Skocz do zawartości

Śmieszne zdjęcia FB


ar4

Rekomendowane odpowiedzi

To były dopiero czasy...

 

gaplus_mame.png

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 351
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może nie FB, ale na pewno do działu dowcipy... może i nie jest to jakaś topowa wpadka, ale wydaje mi się, że na takie szczegóły powinni zwracać uwagę, tym bardziej, że starają się kreować na fachowców w dziedzinie seo, a seo to właśnie szczegóły...

 

 

wx2ln8rv.jpg

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. autorem wpisu jest Łukasz, który nie popełnił w nim żadnego błędu Po 2. wycofanie się z wyświetlania wartości PR w toolbarze NIE oznacza wycofania samego PR. Także gratuluję dowcipu - jak najbardziej nadaje się do tego działu ;-)

 

PS A sądziłam, że takie banały trzeba tłumaczyć jedynie początkującym osobom, które gdzieś kiedyś trafiły na info o tym, że "PR umarł".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wycofanie się z wyświetlania wartości PR w toolbarze NIE oznacza wycofania samego PR

 

.

 

Jak już ścigamy się na numerki to: masz jakieś dowody, że PR nie umarł i tylko został zamaskowany?.

Bo chyba Tobie nie trzeba tłumaczyć jeśli coś nie jest pokazywane, to to jest punt wyjścia i jeśli chcesz pośmiać się z innych musisz udowodnić, że on istnieje jak potwór z Loch Ness. Idąc tokiem mylenia ekspertów od tłumaczenia artykułów to wszystkie linki maja być nofollow... Czasami jak czytam te Wasze dywagacje na FB to można cały dział dowcipy wypełnić na tydzień czytania do przodu.... Ale oczywiście każdy ma swoje kanony co jest śmieszne a co nie, co jest prawdziwe co nie więc niech każdy zostanie przy swoim :D

 

Kuba ja tam myślę, że Koleżance chodziło o co innego, kółko wzajemnie polecających się ekspertów z FB bacznie obserwuje PiO :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to teraz są experci od pisania i polecania swoich audytów/szkoleń :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden zgadza się z PR jest jak z kotem schrödingera, on jednoczenie martwy i żywy, więc zwolennicy obu teorii maja rację.

Ja jestem zwolennikiem tezy ze PR już nie istnieje a już dawno został zastąpiony innym algorytmem o wiele bardziej rozbudowanym ale dalej bazujący na ocenie linkó przychodzących w odniesieniu do wychodzących również. Do tego mnie przekonują liczne obserwacji zachowania domen z PR i bez PR ( z linkami ze stron z wysokim PR) w serpach kiedy ten PR był pokazywany i aktualizowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwolennikiem tezy ze PR już nie istnieje a już dawno został zastąpiony innym algorytmem o wiele bardziej rozbudowanym ale dalej bazujący na ocenie linkó przychodzących w odniesieniu do wychodzących również. 

 

No pewnie, tylko z dodatkiem "dla google nie istnieje". A poza tym nie wypada, żeby Google miało gorsze narzędzia od MOZ, Majestic, czy Ahrefs. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności