Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za podpowiedź. Hasło mam zapisane w komputerze, ale w razie awarii nie mam możliwości pisania na laptopie (odpukać wszystko działa). Nie to jest najważniejsze, tylko fakt czekania na odpowiedź TB. W końcu nie tak mało na nas zarabiają. Za wszystkie podpowiedzi dziękuję, w wolnym czasie sprawdzę, do innych haseł też się przyda.:P. Z okazji Świąt wszystkiego najlepszego, trzymajcie się dobrze i nie przepracowujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Joanna53 napisał:

No to widocznie tylko ja podpadłam, bo poprzednio też napisałam tekst, który klient oddał do poprawki pisząc, że mam nie wspominać o wszystkim, o czym się powinno, a skupić się na jednym konkrecie - co też uczyniłam, niestety tekst został odrzucony, mnie ukarali dwudziestoma groszami, i zaznaczeniem że do pula tekstów zmniejszyła się o 1. Pisałam do TB z protestem, to mi odpowiedziano, że autor ma zgłosić jak coś mu nie pasuje. Nie zgłaszałam, bo byłam pewna że wiem co mam napisać, ponieważ klient w pierwszym opisie nie wspomniał o zakazach.

Te teksty o których teraz mówię, to teksty tematyczne więc dobrze płatne - podejrzewam że znowu tak jak poprzedni klient, chce dostać za pół darmo, bo wczoraj zobaczyłam na zleceniach to samo zlecenie, identycznie napisane (chodzi mi o wygląd słów) i jako precel. A TB, zamiast bronić pracowników, jak to przynależne jest pracodawcom, wystawia copy na cel i podwójnie karze. I wiem, wiem nie muszę dla nich pisać, ale po prostu chcę, tylko chcę też, jakiejś sprawiedliwości, chociażby możliwości pogadania z klientem osobiście, a tu niestety, jakaś tajemnica.

hahahahaaha

nie poprawiasz tekstów tematycznych, mimo wyraźnej prośby klienta i dziwisz się, że TB stanęło po stronie klienta? dobre 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koleżanka napisała, że dokonała poprawy zgodnie z tym o co prosił klient. To jest oczywiście kwestia subiektywna.

Wg mnie to jest typowa sytuacja polegająca na tym, że copy nie siedzi w głowie klienta, a możliwość poprawki ma tyko jedną. Kto wie, może ten tekst po poprawkach podobał się już klientowi dużo bardziej, ale chciałby, aby wprowadzona była jeszcze jedna bądź dwie zmiany, tyle że w TB nie ma możliwości drugiej poprawki, więc tekst poleciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pawig napisał:

Ale koleżanka napisała, że dokonała poprawy zgodnie z tym o co prosił klient. To jest oczywiście kwestia subiektywna.

Wg mnie to jest typowa sytuacja polegająca na tym, że copy nie siedzi w głowie klienta, a możliwość poprawki ma tyko jedną. Kto wie, może ten tekst po poprawkach podobał się już klientowi dużo bardziej, ale chciałby, aby wprowadzona była jeszcze jedna bądź dwie zmiany, tyle że w TB nie ma możliwości drugiej poprawki, więc tekst poleciał.

a to przepraszam, chyba źle zrozumiałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, amebix napisał:

hahahahaaha

nie poprawiasz tekstów tematycznych, mimo wyraźnej prośby klienta i dziwisz się, że TB stanęło po stronie klienta? dobre 

dobrze, że zauważyłam, że wycofałeś się z poprzednich słów, bo już chciałam coś niemiłego napisać na Twoje kpiące spojrzenie na sytuację - poprawiłam zgodnie z życzeniem, ale tekst i tak odrzucono.

a tak w ogóle to tekst był określony na 300 znaków - napisałam na 450, czyli trochę powyżej, ale jeszcze w normie - tylko dlatego, że kiedyś, jakieś półtora roku temu spotkałam się z zarzutem od innego zlecającego, że mam trzymać się określonej ilości znaków, a nie przekraczać tę granicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joanna53 napisał:

dobrze, że zauważyłam, że wycofałeś się z poprzednich słów, bo już chciałam coś niemiłego napisać na Twoje kpiące spojrzenie na sytuację - poprawiłam zgodnie z życzeniem, ale tekst i tak odrzucono.

a tak w ogóle to tekst był określony na 300 znaków - napisałam na 450, czyli trochę powyżej, ale jeszcze w normie - tylko dlatego, że kiedyś, jakieś półtora roku temu spotkałam się z zarzutem od innego zlecającego, że mam trzymać się określonej ilości znaków, a nie przekraczać tę granicę.

Tak, nie doczytałem albo źle zrozumiałem, przeprosilem szczerze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst tematyczny z dzis i jesli napisze go do jutra do 17 to dostane bonus 4%. Natomiast jesli napisze go dzien poźniej to dostane bonus 8% . Hmmm, wczesniej bylo chyba odwrotnie.im szybciej bylo napisane tym wiekszy byl bonus. Chyba ze to jakis blad strony?

Screenshot_2019-04-24-21-27-34.png

Edytowane przez Kazia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie błąd, ale niekoniecznie pozytywny dla copy. Bo co prawda widać tutaj, że jak napisze się tekst szybciej to dostanie się mniejszy bonus niż jak później. Ale przy rozliczeniu może być odwrotnie. Tzn. copy widzą taką informację może poczekać jeden dzień z napisaniem tekstu myśląc, że dostanie 8% bonusu, a w rzeczywistości przy rozliczeniu dostanie 4%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może problem z logowaniem?... Gdy wpisuję login i hasło, nie przenosi mnie w ogóle na moją stronę copy, i w ogóle nie dochodzi do zalogowania...

Przed chwilą, Wwwoman napisał:

Nie mogę  się  zalogować do tb. Wam wszystko działa?

jak widać nie :P jedynie się zestresowałem, bo mam trochę forsy nazbierane już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności