Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

@SeoMagic Niestety też tak może być że źle napisałem pytanie / uwagę. Ale z drugiej strony na razie odezwały się (tak mi się wydaje) w większości osoby piszące - a ja patrzę od interfejsu osoby zamawiającej - i tutaj wskazuję niedogodności. Nie wiem jak wygląda współpraca/interfejs od strony osób piszących teksty dla TB.

Z mojej strony jest okienko zgłoś uwagi do tekstu - a nie do admina TB - więc tam wpisałem uwagi, zaznaczając że przy bardziej rozbudowanym tekście jest to pole za małe.
@pawig Szkoda, że nie ma o tym żadnej informacji - tak jak napisałem wcześniej dopiero teraz o tym się dowiedziałem. I przy większych tekstach i np tych droższych wg mnie  powinna być możliwość zgłoszenia poprawek min. 2 razy.

Jako, że pierwszy raz zacząłem korzystać z TB w marcu zacząłem od zamówienia tekstów specjalistycznych u kilku osób (3-4k znaków) i z tej grupy do kolejnych zleceń ostały wybrane 2 osoby u których zlecane były kolejne teksty. Przy tekście na 300-500 znaków i cenie niskiej rozumiem, że nikt nie ma czasu i nie ma to sensu aby bawić się w poprawki po 2-3 razy. Ale płacąc za tekst 70-100 zł netto brakuje mi tej opcji min. 2 poprawek - lub większego pola do uwag. I tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrot za literowke to juz przesada. Takie bledy to normalnosc.czasem nie da sie ich wychwycic. Rozumiem zwrot jak zdanie nie ma sensu albo merytorycznie cos nie pasuje. Mi kiedys moderator nie zwrocil tekstu choc byl literowka w tytule. Pozniej dostalam ocene 5 byc moze przez to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak pisałem wcześniej jak za drugiem razem wybierzesz zgłoś uwagi do tekstu  to automatycznie odrzucasz cały tekst.

Tak działa TextBookers.com :)

Zdarza się i taka sytuacja, że klient zwraca tekst, aby poprawić jedną literówkę i po czym wystawia ocenę 6.

"-1" punkt możesz dostać praktycznie za nic i "-1" punkt dostaje osoba która cały tekst skopiowała z neta. To jest sprawiedliwość systemu.

Możesz mieć napisane tysiące tekstów dla kilkunastu zleceniodawców i mieć ocenę 6, a i tak jeden zleceniodawca może prostym zleceniem zablokować ci konto.

 

 

3 minuty temu, maciej_maciej napisał:

Polecam  wtyczkę Language tool na wszelkie literówki itp.

 

 

Kamila dostała ocenę 2.
Kamila dostał ocenę 2.

 

takich literówek nie wykryje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pawig napisał:

No tak, wtyczka wykrywająca tylko czyste literówki to bezsens :)
Powyżej pisałem tylko o tym, że koledzy piszą o literówkach, ale podają przykłady, które literówkami nie są.

masz rację, to nie są czyste literówki, ale znam tę wtyczkę i niektórzy się na nią napalają, że już nie trzeba poprawiać dokładnie tesktów, a potem piszą takie kwiatki, że głowa mała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedyncze literówki nie stanowią problemu i moderatorzy się ich nie czepiają, więc nie wiem skąd ta dyskusja. Drobne błędy eliminuje Word i edytor TB. Ze stylistycznymi jest gorzej. Kto nie potrafi pisać zgodnie z zasadami stylistyki musi zrezygnować lub się dokształcić.   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności