Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

dzięki @Gocha dobrze wiedzieć, bo mam mnóstwo fajnych tekstów już napisanych i ocenionych na 6, to mogę przedstawić nowemu pracodawcy

W dniu 7.01.2020 o 17:07, marek_____ napisał:

Na TB aktualnie wiszą opisy do katalogów na temat narkotyków do sklepu z dopalaczami. Fajnie, że TB pozwala na coś takiego.

no właśnie też jestem zniesmaczona - prawie dwie strony z dopalaczami - co to ma być!!!??

jeszcze w sprawie tego mojego tekstu, który został podpisany przez "kogoś" - szkoda że już nie pamiętam co to było, bo wtedy gdy go znalazłam, byłam pewna, że taka praktyka podszywania się pod tekst, który sprzedałam to normalna sprawa. Teraz bym nie odpuściła

W dniu 3.01.2020 o 16:41, jatosia napisał:

PS Opisów do katalogów jest faktycznie najwięcej i to chyba od pół roku, ale od jakichś 2 miechów pojawiają się też precle,a ostatnio nawet zaplecza. A mnie od jakichś 2-3 tygodni zdarzają się zlecenia prywatne(95% t. tematyczne i 5% zapelcza), czego nie uświadczyłam od jakichś 12 miesięcy. Czyżby przodownicy zleceń prywatnych się nie wyrabiali?

ja niestety, mam szczęście tylko do zapleczówek, tematycznymi jakoś

 nie chcą mnie uszczęśliwiać, na szczęście pojawiają się na liście otwartych zleceń
 

Edytowane przez Joanna53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marek_____ napisał:

Na TB aktualnie wiszą opisy do katalogów na temat narkotyków do sklepu z dopalaczami. Fajnie, że TB pozwala na coś takiego.

Dokładnie - zatkało mnie, jak to zobaczyłam. Bo na stronie mogą sobie pisać, do czego to ma być, ale to i tak jak w sklepach - "przedmioty kolekcjonerskie" :/ Czy jakby ktoś zlecił tekst opiewający np. seks z nieletnimi jako część lekcji o ludzkim ciele, to też by to tak łatwo przeszło?

Ww. opisy to najlepszy dowód na to, że ktoś z tB powinien jednak spoglądać i na tematy i na wymogi zleceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kasa jest kasą i TB nie ma oporów. Jakiś czas temu były zapleczówki o dopalaczach. To kolejny dowód, że moderacja działa tylko w jednym kierunku. Lepszym numerem jest nowy regulamin. Za jednym zamachem reguluje sprawę tekstów licencyjnych i autorskich, dla nas korzyść żadna, a powinna być. Moderatorzy dostają potężne narzędzie w postaci pkt karnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gocha napisał:

 Kasa jest kasą i TB nie ma oporów. Jakiś czas temu były zapleczówki o dopalaczach. To kolejny dowód, że moderacja działa tylko w jednym kierunku. Lepszym numerem jest nowy regulamin. Za jednym zamachem reguluje sprawę tekstów licencyjnych i autorskich, dla nas korzyść żadna, a powinna być. Moderatorzy dostają potężne narzędzie w postaci pkt karnych.

Powiem tak: przy tych stawkach i wspomnianych przez Ciebie zasadach w końcu pęknie bańka cierpliwości - zwłaszcza najlepiej piszących copy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, arrion napisał:

Cześć! ? Mam kilka wątpliwości odnośnie nowego regulaminu. Mianowicie czy każdy musi podpisać umowę o dzieło czy to tylko jakaś dodatkowa opcja? I w jaki sposób mam potwierdzić że akceptuje ten nowy regulamin?

też chciałabym wiedzieć jak potwierdzić akceptację regulaminu, a co do umowy o dzieło to nadal jej nie ma, a ja ją chcę!  Z tym TB tak trudno się rozmawia, bo albo udają że nie wiedzą o co chodzi, albo obraźliwym tonem pouczają cię, albo piszą coś, czego nie można zrozumieć - i tak, na jeden temat korespondencja trwa miesiącami. Ja już jestem zmęczona tym dobijaniem się do nich, może ktoś inny się dopyta? i podzieli tymi informacjami na forum?

i w ogóle jak już tworzyli nowy regulamin, dlaczego nie poprawili słowa "licencjonodawca" na licencjodawca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że rozróżnienie na umowy licencyjne i autorskie wiąże się ze zróżnicowaniem wynagrodzenia, ale z cennika to nie wynika. Mnie żadne umowy nie interesują. Z regulaminu wynika, że osoby zainteresowane umową o dzieło lub umową zlecenia muszą  przekazać swoje prawa autorskie na TB i podpisać odpowiedni aneks oraz odesłać go w formie pisemnej do TB. Problem  polega na tym, że po kliknięciu na załącznik następuje przekierowanie do regulaminu. W przypadku praw licencyjnych link działa poprawnie, więc nie wiem o co chodzi. Błąd czy działanie zamierzone?

