Jump to content

Pytanie o 301


małydzo

Recommended Posts

Czy korzystając z tego:

RewriteEngine On RewriteRule ^(.*)$ http://adresstrony.pl/ [R=301,L]

przekierują się także wszystkie podstrony bez żadnego kombinowania?

Chce przenieś stronę na nową domenę i czy zaraz po wgraniu plików na serwer pod nową domeną usunąć ze starej domeny wszystkie pliki oprócz htaccess?

Edited by małydzo

Multikonto TRENSa

Link to comment
Share on other sites

Zobacz tutaj, jest ładnie wyjaśnione.

http://seo-z.pl/przekierowanie-301

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
ejedrek.eu | crmcube.pl | z229.pl

Link to comment
Share on other sites

@RewriteEngine On RewriteRule ^(.*)$ http://adresstrony.pl/ [R=301,L]

Tak wszystkie, ale bez odwzorowania struktury co zresztą widać w tej twojej regułce .

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
[Pomoc] dla 5-letniej Ani Serkowskiej - ulżyj jej w cierpieniu!

 

Link to comment
Share on other sites

Nie na stronę główną - ten znaczek "$1" zostanie zastąpiony "ścieżką" linku - czyli będzie "normalnie", np:

http://staradomena.pl/ -> http://nowadomena.pl/

http://staradomena.pl/podstrona1.html -> http://nowadomena.pl/podstrona1.html

http://staradomena.pl/podstrona2.html -> http://nowadomena.pl/podstrona2.html

Możesz sobie zobaczyć jak to działa u mnie - mam takie przekierowanie aktualnie ustawione z domeny www.ozonizer.eu na www.ozonizer.pl - ten link powinien zostać przekierowany na domenę pl która otworzy się na żądanej podstronie: http://www.ozonizer....tory-ozonu.html

I tak dalej, nie wiem do końca co chcesz osiągnąć ? Jak nie usuniesz plików i ta stara domena będzie cały czas gdzieś hostowana no to będziesz miał 2 domeny z tą samą zawartością.

Edited by kokum
Link to comment
Share on other sites

Właśnie chcę osiągnąc to by strona funkcjonowała jak dawniej ale pod nową domeną a ze starej domeny by było tylko przekierowanie czyli całą zawartość strony ktora jest pod starą domeną usunę po 301 - dzięki

Multikonto TRENSa

Link to comment
Share on other sites

Czyli wszystko OK, spokojnie możesz usunąć całą zawartość z katalogu dla starej domeny i zostaw tylko plik .htaccess. Google zaleca jeszcze w tym przypadku użycie narzędzia "zmiana adresu" i zgłoszenie site mapy dla nowej domeny.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
 • Similar Content

  • By Tomasz11
   Cześć. Mam na jednej z moich stron, artykuły sponsorowane publikowane na 2 lata. Czy jeśli dany artykuł nie może być już dłużej publikowany (klient nie opłacił przedłużenia publikacji) to czy mogę z tego artykułu przekierować za pomocą 301 do listy wszystkich artykułów w tej kategorii wpisów? Lub np. na stronę główną? Czy takie praktyki grożą sankcjami, banami? Czyli ktoś w Google szuka konkretnej treści, klika, ale ja kieruję go na inną podstronę to dla Google ok? Tak się robi?
  • By albercik81
   Witam,
   Strona jest przenoszona na Wordpress'a. 
   Potrzebuję wykonać / zmapować istniejący serwis / stronę (około 1400 wpisów) aby móc następnie wykonać przekierowania 301. 
   Zlecę wykonanie mapowania a potem jeżeli ktoś się na tym zna to wykonanie .htaccess dla 301. 
    
   adres kontaktowy: lukasz.rembowski[at]yahoo.com
  • By FancyFactory
   Witam,
    
   Wprowadzam sklep, w którym chcę koncentrować transakcje z kilku innych witryn. Czy waszym zdaniem lepszym nierozwianiem będzie zwykły link z takiej witryny na podstronę sklepu "ten produkt możesz kupić tutaj", czy może 301 z poszczególnych podstron opisujących dany produkt na odpowiadające im podstrony sklepu, na których i tak jest pełny opis tego produktu?  Generalnie witryny z których chcę sprowadzać ruch mają długą historię i ładne wyniki, nie chciał bym wiec im zaszkodzić. 
  • By RafalBB
   Dzień dobry wszystkim,
    
   posiadam domenę, na której prowadzę bazę noclegową tylko jednego miasta. 
   Chciałbym poszerzyć obszar działania o miasta sąsiadujące, jednak aktualna domena wskazuje konkretne miasto, którym zajmuje się od początku. 
   Moje pytanie brzmi, jak najlepiej rozwiązać tą kwestię.
   1. Przygotować wszystko jak najlepiej pod przekierowanie na nową domenę.
   2. Zrobić zwykle przekierowanie z nowej domeny, która będzie figurowała w social mediach, do starej. Adres na pasku pozostanie ten sam, jednak serwis jak i logo będzie zmienione. 
    
   Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi. 
    
  • By PiotrSwed1
   Czy ktoś z Was robil takie przekierowanie gdzie tylko jedną podstrone domeny A przekierowujemy na jedna podstrone domeny B czyli przekierowujemy ruch metodą 301 tak by ze starego adresu staradomena.pl/starapodstrona przeszedl ruch na nowadomena.pl/nowapodstrona  - ale by nie naruszyc w ten sposob pozycji innych podstron na staradomena.pl?
    
   Cel jest taki że dla superfajnego slowa kluczowego obie te podstrony lokują się w okolicach 30tej pozycji, a wolalbym by byla tylko jedna z nich - za to lokowala sie w pierwszej dziesiatce. Z drugiej jednak strony, staradomena.pl pojawia sie w TOP5 dla innych fraz  (srednio waznych ale jednak) - i tego bym nie chciał utracić. 
    
   Obie domeny maja po kilka lat i staly bogaty profil linkow, ale z tego samego zaplecza (byly linkowane ta samą metodą).  
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy