Jump to content

Sandr

Forumowicze
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Mi się wydaje, że Bing ma dość podobne wyniki do Google sprzed tych updatów zoologicznych, więc algorytm może być zbliżony do tego googlowego z przed pingwinów i pand. W sumie ma całkiem dobre wyniki, bez dziesiątek wpisów z zumi, wiki itp. zapychających luki po zafiltrowanych stronach.
 2. Coś tam jest jakaś wyszukiwarka, ale kto jej używa?? Przy czym chciałem zapytać o coś innego - jak hosting CBA podmienia te obrazki hotlinkowane - post z obrazkiem dodany przez tomex44. Przekierowują tylko adres obrazka na inny - ten z reklamą, czy to jakieś zaawansowane skrypty?
 3. Czy ktoś poruszający się w anglojęzycznej sieci widuje wpisy z katalogu Yahoo w wynikach wyszukiwania przy obecnych pingwinowych algorytmach G, bo to jest chyba podstawowa kwestia, czy warto czy nie? W ogóle można tam dodać obcojęzyczne strony?
 4. Na pewno ma znacznie mniejsze znaczenie niż kiedyś
 5. No to jest niby link, ale poza tym jak się zajrzy do kodu to to jest przekierowanie dodatkowo opatrzone nofollow. Teraz to już wszyscy tak blokują linki jak tylko mogą.
 6. Wg mnie to społecznościówki się kiepsko indeksują, a do tego sam facebook to mam wrażenie, że robi wszystko by nie być Google Friendly. Linki są zwykle jakimiś dziwnymi przekierowaniami, pomijając już nofollow. Teoretycznie google mówi, że biorą pod uwagę społecznościówki, ale tak w praktyce to są często nietypowe rozwiązania i ciągle zmieniane jak w przypadku FB, to Googiel by musiał dostosowywać robota i co chwilę go zmieniać osobno dla każdej społecznościówki.
 7. Przy takich ilościach to i tak nie da się ocenić ile z tego jest realnych fanów, ale raczej bym był bardzo powściągliwy z kupowaniem fanpage od kogoś, bo wiadomo jak to powstaje.
 8. Przy wysuwaniu z boku też trzeba wziąć pod uwagę, że tego wilu użytkowników nie zauważy.
 9. Chyba zdecydowa większość fanpage'y tak właśnie działa. Do przyciągania użytkowników lepiej się chyba sprawdza plugin na stronie www, jak kogoś coś interesuje to jest zdecydowanie bardziej wartościowym fanem. Tylko, że trzeba mieć dość spory ruch na stronie.
 10. Ja tam w ogóle nie wierzę w ubezpieczenia, kruczki, cwaniackie umowy, klauzule, byle tylko zrobić Kowalskiego w konia, któremu się wydaje, że jak ma ubezpieczenie, to jest bezpieczny i w razie czego "na pewno" dostanie odszkodowanie.
 11. Nie wiadomo raczej jak odkładnie się to odbywa, ale zwykle zależy to od siły domeny - jeśli Twoja domena jest słaba lub obarczona jakimiś filtrami, a ktoś wrzuci Twój artykuł np. do domeny Onetu np. na zapytaj.onet, bloga na mocnej domenie, mocnego forum, to może być tak, że w wynikach będzie się pojawiała kopia zamiast oryginału.
 12. Ja próbowałem przesuwać i nieby nastawiłem na ten sam punkt, ale jak są dwa to nie da się ustawić jednego na drugim, ale przenosiłem wyświetlając tylko jedną pinezkę, to na razie nic to nie dało, nie wiem może to się po czasie aktualizuje? Wyskakuje coś takiego: "Dziękujemy. Twoje zmiany zostały zapisane i staną się widoczne po ich weryfikacji." No i nie wiem, czy jest jakaś weryfikacja, czy nie, czy za rok będzie.
 13. To jak sobie z tym radzicie? próbowąłem przesunąć pinezkę tego duplikatu na ten oryginał, ale nei da się dokładnie ustawić miejsca na miejsce. Do tego część danych wyświetla się w tym oryginale, a np. godziny otwarcia w tym duplikacie, zmieniło nazwy firmy, bez sensu to. Może zgłosić jako duplikat?
 14. Nie wiem skąd mi się to bierze, ale w jednym przypadku wizytówka, którą kiedyś zrobiłem została zastąpiona przez nową stronę bez opinii i opisu sama nazwa firmy - strona google plus. W drugim przypadku nie wiedzieć skąd też mam dwie jedną, którą sam robiłem a drugą, która się skądś wzięła, przy czym ta którą sam robiłem to tytuł się zmienił na samą nazwę firmy, a ta druga z kolei ma stary tytuł, ale nie ma w ogóle opinii, a nic innego. Da się to jakoś połączyć? Nie mogę edytować postu więc piszę pod spodem: Te duplikaty, które się pojawiły są ze streetviewem i zastąpiły te stare właściwe
 15. Poza tym sporo z tam dostępnych społecznościówek nie jest wiele warta, no ale i tak to jedyny jaki znam gdzie można coś zrobić za free.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy