Jump to content

THE BEST POSITION Łukasz Pyka - kolejny [ nierzetelny partner ]

Recommended Posts

Witam.

Napiszę ten temat, aby uchronić inny przed tym oszustem.

Miałem umowę na 6 miesięcy na pozycjonowanie z:

THE BEST POSITION Łukasz Pyka Bielsko-Biała ul. Księży Las 18 kod pocztowy: 43-344 Woj. Sląskie

Oczywiście efektów nie było żadnych, straciłem tylko czas.

Najlepsze jednak było to, że przed podpisaniem umowy zadzwonił do mnie, żeby mu wpłacić 200 zł, bo "na ZUS potrzebuję".

Zlitowałem się i tak zrobiłem, ale na wszelki wypadek dodałem punkt do umowy. Gdyby jednak nie było efektów pozycjonowania.

"6.1. Zleceniodawca płaci zaliczkę w kwocie 200 złotych netto (słownie: Dwieście złotych netto płatne do 2 dni Roboczych. Jeżeli do końca trwania czasu umowy nie będzie zadowalających efektów firma: THE BEST POSITION z siedzibą w Bielsku-Białej zwraca całość zaliczki. "

Niestety pieniędzy nigdy nie odzyskałem. Dostałem za to odpowiedź:

"Przecież my ponieśliśmy duże koszty podczas pozycjonowania".

Także ostrzegam i nie polecam tego oszusta i ciułacza.

• Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zaraz będzie miał 15 postów i wstawi w stopkę link do kancelarii.

No to poszła petarda od kogoś :

Ja może nie do końca rozumiem. To jest żart, czy Wy się fotografujecie z domniemanym oszustem i uznajcie go za celebrytę? Może za mało/dużo dziś wypiłem, ale nie nadążam.

zdefiniuj "zadowalających".

Poproś kilka kobiet o te definicję .... Potem idź się upić bo inaczej czaszka Ci pęknie od nadmiaru różnych definicji :P

• Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Jak się nie potrafi konstruować punktów do umowy to potem tak jest, że ma się problemy. Masz nauczkę na przyszłość. Albo się dokształcisz w temacie umów albo następnym razem zlec komuś sprawdzenie tego typu dokumentów.