Jump to content

[inne] Nowa dziewczyna AZ.pl

Recommended Posts

Nowa dziewczyna:

dziewczyna_AZ.jpg

Niewątpliwie bardzo ładna, ale czy na pewno młode dziewczęta mrugające do nas oczkiem są stosowną zachętą do kupowania domen czy tez innych usług firm hostingowych ;)

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie od dzisiaj wiadomo że na cycki, pupy i ładne buzi kobiet można sprzedać wszytko, co więcej bardzo często reklamodawcy sami chcą aby na ich reklamach czy banerach byli ładne dziewczyny nawet kiedy

Chcieli chyba pokazać łono, natury oczywiście.

Reklamy pokryć dachowych z kobietami, można spotkać w każdym mieście. Mnie kiedyś taka czarna z banera na home.pl zbałamuciła. Zapatrzyłem się na nią i przy okazji kupiłem kilka domen.

Fajna jest ale nie ten produkt powinna reklamować. Jakie macie pomysły, do jakich zakupów ta koleżanka by was zachęciła?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Mając na uwadze jej pozycję wyjściową

dziewczyna_AZ_pachy.jpg

stawiał bym na depilatory i antyperspiranty :jupi:

• Like 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Jak tysiące kobiet w naszym kraju, po samym wizualnym wyglądzie można powiedzieć Niezła, ale kobieta to mnie tylko do dwóch rzeczy może zachęcić do zjedzenia tego co zrobi, oraz tego co ze mną zrobi, na zakupy wolę wybierać się sam ;)

Niestety od razu w oczy rzuca się tona szpachlu ;( mnie to zniechęca bo najwspanialsze kobiety są z rana, jak się przebudzają i ich już nie widzisz :D

Najlepsze i najtańsze Teksty SEO

Napisze wszystkie Teksty zapleczowe i najtańsze Teksty na strony

Nie od dzisiaj wiadomo że na cycki, pupy i ładne buzi kobiet można sprzedać wszytko, co więcej bardzo często reklamodawcy sami chcą aby na ich reklamach czy banerach byli ładne dziewczyny nawet kiedy sprzedają blacho-dachówki. Wiec nie widzę w tym nic złego, kobieta to zdecydowanie najpiękniejsze co zostało stworzone na ziemi, i trudno oskarżać firmy ze wykorzystują to w reklamach.

Dla mnie nie :nonono:

cieszymy się że się ujawniłeś, teraz bedzie tylko lepiej. PIO to to bardzo tolerancyjne forum i liberalne światopoglądowo.

Edited by MaxPan
  • Like 12

re287am9.jpg

ładne dziewczyny nawet kiedy sprzedają blacho-dachówki

Reklamy pokryć dachowych z kobietami, można spotkać w każdym mieście.

Mnie kiedyś taka czarna z banera na home.pl zbałamuciła. Zapatrzyłem się na nią i przy okazji kupiłem kilka domen.

• Like 2

Ostatnio robiliśmy baner dla firmy co regeneruje pompo-wtryskarki, klient zachciał laskę w bikini ( ok 70% powierzchni baneru), a mówiłem że bedzie to się kojarzyło z wytryskiem :D Oczywiście nie posłuchał.

• Like 1

re287am9.jpg

@Presta Badania wykazują ze kobiety chętnie patrzą na piękne kobiety jak faceci na przystojnych facetów. Co tylko dowodzi że piękna kobieta na reklamie jest przekaz prawie uniwersalny.

Edited by MaxPan

re287am9.jpg

kobiety chętnie paczą

Wreszcie przyłapałem Cię na błędzie- pisze się patrzą ;)

@Fikas, dobre czy ładne?

• Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.