Liczę, że TB zmieni cennik dla klientów i dla nas. Nie muszą obawiać się spadku liczby zamówień, bo nigdzie nie ma tańszych tekstów, zwłaszcza tych wyższej kategorii.

Pojawił się jakiś błąd na serwisie. chciałam realizować tekst na jutro, ale nie zdążyłam jeszcze wpisać tytułu, jak został wysłany do moderacji. Nie wiem jak system to przepuścił skoro nie było słów kluczowych i wymaganej ilości znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gocha napisał:

Myślałam, że rozróżnienie na umowy licencyjne i autorskie wiąże się ze zróżnicowaniem wynagrodzenia, ale z cennika to nie wynika. Mnie żadne umowy nie interesują. Z regulaminu wynika, że osoby zainteresowane umową o dzieło lub umową zlecenia muszą  przekazać swoje prawa autorskie na TB i podpisać odpowiedni aneks oraz odesłać go w formie pisemnej do TB. Problem  polega na tym, że po kliknięciu na załącznik następuje przekierowanie do regulaminu. W przypadku praw licencyjnych link działa poprawnie, więc nie wiem o co chodzi. Błąd czy działanie zamierzone?

Liczę, że TB zmieni cennik dla klientów i dla nas. Nie muszą obawiać się spadku liczby zamówień, bo nigdzie nie ma tańszych tekstów, zwłaszcza tych wyższej kategorii.

Pojawił się jakiś błąd na serwisie. chciałam realizować tekst na jutro, ale nie zdążyłam jeszcze wpisać tytułu, jak został wysłany do moderacji. Nie wiem jak system to przepuścił skoro nie było słów kluczowych i wymaganej ilości znaków.

Przecież cedowanie praw autorskich było od zawsze - przynajmniej, ja, dwa i pół roku temu takie otrzymałam informacje. Co do cennika - no cóż, jest słabo i nie będzie lepiej, a przynajmniej nie w najbliższym czasie, bo przecież powiedzą że dopiero co dali podwyżki. 
faktyczne, z tym przepuszczeniem tekstu bez ważnych słów kluczowych to bardzo dziwne, mnie się to jeszcze nie zdarzyło - za każdym razem jak nie wpiszę słów kluczowych i tego nie zauważę, a klikam "wyślij" od razu wyskakuje czerwona informacja że są braki.
w sprawie umowy to ja dostałam informację na maila, a było to 5.01.2020, że umowy będą do pobrania do 10 dni, właśnie z załącznika do regulaminu - jak na razie umów brak. Obawiam się, że te umowy są obowiązkowe, bo przecież rozliczają za nas podatek, czyli nas zatrudniają - one były cały czas, tylko teraz będą na papierze

Edytowane przez Joanna53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek (17 stycznia 2020) wdrażamy w TextBookers.com nowe funkcje, będzie wprowadzonych dużo nowych zmian. Regulamin będzie od piątku właśnie do zaakceptowania po zalogowaniu, trzeba będzie zapoznać się i kliknąć akceptuję. Okno z regulaminem wyświetli się po zalogowaniu i jego akceptacja będzie konieczna w celu korzystania z serwisu.
Umowy pisemne copywriterów - wszyscy nowi copywriterzy w celu przystąpienia do pisania tekstów będą musieli wydrukować, podpisać i wysłać do nas umowę w formie pisemnej.
Obecni copywriterzy będą mieli 90 dni na wysłanie podpisanej, pisemnej wersji umowy. Do tych 90 dni będą mogli tak samo realizować zlecenia jak dotychczas. Jedynie nie będą mieli dostępu do zleceń z przekazaniem praw autorskich do czasu wysłania pisemnej umowy.
Standardowe teksty które są obecnie realizowane, dalej będą na tej samej zasadzie.
Natomiast, dzięki umową pisemnym, dodatkowo pojawią się zlecenia z przekazaniem praw autorskich, które będą dla copywriterów lepiej płatne.
Pojawi się też nowy typ tekstu - tekst ekspercki, który będzie wymagał bardzo wysokiej jakości, domyślnie będzie z przekazaniem praw autorskich, będzie oczywiście lepiej płatny.

 

Dzień przed w wprowadzeniem zmian, wyślemy mailing i opublikujemy także tutaj na forum PiO opis zmian i nowych funkcjonalności w celu łatwego dostosowania się do zmian które zajdą w serwisie.

 

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy miłego dnia

Zespół TextBookers.com

TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO
E-mail: biuro@textbookers.com
Najlepszy copywriter w TextBookres dla copywriting online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności