Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pomyliłeś projekty ;) TextBookers do nie serwis do pozycjonowania, tylko do zamawiania tekstów pisanych przez ludzi - masz więc pracę ręczną, jak to określiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do osób, które zamawiają teksty specjalistyczne. Czy warto w to wchodzić? Zakładając, mam niszowy temat chcę postawić stronęz dobrym i wyczerpującym temat contentem, dostanę długą maślaną papkę, czy jednak coś wartego przeczytania?

Też jestem ciekaw. Jakiś klient mógłby się wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujecie i zależy kto to napisze. Ja z tego korzystam i w 3 na 4 przypadkach jestem zadowolony. Niemniej zdarzaja sie sytuacje, gdy ktos nie wiadomo po co siega po cos wyzszego niz precle (i jakim cudem zostal dopuszczony do specjalistycznych).

EDIT: ogolnie warto na poczatku w ramach przetestowania roznych osob poswiecic jakas kwote, a potem wytypowac sprawdzonych wykonawcow.

Edytowane przez Wilk

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksty są pisane na takim samym poziomie jak użytkownicy wystawiają oceny, czyli

3,00 Bardzo dobry tekst

dzisiaj dostałem 8 ocen z czego 5 do poprawy bo "3,00 Bardzo dobry tekst"

Ja mam pytanie do osób które zamawiają teksty, czy to serwis źle działą, czy to wy debili robicie z siebie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1000 znaków plecla z oceną 3 jest płatność 0,50, a za ocenę 5-6 dwa razy tyle 0.90-1.00

według mnie to nie wina kropeczek bo mam masę

4,00 Bardzo dobry tekst

1,00 Bardzo dobry tekst

może właściciel serwisu wypowie się kiedy system oceniania zostanie naprawiony bo temat wałkowany jest od dłuższego czasu a nie widać żadnej poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytacie o oceny. Sama co prawda nie pamiętam, kiedy ostatnio zlecałam tekst preclowy, ale przy tematycznych obniżam punktację za błędy merytoryczne, ortograficzne (występują od święta) albo interpunkcyjne w przypadku dużej ilości.

Wcześniej rozmawialiśmy też o przejrzystości w informacjach wyświetlanych zleceniach. Ale aby sprawdzić, kto i w jakim czasie zrealizował zlecenie, trzeba wejść w szczegóły każdego z nich. Informacje o copywriterze wyświetlają się dopiero w szczegółach wybranego zlecenia. Nie ma też nigdzie zbiorczej listy copywriterów z ocenami, które sama przydzieliłam ani ze średnimi terminami realizacji czy informacjami o ilości tekstów, jakie każdemu z nich zleciłam.

PS Komentarz "bardzo dobry tekst" jest wpisywany automatycznie i jest niezależny od oceny. Wystarczy się więc zagapić i go nie usunąć, aby wyświetlił się także u copywritera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kilka dni temu zapisałem się na platformę Textbookers. Przeszedłem pozytywnie weryfikację, napisałem kilka tekstów, zaakceptowano mi je, naliczono punkty. Wczoraj napisałem parę tekstów - precle i opisy do katalogów.

Dzisiaj otrzymałem emiale, że tekst preclowy jest skopiowany ze stron (a pisałem z głowy).

Dwa inne teksty (opisy do katalogów) też zostały odrzucone, gdyż rzekomo "nie jest to opis katalogowy".

Proszę o podpowiedź - jak pisać tekst z kategorii "opis do katalogów" jeśli nie mamy podanej www zleceniodawcy a jedynie ogólne dwie-trzy frazy. Pisząc ogólnikowo i używając tych fraz, możemy nie trafić w kontekst i działalność i wówczas zapewne tekst nam odrzucają - jak stało się to w moim przypadku.

Proszę też o informację, czy punkty karne po jakimś czasie znikają, czy jak otrzyma się 10 pkt karnych to już jest całkowita blokada czy czasowa?

Dziękuję za odpowiedź i cenne wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis firmy, produktu, usługi, czyli w twoim przypadku miałeś frazę powiązaną z jakąś branżą, rynkiem zbytu, osobą, specyfikacją itd i w tym kierunku masz podążać

Jeżeli (owy opis nie był plagiatem lub minąłeś się z celem to uznana zostanie reklamacja)

Podobnie w przypadku precla (jeżeli jednak skopiowałeś go, no to gleba ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idę "na skróty".

A proszę podpowiedzieć mi właśnie w moim przypadku - brak strony www usługodawcy, słowa kluczowe "biuro rachunkowe", "księgowość", "rachunkowość" - to wg Was powinienem pisać ogólnikowo, czy np. mogę swoje własne zdarzenie opisać używając tych słów .. coś w stylu "Prowadzę własną firmę. Księgowość dla mnie to czarna magia, więc wybrałem biuro rachunkowe ..... itd."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedź kilka katalogów seo i zobacz jak wyglądają przykładowe opisy do katalogów. Dla mnie tekst

"Prowadzę własną firmę. Księgowość dla mnie to czarna magia, więc wybrałem biuro rachunkowe ..... itd."

to nie jest opis do katalogu.

w www.textbookers.com jest taka zasada, że jak klienta da ciała albo moderatorzy od texbookera to i tak po dupsku dostaniesz tylko ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matig: na textbookers masz przykładowe teksty z każdej kategorii i najlepiej tych wzorów się trzymać. Teksty katalogowe nie dotyczące konkretnej firmy piszesz tak samo, tylko bez użycia nazwy przedsiębiorstwa. W przypadku biura rachunkowego tekst ma opisywać zakres standardowych usług takiego biura i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności