Jump to content

xavi1984

Forumowicze
 • Content Count

  1,045
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About xavi1984

 • Birthday 06/02/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.sofista.com.pl

Recent Profile Visitors

4,718 profile views
 1. Na podglądzie wszystko jest OK, ale kiedy dodam wpis, to już wyświetla się ikona strony. W czym jest błąd? Przykładowa strona - http://okiemturysty.pl/porady/kiedy-jechac-do-egiptu/ Co muszę zmienić?
 2. Oferty proszę słać na s.machniewski(małka)sofista.pl
 3. Panowie - a gdzie jest opcja zmiany tek kategorii? Nie widzę jej nigdzie ;-)
 4. Dralik - nie znam tematu od wewnątrz, ale jeśli biorąc za klienta 50 zł, po odliczeniu podatków zostaje jakieś 30 zł. Za cały rok ;-) Wiadomo, że duża część tych klientów nie utrudnia, nie pisze do support... Ale co ja tam wiem, gdyby się nie opłacało, to by tego nie robili.
 5. Mnie tam zawsze ciekawiło, jak hostingom opłaca się utrzymywać klienta za 5 dych rocznie. Przez ile lat nie zmieniała się cena tego pakietu? A przecież wszystko idzie w górę - nowy sprzęt, wynagrodzenia. Zresztą - nie mój interes. Hosting będzie działać w porządku to na pewno nigdzie konta nie przyniosę - to dalej mała kasa.
 6. Wyższa cena, ale dali lepsze parametry. Jak to przeliczyć to wychodzi na to samo. Mam tam jedno konto, nie ruszam tego, żeby że serwer się zacznie sypać.
 7. xavi1984

  [Zlecę] Napy

  Kilkadziesiąt wpisów, ale bez szajsu - tylko jakościowe serwisy. Proszę o oferty na: s.machniewski@sofista.pl
 8. 90 proc. rabatu na hosting w Hekko. Z refem - http://www.hekko.pl/?ref=2096 Bez refa - http://www.hekko.pl
 9. Paq - na fejsie jest Artur Pajkert (mogłem przekręcić nazwisko). Załatwiaj z nim bezpośrednio. No i ogólnie prosty temat - masz dużo domen to możesz stawiać warunki. Nie dogadasz się, to wtedy można szukać dalej.
 10. Kategoria główna - http://okiemturysty.pl/category/biura-podrozy/ Podkategoria, w której nie ma artykułu - http://okiemturysty.pl/category/biura-podrozy/delta-travel-opinie-komentarze-recenzje/ Co zrobić, żeby po wejściu na http://okiemturysty.pl/category/biura-podrozy/ pokazywało podkategorię http://okiemturysty.pl/category/biura-podrozy/delta-travel-opinie-komentarze-recenzje/ i linki do wszystkich innych podkategorii, a nie artykuły należace do podkategorii?
 11. Sytuacja wygląda tak: kategoria matka 40 podkategorii Co zrobić, żeby po wejściu w podkategorię matkę pokazywało nie tylko podkategorie, w których są już wpisy?
 12. Racja. Optymalizuję stronę i chcę ściągnąć trochę konkretnego ruchu - zobaczymy jaka sprzedaż z tego wyjdzie. Chciałbym na jesieni trochę więcej wyciągnąć tych leadów.
 13. Wydawało mi się, że ze znanej marki szybko wejdą jakieś leady, przecież jest sezon, a tu pusto. Dotyczy to TUI i Wezyra, z Travelplanet lepiej, ale też bez szału. Muszę jeszcze popracować na stroną. A ogólnie na jesieni masz leady turystyczne? Teoretycznie wtedy zapada cisza, co nie?
 14. Zapraszam do wymiany doświadczeń. Mnie interesuje głównie grupa programów turystycznych. Macie leady z programów Wezyra i TUI? I jak z Travelplanet? U mnie jak na razie słabiej niż się spodziewałem.
 15. Panel jest już totalnie inny - przynajmniej w stosunku do tego, co było przy logowaniu do zanoxa. Może tak wyglądał on w Awin? Tam nie miałem konta. Ale ogólnie sam system jest zdecydowanie bardziej funkcjonalny i przejrzysty. Tzn. niby opcje są prawie te same, ale graficznie jest lepiej, pod względem UX również.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy