Jump to content

Czy w nk da się umieścić aktywny link ?

Recommended Posts

• Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Udaje się z powodzeniem linkować, ale tylko w założonych przez siebie grupach. Kiedyś to było co innego, mogłeś pisać masę linków i nawet cię nie upominali, a teraz... chyba trochę wzięli się za spame

Jasnowidz, masz urlop na swoje konto:D

Z tego co wiem, to się bezpośrednio nie da. bo większość podstron i tak jest widoczna po zalogowaniu.

Jedyne miejsce do aktywnego dofollow, jest w na poziomie szkoły. Jak ktoś ma czas, może z tym pokombinować.

Najlepszy VPS pod SEO w Biznes-Host. Ostatnie kody rabatowe -25%:  SSH7-NKRU-E8YW; FNBR-2V9R-BS13

Przejrzałem po site'cie kilka takich grup i większości linki w formie tesktu (nieaktywane), ale zdarzają się też aktywne. Zależy to od czegoś konkretnego, czy poprostu większość ludzi nie potrafi zamieścić linka?

W sumie to mój profil gdzie tam jest ze 300 znajomych i nie jest zaznaczona opcja ukrywania przed wyszukiwarkami, nawet nie jest zaindeksowany w Googloshitcie.

• 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Próbuję i szukam ale nigdzie tam nie widzę możliwości zmaieszczenia jakiegoś linka... a to są tam normlane linki, te o których mówicie, czy takie cudzaczne przekierownaia jak facebookowy, czy też na innych społecnzościowkach?

Edited by Sylw
  • 2 weeks later...

Linki w grupach na NK są, były dofollow i widoczne są nawet bez logowania. Jedyne ograniczenie to liczba postów jakie można wysłać w przeciągu minuty. Z nieaktywnymi linkami nie spotkałem się w grupach. Oczywiście jak zaspamujesz NK to czemu to ma służyć? Ani Tobie to nic nie przyniesie, ani grupie. Lepiej zebrać i tam grupkę czytelników i zbierać kęskami ruch niż spamować i tracić czytelników i dostawać przysłowiowe "gó..." na talerzu.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Z tego co pamiętam, to te linki w komentarzach w grupach na NK to wyglądają wprawdzie jak link, w cache Google też wyglądają jak link, ale jak już się przełączy na wersję tekstową cache Google to są zwykłym tekstowym adresem strony już bez linka.