Jump to content

Recommended Posts

Witam, dostałem od googla standardowe info o nienaturalnym linkowaniu zobaczyłem to dopiero po ok tygodniu, a strona jak stała tak stoi są nawet minimalne wzrosty. Prawdopodobnie rozchodzi się o prolinka bądź seopilota i teraz pytanie. To normalne, że po info od googla strony nie zafiltrowało? Co robicie w takich przypadkach?

A.Olewacie

B. Usuwacie "nienaturalne linki" i olewacie

C. Usuwacie "nienaturalne linki" i informujecie o tym google

?

• Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

d. Nigdy nie dodaje stron do GWT

Nie ma problemu, ja Ci zrobię strony na wysokim poziomie z połyskiem, zaplecze na 3k domen. Wtedy nikt Cię nie ruszy! Pozostaje tylko jedno pytanie.... stać Cię na 100k miesięcznie na pozycjonowanie?

Zauważam, że niewiele masz do powiedzenia. Właściwie tylko puściłeś bąka.

:D Hmm aż strach się odezwać :) Bo się trolle zlecą. Jak już dostałeś takie info to jakby to powiedzieć.... jeszcze kilka dni i wylot będzie.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

No teraz to musisz zacząć linkować naturalnie. A to, że spada po około 10-14 dniach to normalne.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Często po powiadomieniu o nienaturalnych linkach strona nie spada i nic jej latami nie jest.

kiss-me.info.pl  Google chroni Twoją witrynę przed obniżaniem jej pozycji w rankingu i usunięciem jej z indeksu w wyniku działania innych webmasterów :] 

woją drogą do analityca też nie dodajesz? Też mogą mi zrobić wjazd na chatę z tego powodu?

Yandex ma moim zdaniem o wiele lepsze statystyki i narzędzie dla webmasterów. Wiec nie dodaje do Google bo po co?. Wiele polaków tez już korzysta z narzędzi yandexa, oni są w języku angielskim dostępne :

statystyki : http://metrica.yandex.com/

narządzie dla webmastwerów : http://webmaster.yandex.com/

Za niedługo nagram, krótkie filmiki jak z tych narzędzie korzystać

Edited by MaxPan
  • Like 1

re287am9.jpg

Chętnie się dowiem

Użyj głowy to się dowiesz.

strona nie spada i nic jej latami nie jest

Jeszcze się z takim przypadkiem nie spotkałem. Po co by mieli informować o nienaturalnym linkowaniu i nic z tym nie robić? Chociaż z drugiej strony jak dostajesz filtra na frazę to mogło to dotyczyć jednej lub kilku fraz, które i tak ruchu nie generowały wcześniej , więc spadek tych fraz nie będzie zauważalny.

Blake a czemu np. seomoz dostał powiadomienie, a nie spadli? Przynajmniej tak pamiętam z głośniejszych akcji by dla przykładu podać. Pewnie zależy jaki serwis, mam wrażenie, że np. edukacyjne, strony uczelni itp. inaczej są traktowane, bo one nieraz widziałem dostawały, a nie spadły, ale to tylko moje wywody. Inną opcją może być błąd, bo gwt ma ich sporo.

kiss-me.info.pl  Google chroni Twoją witrynę przed obniżaniem jej pozycji w rankingu i usunięciem jej z indeksu w wyniku działania innych webmasterów :] 

No pewnie tak jest że bardziej zaufane witryny nie lecą, ale nie widziałem jeszcze strony "Kowalskiego" która by nie spadła po otrzymaniu tego komunikatu.

Dam znać jakie są wyniki tego "testu" :) Puki co usunięty został prolink i seopilot które służyły do sprzedaży linków - linki nie były kupowane (gdzieś czytałem że to bez różnicy). Zostały linki site wide ale ze stron mocno (podkreślam) powiązanych tematycznie (ostatnio był taki case na jakiejś zagranicznej stronie, że gość udowodnił że strony są powiązane tematycznie i zdjeli filtr - może ktoś to podrzucić?). Co do profilu linków który tworze wątpie żeby google miało się do czego przyczepić.

Edited by Grumpy