Jump to content

[oddam] lista doborowych katalogów

Recommended Posts

Tworząc listę uwzględniłem takie atrybuty jak: PR, Index pages, Trust Flow wg majesticseo, wiek domeny, BL, średnia External Links dla podstrony na której pojawia się wpis, Alexa Rank, średnia głębokość wpisu. Punktacja była wykonana w sposób następujący:

PR (n/a - 0 = 0 punktów, 1-2 = 1 punkt, 3 = 2 punkty, 4 = 4 punkty, 5 = 7 punktów, 6 = 10 punktów, 7 = 13 punktów)

Index Pages (IP > 1k = 1 punkt, IP > 10k = 2 punkty, IP > 100k = 3 punkty, IP > 1 mln = 4 punkty)

Trust Flow (TF < 15 = 0 punktów, TF 16-25 = 1 punkt, TF 26-30 = 3 punkty, TF 31-35 = 5 punktów, TF 36-40 = 10 punktów, TF > 41 = 15 punktów)

Wiek domeny (1 punkt za każdy rok)

BL (BL > 100 = 1 punkt, BL > 1k = 2 punkt, BL > 10k = 4 punkty, BL > 100k = 6 punktów, BL > 1 mln = 10 punktów)

External Links (EL < 5 = 5 punktów, EL 6-10 = 3 punkty, EL 11-20 = 1 punkt, EL > 20 = 0 punktów)

Alexa Rank (AR 1 - 1 tys. = 15 punktów, AR 1 tys. - 10 tys. = 10 punktów, AR 10 tys. - 50 tys. = 5 punktów, AR 50 tys. - 100 tys. = 3 punkty, AR 100 tys. - 500 tys. = 2 punkty, AR 500 tys. - 1 mln. = 1 punkt, AR > 1 mln. = 0 punktów)

Głębokość wpisu (1 poziomowe zagłębienie = 10 punktów, 2 poziomowe zagłębienie = 5 punktów, 3 poziomowe zagłębienie = 3 punkty, 4 poziomowe zagłębienie = 1 punkt, zagłębienie powyżej 4 = 0 punktów)W rankingu uwzględniono takie atrybuty jak: PR, Index pages, Trust Flow wg majesticseo, wiek domeny, BL, średnia External Links dla podstrony na której pojawia się wpis, Alexa Rank, średnia głębokość wpisu. Punktacja była wykonana w sposób następujący:

Listę 40 katalogów, które uzyskały co najmniej 30 punktów wg powyższej skali można pobrać sobie tutaj:

http://www.fancyfact...a-katalogow.gif

Edited by początkujący
przeniosłem z ogłoszeń, bo tam jest wymagany e-mail, jak się nie chce dostać ostrzeżenia ;) a tutaj podwieszam...
  • Like 3
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

czegoś takiego długo szukałem

Śmieci? Ja mam sporo pod domem przez te umowy śmieciowe.

możesz rozwinąć temat? bo nie bardzo rozumiem co mają wspólnego Twoje śmieci z tą listą katalogów

Śmierdzą jak moje śmieci, i brzydko wyglądają, dodając jeszcze ich "zerową" przydatność.

zakładałem multikonta

czegoś takiego długo szukałem

Śmieci? Ja mam sporo pod domem przez te umowy śmieciowe.

możesz rozwinąć temat? bo nie bardzo rozumiem co mają wspólnego Twoje śmieci z tą listą katalogów

Śmierdzą jak moje śmieci, i brzydko wyglądają, dodając jeszcze ich "zerową" przydatność.

ojojoj ale zazdrośnik, fe

top.png Top Strony - katalog dla dobrych stron

A jaką metodą badałeś te katalogi organoleptycznie? bo wnioskując po tonie twojej wypowiedzi praktyki to ty raczej nie posiadasz, aż ci współczuję fetoru rzeczonych śmieci bo na twój "organ myślący" już nieźle ci się rzucają, koniecznie musisz coś z tym zrobić, najlepiej zacznij od stopki.

• Like 1

logo-ds.gif

Pozdrawiam jak zawsze

R.