Skocz do zawartości

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]


rafalklis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Napiszę ten temat, aby uchronić inny przed tym oszustem.

Miałem umowę na 6 miesięcy na pozycjonowanie z:

THE BEST POSITION Łukasz Pyka Bielsko-Biała ul. Księży Las 18 kod pocztowy: 43-344 Woj. Sląskie

Oczywiście efektów nie było żadnych, straciłem tylko czas.

Najlepsze jednak było to, że przed podpisaniem umowy zadzwonił do mnie, żeby mu wpłacić 200 zł, bo "na ZUS potrzebuję".

Zlitowałem się i tak zrobiłem, ale na wszelki wypadek dodałem punkt do umowy. Gdyby jednak nie było efektów pozycjonowania.

"6.1. Zleceniodawca płaci zaliczkę w kwocie 200 złotych netto (słownie: Dwieście złotych netto płatne do 2 dni Roboczych. Jeżeli do końca trwania czasu umowy nie będzie zadowalających efektów firma: THE BEST POSITION z siedzibą w Bielsku-Białej zwraca całość zaliczki. "

Niestety pieniędzy nigdy nie odzyskałem. Dostałem za to odpowiedź:

"Przecież my ponieśliśmy duże koszty podczas pozycjonowania".

Także ostrzegam i nie polecam tego oszusta i ciułacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zdefiniuj "zadowalających".

Zamiast zaliczki trzeba było "zadatek".

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdefiniuj "zadowalających".

Poproś kilka kobiet o te definicję .... Potem idź się upić bo inaczej czaszka Ci pęknie od nadmiaru różnych definicji :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności