Skocz do zawartości

Komedia na Oferii


blake

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co dzień dostałem spama z oferii, że czekają na mnie nowe zlecenie :) Zaciekawił mnie tytuł jednego zlecenia (top3/5) więc kliknąłem żeby się dowiedzieć czego taki delikwent może oczekiwać ;) Widać, że chyba wie czego, oto link:

https://oferia.pl/zlecenie/item542710-zlece-pozycjonowanie-tylko-top3-top5

Oczom moim ukazały się 2 oferty, pierwsza standardowa od fachowca "rockgames" za stówkę:

PRACUJE W TEN SPOSOB CODZIENNIE 30 DNI W MIESIACU OD 2 LAT I ZAWSZE CZYTAM TRESC OFERTY ZROBIE BO JESTEM NAJLEPSZY I NAJSZYBSZY NIE WIEM CZY JESTES MILIONEREM, CZY MOZE BIEDAKIEM WIEC NAPISZ W AUKCJI CZEGO OCZEKUJESZ POD WZGLEDEM KASY

Druga jeszcze ciekawsza, coś w treści o 10 PLNach itd :D Zerkam więc na stronę delikwenta i widzę artykuł: "Co to jest pozycjonowanie", który chyba miał wyjaśnić potencjalnemu klientowi o co chodzi i dlaczego właśnie u mnie :) Ale... może przeczytajcie sami:

https://mystic.org.pl/co-to-jest-pozycjonowanie/

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat już był ;) mnie się bardziej ASY podobają co rejestrują się na tej stronie, pytają o podstawowe informacje a po 3-4 miesiącach nagle..

"Oferuje skuteczne i tanie pozycjonowanie" ja przeczytałem to forum od joty do joty, plus kilka książek, śledzę blogi a i tak laik jestem (i chyba nie miałbym odwagi świadczyć czegoś za $ nie mogąc zagwarantować najwyższej jakości usługi) to jak z pracą brak kwalifikacji przy minimalnej wiedzy teoretycznej (braku praktycznej) ale "speców" w wielu zawodach coraz więcej ;)

Ps jeden z nich proponował mi współpracę jak zawsze stała liczba zleceń "teksty po 0,80gr" ;)

Chyba jeden z użytkowników mnie przed nim ostrzegł ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest klient który szuka "wrażeń" więc dostał czego chciał :) jak widać jakoś nikt do tej pory z poważną ofertą nie wystąpił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps jeden z nich proponował mi współpracę jak zawsze stała liczba zleceń "teksty po 0,80gr"

Nie będę się licytował na wiedzę, ale wiesz, 80gr to już postęp (nawet gdzieś w forumowym dziale było hasło "interesuje mnie przedział 40-50gr/1000 znaków). Koń by się uśmiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię na Oferii kilku gości, między innymi gostka który każdą propozycję wykonania oferty rozpoczyna od sformułowania "Jestem studętem".

klik :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki lubie takie kfiatki więc też złożyłem ofertę ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stanleyek a co ma piernik do wiatraka? ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 3 z ortografii ale to w czasach odległych do tego miałem sadystkę z polskiego ale "studęt" to już przegięcie u nas wymagała bardziej wyrafinowanej ortografii (brak 3 przecinków to ocena w dół) :P a dziś T9, programy do sprawdzania błędów ehhh ;) Czy tylko mi się na czerwono podkreśla?

Podoba mi się potem tłumaczenie (w 99%) jestem dyslektykiem ale nie posiadam odpowiedniego kwita :P

Błędy rzecz ludzka bo człowiek je popełnia ale nie tak banalne ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności