Jump to content

dziki_rysio_997

Forumowicze
 • Posts

  897
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

dziki_rysio_997 last won the day on September 14 2021

dziki_rysio_997 had the most liked content!

Contact Methods

 • Website URL
  https://clusteric.com/

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

11,062 profile views

dziki_rysio_997's Achievements

 1. Cześć wszystkim. Założyłem wątek z bardziej "profesjonalnego" konta, ale chyba wypada powiedzieć, że jestem jedną z osób odpowiedzialnych za powstanie CONTADU. Zachęcam do zapoznania. Tylko nie kupujcie teraz! Za kilka dni mamy Black Week i duże promo dodatkowo połączone z wprowadzeniem do naszego edytora wsparcia w postaci AI (GPT-3).
 2. Nareszcie! Z przyjemnością ogłaszamy zwycięzców naszego konkursu na optymalizację! Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział!
 3. Drodzy Użytkownicy, Serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie na najlepsze optymalizacje z CONTADU! O samym narzędziu napiszemy więcej za kilka dni, ale już dzisiaj zachęcamy Was do uruchomienia jednego z modułów. Warunki Konkursu „Wakacje z CONTADU” Przełamując wakacyjne rozluźnienie, serdecznie zapraszamy do konkursu w którym najważniejszą nagrodą są wyższe pozycje w Google, dzięki którym uzyskacie wzrost ruchu i sprzedaży. Z naszej strony, motywacją do zabrania się do planowania i optymalizacji treści, od zaraz, są: Nagroda główna: dostęp do CONTADU, plan Business, lifetime Nagrody dodatkowe: dostęp do CONTADU, plan Agency, roczny dostęp do CONTADU, plan Business, roczny dostęp do CONTADU, plan Freelance, roczny Wybór wygrywających: Z nadesłanych formularzy wybierzemy te zgłoszenia gdzie przyrost pozycji, stopień optymalizacji treści w CONTADU oraz dopasowanie do intencji będą największe. Zgłoszenia przyjmujemy do 22.08.2021. Ogłoszenie wyników 27.08.2021. Dowiedz się więcej i dołącz do rywalizacji! Organizator konkursu: Conti sp. z o.o. NIP: 9223061598
 4. Ruszyliśmy już z promocją na Clusteric Auditora - będzie trwała do poniedziałku (Cyber Monday) włącznie! 50% na licencje i aktualizacje! 😊 Zapraszamy! Jeśli macie pytania - zapraszamy: contact [małpa człekokształtna] clusteric.com Ceny licencji zostały obniżone o 50%, licencje kosztują odpowiednio: - AGENCJA: 714.50 zł (było: 1429 zł) - KONSULTANT: 329.50 zł (było: 659 zł) - WŁASNY BIZNES: 179.50 zł (było: 359 zł) Również o 50% zostały obniżone koszty aktualizacji i danych premium, użytkownicy powinni mieć linki do przedłużeń w mailingu. Jeśli ktoś nie dostał, proszę o kontakt. Sprzedaż będzie realizowana przez: NanoMedia Damian Kiełbasa (NIP: 9222828810)
 5. Nasza promocja jest aktywna - do poniedziałku (Cyber Monday) włącznie! 50% na licencje i aktualizacje! 😊 Zapraszamy!
 6. Patrząc na liczbę aktywnych Użytkowników - chyba działa. Nie było w ostatnim czasie przełomowych zmian, ale dodaliśmy trochę mniejszych użytecznych usprawnień, w tym między innymi: - możliwość porównywania profili linków dwóch domen - możliwość eksportu gęstości słów kluczowych dla całego serwisu w trybie on-site - możliwość generowania raportów PDF w trybie analizy Użytkownika Gdyby ktoś był zainteresowany - tak, jutro będziemy mieli fajne promo.
 7. Jeszcze tylko do środy włącznie obowiązują nasze wyjątkowe zniżki! To ostatnia okazja na tak duży rabat - prawdopodobnie aż do Black Friday. Zapraszamy.
 8. Pandemia koronawirusa zagraża nie tylko naszemu zdrowiu, ale stwarza również zagrożenia dla prawie wszystkich gałęzi gospodarki. W tej sytuacji chcielibyśmy zaoferować wsparcie w postaci 50% zniżki na zakup naszego narzędzia lub przedłużenie dostępów do danych PREMIUM i aktualizacji dla tych, którzy już je posiadają. Życzymy zdrowia i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
 9. Nawet jeśli Google Was nie kocha... Promocja trwa do końca weekendu. Wkrótce poinformujemy też (mailowo) o promocji dla przedłużających dane PREMIUM i aktualizacje.
 10. No to cyyyk, ruszamy! Mamy 50% zniżki na nowe licencje i dodatkowe miesiące w gratisie dla użytkowników premium (promocja dostępna bezpośrednio w przedłużeniu). Nie przegapcie
 11. Czasem pytacie nas o to, czy Clusteric pomaga szukać duplikatów treści. No to napisaliśmy! https://clusteric.com/pl/artykuly-porady-seo/jak-wyszukac-duplicate-content-w-serwisie/
 12. @Tobi Przepraszam, że dopiero teraz, uciekło mi powiadomienie. Tak, można przejść wyżej pokrywając różnicę w cenie. Odnośnie promocji - na razie nic nie wiemy o zniżkach w kwietniu... @bananasltd Sama koncepcja jest dobra, dodaliśmy na listę rozwojową - zobaczymy, ile będzie głosów.
 13. Faktycznie, był taki pomysł. Może byliśmy trochę sceptyczni sceptyczni ze względu na to, że: - spora część użytkowników może nie chcieć się dzielić takimi informacjami - jakość miejsca, w którym znajduje się link to jedno, a druga kwestia to cechy samego linka (np. anchor) przez co dwa linki w tej samej lokalizacji można różnie oceniać - pozostaje problem "jakości" tych ocen - tzn. tak naprawdę nie wiadomo, kto i dlaczego ocenił dany link tak a nie inaczej i czy można takiej ocenie zaufać - chociaż pewnie informacja o tym, ile razy dane miejsce pofrunęło do disavow też może dawać do myślenia Tak czy inaczej, dodałem taki pomysł na listę rozwojową - zobaczymy, czy użytkownicy na to zagłosują.
 14. No to jest wesoło. Pytanie, czy masz ponad 10M "unikalnych" linków, czy np. są to bardziej linki SITE-WIDE. Jeśli ten drugi przypadek, to biorąc próbkę 10 linków z domen z linkiem SITE-WIDE, zwykle wychodzi znacznie mniej linków do właściwej analizy. Z naszych obserwacji raczej nie zdarzało się żeby ktoś faktycznie chciał analizować tak dużo linków (w praktyce rzadko więcej niż 100-200k, rekordziści chyba podchodzili pod 500k na analizę). Generalnie lepiej nie robić tak dużych analiz, chyba, że naprawdę jest ku temu bardzo dobry powód. W praktyce są dość bolesne (czas trwania, zasoby, ryzyko uderzenia w limit pamięciowy). Przy 10M (faktycznie analizowanych) linków, przy założeniu, że przeciętna strona odpowiada w 2s, a analiza uruchomiona jest na 20 wątkach, zbieranie samych czynników on-site potrwa 12 dni. Zastanowiłbym się, czy jest w tym przypadku możliwość "wstępnego" przesiewu i zmniejszenia rozmiaru problemu. Jeśli chcesz, możesz podesłać bezpośrednio do nas dodatkowe informacje, postaramy się pomóc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy