pawig

Forumowicze
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

pawig wygrał w ostatnim dniu 18 Październik

pawig ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

4 Neutral
 1. Tylko czasem ni e jest to takie proste Proszę o przykład sensownego zdania, w którym użyta będzie fraza "gabinet stomatologiczny warszawa" - fraza w mianowniku, dokładnie taka, bez zmian
 2. Uwaga do TB. Napisałem tekst. Tekst został zwrócony do poprawy. Tekst poprawiłem, jednak moderator chyba uznał, że nie do końca i tekst został odrzucony. Uważam, że taka sytuacja to beznadzieja. To czasu kiedy nie minął termin realizacji zlecenia moderator powinien zwracać tekst do poprawy, ale nie go odrzucać. Nawet jeśli copy miałby go z 10 poprawiać. Jeśli termin realizacji minie to ok, niech odrzuca. Ale do czasu zakończenia zlecenia copy powinien mieć prawo do poprawki tekstu, a nie tak jak jest teraz, że w przypadku kiedy moderator uzna sobie, że tekst nie został do końca poprawiony to od razu go odrzuca. Na tym traci i klient i copy. Klient bo nie otrzymuje tekstu, który zlecił, a tekst jest praktycznie gotowy. A copy traci po prostu kasę. A czasem idzie o poprawkę zwykłej pierdoły, której copy nie zauważył, a bez problemu by poprawił, gdyby moderator jeszcze raz zwrócił uwagę. A najlepsze jest to, że sytuacja dotyczy zlecenia, w którym do napisania były 3 teksty. Za dwa dostałem ocenę 6, czyli jak można przypuszczać klient był zadowolony, a trzeciego tekstu klient nie dostał, bo wywalił go w kosmos moderator.
 3. No już dawno mnie tak nikt nie rozbawił w poniedziałkowy poranek :D :D
 4. Ale czemu Wy się tym przejmujecie :) Ja po prostu nie zwracam uwagi na takie zlecenia i ich nie biorę :)
 5. SeoMagic ma rację. Jest to oczywiście chore no ale tak jest. Copy są tu karani podwójnie za to samo: 1. punkty karne, 2. odliczenie kasy.
 6. Termin wypłaty przypadał na niedzielę (27.05), dostałem w środę (30.05). Tyle, że od poniedziałku codziennie na upartego pisałem maila z przypomnieniem.
 7. Ha, właśnie dostałem kasę Ale co ciekawe, na TB nadal widnieje status "oczekuje".
 8. W marcu marcu spóźnili mi się z dwie wypłatami. W kwietniu miałem przerwę w pisaniu. Zacząłem znów w maju i widzę, że jak opóźnienia były tak nadal są. Ręce opadają, racja.
 9. Tak naprawdę w ogólne nie byłoby tej dyskusji, gdyby TB podało swoim copy jakąkolwiek informację , że w dniach takich a takich mogą wystąpić opóźnienia w realizacji wypłat. Zero odzewu, zero odpowiedzi będzie przy każdym opóźnieniu powodować takie dyskusje, a tym samym budować negatywny wizerunek TB.
 10. Zgłaszam ten sam probem. W piątek otrzymałem na maila info o realizacji przelewu (zaległa płatność), w TB także zmienił się status z oczekuje na zrealizowano.. Jeśli przelew został rzeczywiście wykonany w piątek to dziś od godziny pieniądze powinny być na moim koncie, a kasy jak nie było tak dalej nie ma.
 11. U mnie właśnie status zaległej płatności i następnej w kolejce zmienił się z "oczekuje" na "zrealizowano".