Jump to content

pawig

Forumowicze
 • Content Count

  211
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

pawig last won the day on September 9

pawig had the most liked content!

Community Reputation

57 Excellent

Recent Profile Visitors

407 profile views
 1. U mnie to samo. Teksty wiszą o wczoraj. Oczywiście żadnej reakcji ze strony WhitePress na forum nie ma...
 2. Tak, u mnie też już śmiga normalnie. Mam pytanie. Czy jeśli klient odeśle tekst do poprawy i dostanie poprawiony tekst to znów, od nowa, ma 7 dni na jego akceptację czy czas liczony jest od pierwszego oddania tekstu przez copy?
 3. Bardzo dużo zleceń wisi od klientów, o których kiedyś była tu mowa. Teraz już nazw pisać nie będę. Są to klienci placacy niskie stawki, ale mający bardzo dużo wymagań, a następnie jeszcze teksty w nieskończoność są kierowane do poprawy. Wydaje mi się, że po prostu już coraz więcej copy przejechalo się na tych klientach i po prostu nie biorą tych zleceń. Dlatego one wiszą.
 4. Aby taki problem wyeliminować w GC musiałby być moderator, który analizowałby każde pojedyncze zlecenie. Bez pracy żywego człowieka nie da się tego zrobić. Bo nawet jak wprowadzi się podział na teksty to co za problem dla klienta, aby wybrać "precel", a w opisie zlecenia dać wymagania na tekst wysokiej jakości. Takie zlecenie zostanie dodane i będzie wisiało. Ktoś ręcznie musiałby to analizować.
 5. W środę zleciłem wypłatę. W piątek przelew zrealizowany. Wszystko szybko i sprawie.
 6. Tak, ale domyślam się, że większość użytkowników doskonale jeszcze pamięta pierwszą połowę 2018 roku kiedy wypłaty były realizowane nie po 14 dniach, a po 3, a czasem nawet 4 tygodniach. Dlatego kiedy słyszy się taką informację to niestety, ale w głowie to wraca i znów pojawia się obawa, że z wypłatami będą problemy. Fakt jest taki, że na taką opinię TB w zeszłym roku samo sobie zasłużyło. A co do wypłat co 2-3 dni. To sam właściciel TB w grudniu zeszłego roku obiecał na tym forum i w wiadomości mailowej, że wypłaty będą realizowane 2-3 razy w tygodniu. Być może Gocha ma po prostu pecha z tą wypłatą i tyle, ale zawsze coś takiego przypomina to co działo się w zeszłym roku. Czekanie po 3 tygodnie na wypłatę a w tym czasie zero kontaktu ze strony TB.
 7. W przypadku TB przy takich sytuacjach zawsze mam strach czy jest sens dalej pisać. Ja dziś zlecam wypłatę, zobaczymy ile będę czekał.
 8. Tu chyba po prostu chodzi o klientów zlecających teksty Nowy właściciel, nowe nazewnictwo
 9. Zmiana oczywiście super, ale fakt jest taki, że na GC wypłaty zawsze były realizowane bardzo szybko. Przy ostatnich dwóch kasę na koncie miałem już następnego dnia po zleceniu wypłaty. Pod tym względem chyba nigdy nie można była na GC narzekać Szkoda tylko, że nie ma możliwości większej ilości wypłat w miesiącu, np. 2-4 Pisałem już o tym kiedyś Byłbym za takim rozwiązaniem nawet jeśli limit wypłat musiałby wzrosnąć np. do 200-300zł
 10. Ogólnie można powiedzieć, że jak zlecasz wypłatę, która Ci się należy jak psu zupa to jednocześnie oddajesz jeden swój tekst za friko. Chyba, że sytuacja ma się inaczej. Na TB jest możliwość nieograniczonej liczby wypłat w miesiącu. Wystarczy osiągnąć limit 100zl. Być może te 3zl ma odstraszac od wyplat za każdym razem jak ktoś osiągnie 100zl. Jeśli tak to nawet to rozumiem.
 11. Zgadzam się Jeśli dobrze pamiętam, to TB robi przelewy z konta w Alior Bank. Tam od dawna, dawna przelewy z konta firmowego są darmowe, nawet te ekspresowe. W związku z tym te 3zl to zwykle złodziejstwo ze strony TB.
 12. Po poście wnioskuję, że jest to po prostu bardzo młoda dziewczyna. Mogę się mylić, ale tak myślę. No chciała spróbować, nie bardzo wyszło. Nie ma co jej cisną. Uważam po prostu, że tu GC ma rację.
 13. Tylko problem polega na tym, że wtedy pojawiłyby się osoby, które zarobiłby sobie 40-50zł na pizze i piwo i też żądałyby wypłaty środków, bo jak nie to właśnie padłoby oskarżenie o przywłaszczenie. Każda platforma na na swój limit wypłat. Tu jest jasna sprawa. Jest konkretny limit wypłat, ktoś kto decyduje się pisać podejmuje świadomą decyzję, a to, że pisze słabe teksty to już nie jest wina platformy i jeśli teksty są na tyle słabe, że są odrzucane i konto jest automatycznie blokowane to też nie jest wina platformy. Ja na kilkaset tekstów ma tylko 3 odrzucone. Jeden, bo klientowi się nie podobał, a dwa bo zostały cofnięte do poprawy, a ja ich nie poprawiłem, bo to była majówka i nie miałem dostępu do kompa. Zatem Ci klienci nie są tacy źli i nie odrzucają tekstu za tekstem. Wystarczy dobrze pisać i nie ma problemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy