Jump to content

SeoMagic

Forumowicze
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

SeoMagic last won the day on July 17

SeoMagic had the most liked content!

Community Reputation

32 Excellent

Recent Profile Visitors

4,968 profile views
 1. to jest ten sam klient co wcześniej uprzedzałem Słowa kluczowe: gniazda sklep internetowy widnieje jeszcze tekst do zapisania. Tutaj jest jakość tekstu katalogowego. A dostałem odrzut bo w zdaniu niestety ponad 20 wyrazów użyłem.
 2. Uwaga na Janusza co dodaje zlecenia Opisy do katalogów i wizytówek NAP dla Klienta xxx . Poproszę o ogólny opis sklepu internetowego z uwzględnieniem kategorii jakiej dotyczy fraza polecam ominąć zlecenia co wiszą kilka dni
 3. Sugestia do moderacji, aby zamienić tytuł [startup] TextBookers.com na [blog] Gocha
 4. napisz Gocha jaką ocenę dostaniesz za napisanie tekstu specjalistycznego na 3500zzs, gdzie masz mnóstwo wskazówek merytorycznych.
 5. Jak w temacie szukam programisty, który pomoże mi przenieść płatność z dotpay (który zakończył działalność) na smartpay.pl. Więcej informacji na e-mail: marcin.niedzielak@wp.pl
 6. To tak jak pisałem wcześniej jak za drugiem razem wybierzesz zgłoś uwagi do tekstu to automatycznie odrzucasz cały tekst. Tak działa TextBookers.com Zdarza się i taka sytuacja, że klient zwraca tekst, aby poprawić jedną literówkę i po czym wystawia ocenę 6. "-1" punkt możesz dostać praktycznie za nic i "-1" punkt dostaje osoba która cały tekst skopiowała z neta. To jest sprawiedliwość systemu. Możesz mieć napisane tysiące tekstów dla kilkunastu zleceniodawców i mieć ocenę 6, a i tak jeden zleceniodawca może prostym zleceniem zablokować ci konto. Kamila dostała ocenę 2. Kamila dostał ocenę 2. takich literówek nie wykryje.
 7. Skoro zadałeś pytanie i 3 osoby Ci odpisało (każda inaczej zrozumiała pytanie) to może nie ktoś myli techniki/produkty, tylko źle pytanie formułujesz.
 8. Copy nie traci czasu, bo jak drugi raz oddajesz tekst do poprawki, to tak naprawdę go nie oddajesz tylko rezygnujesz z niego, a copywriter dostaje -1 punkt kary. Za takich zleceniodawców jak ty mam od roku zablokowane konto i żadnych poprawek w systemie nie ma.
 9. a jakim cudem otrzymałaś e-mail że "Wypłata punktów została zrealizowana" jak nie wysyła serwis takich maili ?
 10. Wypłata środków z TextBookers.com została zlecona. to oznacza mistrzu, że zleciłaś wypłatę, a nie że wysłali ci przelew.
 11. Jak nie zapłacili wam na czas to trzeba napisać skargę do Państwowej Inspekcji Pracy, a najlepiej pozew do sądu pracy, to odzyskasz pieniądze. 189 stron ma temat i na każdej stronie pytania - siema ile czekacie na przelew - jak długo czekacie na przelew - 10 minut mi strona nie działa co to będzie - dziś mija mi dzień wypłaty, czy dostane przelew ? Jakby kogoś interesowało mi mija termin za 2 dni
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy