xavi1984

Forumowicze
 • Zawartość

  1026
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutral

O xavi1984

 • Urodziny 02.06.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.sofista.com.pl

Profile Information

 • Gender
 • Interests
  Moje zainteresowania to przede wszystkim http://www.etunezja.pl

Ostatnie wizyty

3855 wyświetleń profilu
 1. Jest dużo więcej roboty, ale lepiej odpalać małe konta na solidnie działających hostingach. Tych jest sporo. Większość serwerów SEO to trochę pic na wodę.
 2. Taka ilość do podziału na większą grupę osób. Wymagane przede wszystkim pojecie o tym jak to robić, konta na forach, wiedza gdzie można dodać, żeby nie było to usunięte. Zapraszam ze stawką za 100 wpisów Sławek Michałek zypolek(małpka)o2.pl
 3. Jak powinien wyglądać prawidłowy kod? Ta reguła nie działa przez ? w adresie. Ten pierwszy adres jest rzeczywisty. RewriteRule ^/articles.php?id=742?$ http://nowyadres.pl/nowy-adres/ [R=301]
 4. Mnie wróciła strona do topów na turystyczne frazy - wypadła przy pierwszym pingwinie i nic z nią nie robiłem. Patrzę sobie linki - jeden link z dmoza, cała reszta to stare publiczne precle i seo katalogi.
 5. Jeśli ktoś zakłada u nich nowe konto, to mam kodzik na 50 proc zniżki na dowolne konto. Chodzi o normalne konta dzielone. Jeśli dobrze zrozumiałem to kod aktualny do końca roku. Kod: 489K9E12H5
 6. Powiedzmy mam 200 linków do linkowania - jak to machnąć jednym projektem? Nie widzę nigdzie opcji wklepania wielu adresów, albo załadowania listy?
 7. mam na ahresy, opensite i majestiki 0 tak żeby nie trzeba było aktualizować po zmianach nazw robotów
 8. Dysponuje ktoś skutecznym kodem, który zablokuje wszystkie roboty, poza tymi wyszukiwarek się nim podzieli (choćby odpłatnie)?
 9. No właśnie za dużo roboty. Myślałem o dokładnie tym co napisał Paq tylko minus jest taki, że jakieś tam śmieciówki będą też przekierowane. Ale chyba jednak tak będzie łatwiej.
 10. Przejąłem domenę, która m.in. bardzo mocne linki kierujące do podstron. Tylko w tej postaci tych podstron nie odtworzę - będzie tam 404. Co najlepiej zrobić w takiej sytuacji żeby nie stracić ich mocy?
 11. Kojarzycie coś takiego? Na zasadzie mam konkretny wpis przy którym ma się nie wyświetlać sidebar? Przeglądam, ale nie mogę niczego znaleźć.
 12. Jak w temacie. Oferty proszę wysyłać na: s.machniewski(małpka)sofista.pl
 13. Filtr algorytmiczny. Zawsze robiłem właśnie tak jak Max pisze w opcji numer 2. Tutaj to 301 było już zrobione wcześniej, ja bym to właśnie zdejmował, tylko czy w takim układzie ma to sens?
 14. Sytuacja: zaspamowana linkami strona firmowa i filtr Które rozwiązanie lepsze/bezpieczniejsze? 301 na nowy adres czy po prostu pozostawienie na starej stronie odnośnika do nowej?
 15. właściciel odpoczne to YoYo Marcin Olczykowski ul. 3-go Maja 25 43-300 Bielsko-Biała