Skocz do zawartości

Czy w nk da się umieścić aktywny link ?


mianle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przejrzałem po site'cie kilka takich grup i większości linki w formie tesktu (nieaktywane), ale zdarzają się też aktywne. Zależy to od czegoś konkretnego, czy poprostu większość ludzi nie potrafi zamieścić linka?

W sumie to mój profil gdzie tam jest ze 300 znajomych i nie jest zaznaczona opcja ukrywania przed wyszukiwarkami, nawet nie jest zaindeksowany w Googloshitcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Linki w grupach na NK są, były dofollow i widoczne są nawet bez logowania. Jedyne ograniczenie to liczba postów jakie można wysłać w przeciągu minuty. Z nieaktywnymi linkami nie spotkałem się w grupach. Oczywiście jak zaspamujesz NK to czemu to ma służyć? Ani Tobie to nic nie przyniesie, ani grupie. Lepiej zebrać i tam grupkę czytelników i zbierać kęskami ruch niż spamować i tracić czytelników i dostawać przysłowiowe "gó..." na talerzu.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności