Jump to content
blake

Komedia na Oferii

Recommended Posts

Jak co dzień dostałem spama z oferii, że czekają na mnie nowe zlecenie :) Zaciekawił mnie tytuł jednego zlecenia (top3/5) więc kliknąłem żeby się dowiedzieć czego taki delikwent może oczekiwać ;) Widać, że chyba wie czego, oto link:

http://oferia.pl/zlecenie/item542710-zlece-pozycjonowanie-tylko-top3-top5

Oczom moim ukazały się 2 oferty, pierwsza standardowa od fachowca "rockgames" za stówkę:

PRACUJE W TEN SPOSOB CODZIENNIE 30 DNI W MIESIACU OD 2 LAT I ZAWSZE CZYTAM TRESC OFERTY ZROBIE BO JESTEM NAJLEPSZY I NAJSZYBSZY NIE WIEM CZY JESTES MILIONEREM, CZY MOZE BIEDAKIEM WIEC NAPISZ W AUKCJI CZEGO OCZEKUJESZ POD WZGLEDEM KASY

Druga jeszcze ciekawsza, coś w treści o 10 PLNach itd :D Zerkam więc na stronę delikwenta i widzę artykuł: "Co to jest pozycjonowanie", który chyba miał wyjaśnić potencjalnemu klientowi o co chodzi i dlaczego właśnie u mnie :) Ale... może przeczytajcie sami:

http://mystic.org.pl/co-to-jest-pozycjonowanie/

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Ten temat już był ;) mnie się bardziej ASY podobają co rejestrują się na tej stronie, pytają o podstawowe informacje a po 3-4 miesiącach nagle..

"Oferuje skuteczne i tanie pozycjonowanie" ja przeczytałem to forum od joty do joty, plus kilka książek, śledzę blogi a i tak laik jestem (i chyba nie miałbym odwagi świadczyć czegoś za $ nie mogąc zagwarantować najwyższej jakości usługi) to jak z pracą brak kwalifikacji przy minimalnej wiedzy teoretycznej (braku praktycznej) ale "speców" w wielu zawodach coraz więcej ;)

Ps jeden z nich proponował mi współpracę jak zawsze stała liczba zleceń "teksty po 0,80gr" ;)

Chyba jeden z użytkowników mnie przed nim ostrzegł ;)

Psycholog Nowa Sól-Psycholog Nowa Sól

Logopeda Dziecięcy - Logopeda Dziecięcy Nowa Sól 

to jest klient który szuka "wrażeń" więc dostał czego chciał :) jak widać jakoś nikt do tej pory z poważną ofertą nie wystąpił :)

Ja lubię na Oferii kilku gości, między innymi gostka który każdą propozycję wykonania oferty rozpoczyna od sformułowania "Jestem studętem".

Ps jeden z nich proponował mi współpracę jak zawsze stała liczba zleceń "teksty po 0,80gr"

Nie będę się licytował na wiedzę, ale wiesz, 80gr to już postęp (nawet gdzieś w forumowym dziale było hasło "interesuje mnie przedział 40-50gr/1000 znaków). Koń by się uśmiał.

Ja lubię na Oferii kilku gości, między innymi gostka który każdą propozycję wykonania oferty rozpoczyna od sformułowania "Jestem studętem".

klik :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

oki lubie takie kfiatki więc też złożyłem ofertę ;)

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

@Stanleyek a co ma piernik do wiatraka? ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Ja miałem 3 z ortografii ale to w czasach odległych do tego miałem sadystkę z polskiego ale "studęt" to już przegięcie u nas wymagała bardziej wyrafinowanej ortografii (brak 3 przecinków to ocena w dół) :P a dziś T9, programy do sprawdzania błędów ehhh ;) Czy tylko mi się na czerwono podkreśla?

Podoba mi się potem tłumaczenie (w 99%) jestem dyslektykiem ale nie posiadam odpowiedniego kwita :P

Błędy rzecz ludzka bo człowiek je popełnia ale nie tak banalne ;)

Psycholog Nowa Sól-Psycholog Nowa Sól

Logopeda Dziecięcy - Logopeda Dziecięcy Nowa Sól 

jestem dyslektykiem ale nie posiadam odpowiedniego kwita

Już dawno wszystkie dys- powinni określać jednym określeniem, a mianowicie dysmózg.

Ciekawe ile stron pozycjonowanych przez "kontakty z Oferii" odniosło sukces w wyszukiwarce :) Rozliczenie tylko za efekt. Za top3/5. Z możliwością dłuższej współpracy. Frazy konkurencyjne. Patologia.

Dziwnie moderowany Katalog stron