godzimy czy milcząco przyzwalamy na te coraz większe gó**o nas zalewające i nie chodzi tylko o TV ale o wszystkie dziedziny życia ...

Beerbant skąd u takiego homofoba jak Ty, takie zafascynowanie odbytem i jego produktami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Beerbant skąd u takiego homofoba jak Ty, takie zafascynowanie odbytem i jego produktami? :)

Pewnie z miłości do kwiatów :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie moze, że bodaj Kazik kiedyś śpiewał "Kobieta z brodą ryczy do mikrofonu, a ludzie wysyłają na nią smsy" - słyszałem o tym w tv następnego dnia po Eurowizji, ale chętnie poznam tytuł:)

Niestety Europa to skansen, społeczeństwo europejskie robi na siłę z szamba perfumerie i uważa to za nowoczesność. Sorry, ale ja uciekam na Marsa.

Nie cierpię spamerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale ja uciekam na Marsa.

Przecież dopiero co z niego przybyłeś... Już się nie spodobało na ziemi?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że miałem "nosa" co do Twojego pochodzenia jak również pomysłów.

Ogólnie temat do kawy bardzo interesujący.

Z tego co się dowiedziałem prosto od źródła (..)

Proponuję założenie nowej kategorii użytkowników - "Fantasy".

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/193808-list-otwarty-do-spolecznosci-seoaes/page-6#entry1345619

Niestety ewolucja na Ziemi mnie przerosła.

Ps. ja pochodzę z Kryptonu, skąd się ty urwałeś, że mnie z marsjanami mylisz?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Beerbant skąd u takiego homofoba jak Ty, takie zafascynowanie odbytem i jego produktami?

Hmm , u mnie ? Ja raczej dziwię się innym określając przedmioty ich fascynacji po imieniu ;) .

PS

Możesz zdradzić kto to taki homofob ? ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności