Skocz do zawartości

Czy AfterMarket.pl/Dropped.pl jest bezpiecznym rejestratorem


Gwardzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 304
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ależ to nie oftop. Zacznę od tego, że ogólnie masz rację.....tylko

Twój pokrętny sposób myślenia może wprowadzić innych w błąd, że coś tracą nie płacąc VATu w Dropped. Nikt nic nie traci nie płacąc tego VATu.

Co najciekawsze to TY też niczego nie tracisz nie płacąc w Dropped VAT. Ani grosika nie tracisz patrząc z perspektywy całego miesiąca i rozliczenia ze skarbowym włącznie i wszelkimi odliczeniami.

Zamiast tak się odgryzać, wziął byś kartkę i narysował sobie na niej sytuację, to byś zrozumiał.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to ze wole kiedy moje wydatki maja w sobie zawarty VAT, czym więcej mam do odliczenia tym mniej mam do zapłacenia za te FV co wystawiłem w ciągu miesiąca.

Tyle ile zapłaciłeś mniej do skarbówki za wystawione faktury, tyle dopłaciłeś do faktur kosztowych...

W zyszlym miesiącu musiałem kupic laptopa nowego i jeszcze parę rzeczy tylko dla tego zęby mieć VAT do odliczenia.

VAT odzyskałbyś nawet jakbyś nie wystawił żadnej faktury.

Z mojej strony też EOT.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAT odzyskałbyś nawet jakbyś nie wystawił żadnej faktury.

Wez występ do US o przelanie tobie VATu co masz do odliczenia ( prawidłowo by było powiedzieć do zwrotu) na twoje konto bankowe. Sprawdź, co się wydarzę. Jak wy prowadźcie te swoje firmy, nie wiem :)

naprawdę już nie czytam tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan z całym szacunkiem ale głupoty piszesz a na dodatek zachowujesz się jak dziecko, straszysz banami?!?! ludzie kochani, to jest forum - rzuciłeś bzdurę, ja Cię poprawiłem i wtedy zrobił się oftop... a dlaczego się zrobił? Bo idziesz w zaparte a nie masz racji!

ps nic do Ciebie nie mam, nie bierz tego do siebie ale strasznie mnie dziwi, że tak "zasłużony" forumowicz nie potrafi powiedzieć "macie racje"

Jeśli zakupiliśmy jakąś usługę od kontrahenta mającego siedzibę na terenie Unii Europejskiej oraz czynny nr VAT-UE (można to sprawdzić na stronie: https://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/), to zakup taki księgujemy w zakładce Wydatki klikając na dodaj wydatek i wybierając inne wydatki związane z działalnością gospodarczą). Należy pamiętać, o zmianie na odpowiednią walutę oraz zaznaczeniu import usług w zakładce korekty, import z zagranicy i inne zaawansowane. Na otrzymanej fakturze nie mamy naliczonego VAT-u i musimy naliczyć go sami wprowadzając kwotę na fakturze do odpowiedniej stawki VAT.

Po zapisaniu takiej faktury wygeneruje nam się faktura wewnętrzna, na której automatycznie przeliczą się kwoty po kursie walut z dnia poprzedzającego wystawienie oryginalnej faktury, a którą można zobaczyć w zakładce Wydatki » Faktury wewnętrzne. Pod taką fakturę podpinamy fakturę oryginalną oraz wydrukowane potwierdzenia, że zarówno kontrahent jak i my jesteśmy zarejestrowani jako podatnicy VAT-UE (takie potwierdzenia również drukujemy z podanej wyżej strony). Tak wygenerowana faktura wewnętrzna trafi do Rejestru zakupu VAT i Rejestru sprzedaży VAT (naliczony VAT zostanie w ten sposób wyzerowany) oraz do Księgi Przychodów i Rozchodów.

źródło

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrafi powiedzieć "macie racje"

problem w tym, że ogólnie on też ma rację przecież :) , tylko przy tej racji ma klapki na oczach i nie widzi bezsensowności swojego uporu w tej konkretnej sytuacji :D:) ma mus wyboru kontrahenta gdzie dostanie fakturę VAT i o tyleż zapłaci 'drożej' jego sprawa.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy AfterMarket.pl/Dropped.pl jest bezpiecznym rejestratorem ?

Do dzisiaj tak myślałem

Pod wpływem lektury wątku i forum di.pl sprawdziłem domeny które odnowiłem na koniec marca, które wygasają w kwietniu. Tutaj nastąpiło moje wielkie zdziwienie. W panelu klienta AfterMarket.pl/Dropped widnieje, że domeny są odnowione, jak sprawdziłem whois to okazuje się, że tak nie jest. AfterMarket.pl/Dropped odnawia domeny w ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AfterMarket.pl/Dropped odnawia domeny w ostatniej chwili.

o tym właśnie pisałem. Mi nie odnowili jednej na czas..... coś tam niedobrego się porobiło. Wygląda na brak kasy - kredytują się z przedłużania w ostatniej chwili...

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas rejestracji domen globalnych .net, .info itp. w dropped pojawia się komunikat Nie można wykonać operacji (Credit limit exceeded) mimo, że mam środki na koncie.

Spotkaliście się z taką sytuacją? Ja mam tak notorycznie. Gdzieś przeczytałem że wynika to z tego, że dropped nie ma środków. Wysłałem już ticketa, ale mam pytanie czy wiecie kiedy najlepiej rejestrować tam domeny globalne?/ kiedy dropped ma kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności