Jump to content

Recommended Posts

Jak widzę nowy algorytm googla szaleje w najlepsze. Z tego co widzę błyskawicznie wyindeksowuje z pozbawia PR domeny niepłacone i usunięte i chyba tym samym wszystkie które mają jakąś awarię.

• Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak widzę nowy algorytm googla szaleje w najlepsze.

Pozdrawiam lepiej zorientowanego w temacie od Matta "ściemniacza" ... Dalsze bzdury nie zasługują na cytowanie ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Ta cała Panda od googla to bullshit, google lubi ostatnio spam i łyka wręcz połyka serwisy które są wartościowe. Czym tak dalej tym będzie gorzej. Zobaczycie będziecie firmy zamykać, a firmy pozycjonerskie szczególnie szybko zwiną interes.

Panda, Grizzly czy Yogi - mi to ganz egal jak się nazywa - zaważyłem tylko pewną prawidłowość w nieczynnych domenach, która nie jest znowu jakąś nadzwyczajną normą. Wiadomo że google może ciągle coś testować tylko w danej chwili i daje to przekłamane wyniki a wiele z wyłączonych domen jest też zbanowanych. Pewnie ostatnie małe przetasowania w indeksie to jak dotychczas nic rewelacyjnego co nie znaczy że pewnego dnia google nie wychwyci tego masowego przejmowania domen z wysokim PR i dobrą historią i nagminne stawianie tam katalogów czy innych "unikanie" wielotematycznych zaplecz.

tzw. domeny które sa offline zawsze traca PR do czasu aż google znowu nie zobaczy że są online :)

niezależnie czy są expirki czy hosting padł/odłączył sie

oczywiscie PR może się zmienić i nie ma na to sposobu.sam kiedyś kupiłem PR5 po jakimś pasażu dużego banku a jak tam coś postawiłem to dostałem PR2 bo linki z banku zdjeli.

Wyjątkowo debilne te zmiany w google.

Nowy algorytm: random().

Spam stronki wyprzedzają porządne, wieloletnie, ciężko budowane serwisy.

B.

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Na zagranicznych forach piszą o tym że duże, znane serwisy dostają karę za zbytnią optymalizację(?), lecą całymi seriami w określone dni np. w piątki tracąc ruch w granicach kilkudziesięciu %. Duże tzn średnie bo duże jak spamujące u nas np. serwisy (prawdziwe lub dzierżawione pod megapanel) polskich gigantów (pomijam porówywarki) są nietykalne.

W USA dzięki temu zaobserwowano przerzucanie się na Binga. U nas tak nie jest bo google ma monopol.

W branażach które obserwuję w top 10 powskakiwały spamy w postaci zapleczówek (blogi, katalogi) lub sklepiki osiedlowe, mocno w dół znane i popularne sklep czy serwisy.