Jump to content

Grumpy

Forumowicze
 • Content Count

  831
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

91 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,491 profile views
 1. Witam klient postawił 2 stronę którą chcialby reklamować na te same słowa kluczowe. Wiadomo, że nie można zrobić tego z jednego konta więc pytanie brzmi: Czy jeśli kampania będzie np. na mnie czy też inny podmiot ale będzie miała ten sam numer tel. i będzie podpieta pod ta samą kartę to Google to wyłapie i ukara? Czym muszą się różnić te konta?
 2. Strona A i B to inne strony - zapomniałem o najważniejszym.
 3. Dzień dobry, może ktoś zna rozwiązanie może wskaże czego powinienem szukać. Sprawa jest taka, że robię reklamy na stronę A, ale konwersja następuje dopiero po przejściu na stronę B. Na stronie A po wejściu z reklam jest przycisk CTA do strony B, gdzie można dokonać zakupu. Obie strony są dodane do GA. Pytanie: Jak śledzić użytkownika pomiędzy stronami, tzn. żeby wiedzieć, że osoba która weszła z reklamy na stronę A przeszła na str. B gdzie dokonała zakupu?
 4. Użytkownik @SzlafRock zajmujący się pozycjonowaniem co najmniej od 2005 twierdzi, że to normalne, że GSC wyświetla dane Adwords.
 5. Bracia i siostry jak odzyskać przejęte konto? Wiem, że wiele osób próbowało i odbiło się od ściany którą jest kontakt z fb, ale być może coś się zmieniło po otwarciu biura w Warszawie (może maila mają? telefon? ktoś może im szepnąć słówko?). Generalnie klient miał profil firmowy i były pracownik usnął wszystkich adminów i lipa. Wiadomo, jest możliwość dostarczenia im skanów czego tam potrzebują. Dzięki za pomoc. Pzdr!
 6. W sumie to nic nie stoi na przeszkodzie oprócz tego, że ciężko mi cokolwiek zainstalować przy tak działających stronach, pozatym taka wtyczka to standard i zrobiłem dużo więcej żeby strony "odchudzić". Do tej pory neteasy sobie chwaliłem, trafił się po prostu zajechany serwer, a obsługa zamiast coś z tym zrobić poucza ile razy mogę odświeżać stronę.
 7. Witam, odziedziczyłem jakiś stary hosting w neteasy (SEO medium) i postawiłem tam zaplecze. Nic specjalnego kilkanaście wordpresów jakieś standardowe pluginy generalnie wszystko dopiero robione. Od początku co chwila na wszystkich stronach pojawia się 504 więc zgłosiłem do supportu i w sumie odpowiedź trochę mnie zbiła z tropu... Najpierw osoba z supportu napisała żebym nie siedział i nie odświeżał strony (to chyba był żart), potem, że mam wp bez cache, potem, że strony są obciążane przez boty i wyszukiwarki, na końcu, że nie wiem jak działa współdzielony serwer. Generalnie wszystko z ich
 8. Witam, rozliczając się liniowo nie mogę wystawić faktury byłem pracodawcy (przez 1 rok) na usługi które wykonywałem w ramach pracy u niego, ale czy jeśli w umowie miałem powiedzmy zajmowanie się seo / sem, a faktura dotyczyła by budowy strony internetowej to już mogę? W jakimś artykule czytałem, że usługa musi być całkowicie odmienna więc obawiam się, że dla kogoś kto to sprawdza "odmienna usługa" to może być spawanie kaloryferów vs praca przy komputerze.
 9. Która godzina bo do 6 trzeba klepnąć kogoś do Centralnego Biura Antyspamowego. Ja zgłaszam swoja kandydaturę na ministra ds wykluczeń.
 10. No widzicie chyba nadal sie nierozumiemy Jestem sprzedawcą snopowiązałki która generalnie dobrze idzie (jakieś 5 miesięcznie sprzedaje) wczoraj skończyli mi robić stronę więc chce zaistnieć w internetach ale moim warunkiem jest rozliczenie za sprzedaż tzn. zalezy mi na jej zwiększeniu. Ile sprzedaży przyniosą wasze działania? Ewentualnie mogę się umówić na ilośc telefonów teraz trochę ludzi dzwoni, a ile będzie dzwoniło jak się tym zajmiecie?
 11. Skąd wiedza w przypadku nowego klienta i branży, jakie będzie przełożenie np. ilość wejść do konwersji. Chodzi mi konkretnie o ścieżkę np.: blog czy cokolwiek innego -> strona docelowa -> zakup? Skąd mam wiedzieć jaki procent z punktu "a" dotrze do punktu zakup. Oczywiście można wyliczyć średnią np. na podstawie Analyticsa i założyć równomierny wzrost czyli 10 wejść = 1 telefon to 100 wejść 10 telefonów ale... nie każdy go ma i wydaje się to trochę wróżenie z fusów. To samo z fb przykładowo jest sobie średnioznany polityk z małego miasta i zleca Ci kampanię na FB. Jak określisz ile p
 12. Jestem zwolennikiem abonament + bonusy ale zawsze zastanawiało mnie rozliczenie za ruch na stronie. Na jakiej zasadzie ocenić stawkę za wejście np. 1 wejście = 1 zł?
 13. Ale to chyba nie o tym serwisie kiedyś wspominałeś pisząc o unikalnych opisach oferty (sprawdziłem kilka wybiórczo).
 14. Jadą na fejmie Obserwuje pewną stronę którą jest "zoptymalizowana" całkiem inaczej (w sensie inaczej niż tuzy turystyki bo dla mnie to wszystkie strony są do wyebania) i konsekwentnie pnie się w górę. No ale napisałem wcześniej skoro ta metoda przynosi efekty to jest dobra.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy