Skocz do zawartości

Pozycjonowanie - jaka firma


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy mogli byście mi polecić jakąś firmę bądź osobę która by zajęła się wypozycjonowaniem strony www (tylko jakiejś porządnej firmy).

Interesują mnie frazy : brukarstwo , układanie kostki brukowej i inne związane z tym tematem.

Do tej pory pozycjonowałem sam, o ile jestem pierszy dla niektórych fraz a dla powyższych dwóch około 30 to żeby być wyżej jest trudnoooo....

Pozycjonowałem poprzez dodawanie linków do różnych katalogów, precli , wykupowanie linków.

Potrzebuję firmy która da mi normalną cenę za pozycjonowanie i gwarancję że to będzie działać.

Jestem zainteresowany długotrwałą usługą ALE chciałbym podpisywać umowy jak najczęściej (najlepiej co miesiąc - max co 3).

Proszę o pomoc, a może ktoś chciałby mi pomóc (za kasę bądź nie) poprzez poradzenie mi co mam dalej robić aby strona poszła dalej do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym podpisywać umowy jak najczęściej (najlepiej co miesiąc - max co 3).

Z pewnością firmy rzucą się na Twoją propozycję.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz to robić sam !! a tak mówiąc szczeże to "układanie kostki brukowej" to nie jest jakaś tam trudna fraza. Czy coś da jak kupisz linki ?? hehe zależy jakie kupisz i od kogo. Umowa co miesiąc powodzenia jak znajdziesz takiego jelenia :)

Edytowane przez adis168
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj wątek w ogłoszeniach, a na pewno będziesz miał pełny wachlarz ofert, a co za tym idzie będzie widać, komu można zaufać.

Skuteczniejsze będzie na Allegro :)

@Ziom1988

Odnośnie Twojego ostatniego pytania:

Czy może spróbować pozycjonować dalej sam, skoro udało mi się dojść do pierwszej 20 dla układanie kostki brukowej i pierwszej 30 dla brukarstwo to czy dalej kupując katalogowanie, linki itp strona będzie szła do góry?

Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć, warto to robić samemu...

Jeżeli możesz poczekać na efekty, j.w....

Jeżeli prowadzisz biznes i zależy Ci na wynikach, skorzystaj z oferty pozyjonowania od któregokolwiek z kolegów na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapytam, jeszcze tak.

Czy może spróbować pozycjonować dalej sam, skoro udało mi się dojść do pierwszej 20 dla układanie kostki brukowej i pierwszej 30 dla brukarstwo to czy dalej kupując katalogowanie, linki itp strona będzie szła do góry?

Może za kilka lat Ci się uda wbić w top3. Tu zwyczajnie trzeba czymś cenzura :)

Pozycjonowanie stron WWW: SEMstudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziom1988

Forum nie jest po to by płacić za naukę, tylko by się czegoś nauczyć.

Chcesz pójść na łatwiznę, to czeka cię płatne szkolenie - zgłoś się do guru SEO, reklamujących tego typu usługi lub przeczytaj wątek dla początkujących (kilkanaście godzin lektrury).

Ale do rzeczy:

- link to link, im więcej tym lepiej,

- łatwe frazy wypozycjonujesz katalogami (tutaj dodawaj do wszystkich, jakie Ci w ręce wpadną),

- do trudniejszych musisz zaprzęc kilka innych skryptów, lub/i tworzyć własne zaplecze,

- jak to nie da rady, to blasty rumakiem, początkowo zaplecze, później może i docelowej stronki,

Uprzedzam uwagi :) jeżeli zależy ci na szybkich efektach, przejdź do ostatniego podpunktu, jeżeli na nauce - zaczynaj od pierwszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja już sporo czytałem o pozycjonowaniu więc mniej więcej wiem na czym to polega.

Na 18 fraz (regionalnych) jestem w pierwszej dziesiatce. Ale tak mi chodzi po głowie że jak bym się wypozycjonował do pierwszej dziasiątki na powyższe 2 frazy to by zwiększyło bardzo widzialność strony.

Dodatkowo mam adwords.

A co do kolegi powyżej... czemu jak zależy mi na mojej domenie to mam nie robić powyższych rzeczy?

Co do umowy co miesięcznej to ja myślałem że jak dam jakiejś firmie pozycjonować i jak np. po miesiącu zrezygnuję to moja strona automatycznie wypadnie z pierwszej dziesiątki ale z tego co czytam co chyba tak nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności