Jump to content

Gwardzik

Forumowicze
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Znalazłem katalog http://katalogowaniestron.pl/ i interesuje mnie jaki to skrypt katalogu?
 2. Nie mam jeszcze własnej domeny. Angielski będzie dużą przeszkodą dla zoho :/
 3. Tylko tyle, żeby google mi nie przeglądało pod reklamy i na wszelki wypadek - nie kojarzyło domen. Poza tym, żeby ktoś np. z home gdybym miał u nich pocztę, nie przeglądał i nie czytał moich maili. Co do służb specjalnych - nic nie mam do ukrycia, choć wolałbym żeby jednak nie wiedzieli, o każdej mojej stronie/serwisie.
 4. Zależy mi na bezpiecznej skrzynce e-mail (zachowanie prywatności, dlatego odrzucam maila). Skrzynka powinna mieć dobre filtrowanie spamu. Mile widziany kalendarz i notatnik, również dla androida z synchronizacją. Atutem będzie możliwość podpięcia własnej domeny. Co polecacie i za ile?
 5. A jak to "odkręcić"? Jeśli google widzi dane w whois to trzeba zmienić właściciela, czy na kogoś z rodziny o tym samym nazwisku i adresie wystarczy? Pewnie bezpieczniej na kogoś zupełnie obcego. Zmiana adresu e-mail do domen tj. z gmaila na inny. Coś jeszcze?
 6. Mam skrzynkę na Gmailu, która była używana do rejestracji i przedłużenia domen - tej dobrej i tych na ewentualne przyszłe zaplecze/odsprzedaż. Google śledzi wiadomości, dzięki czemu dopasowuje reklamy, które mi się wyświetlają. Czy Google wie także, że te domeny na ewentualne zaplecze należą do tej samej osoby tylko dlatego, że dane użyłem adresu e-mail z Gmail? Czy Google przy transferowaniu domen z ovh (ukryte dane w whois, które do transferu należało odkryć), także już wie, że te domeny należą do tej samej osoby, bo sprawdza whois?
 7. Szukałem w google i właśnie nie mogłem znaleźć dlatego napisałem tutaj. Za słabo sam znam też niemiecki. Polityki szukam żeby nie tłumaczyć. Aktualizacja Znalazłem coś takiego ale z tego co sobie przetłumaczyłem google jest to cooki dla serwisu gdzie można się logować?
 8. Nie szukam pluginu tylko typowo polityki cookis po niemiecku np. takiej jak tutaj z tą różnicą, że na stronie www nie będzie można się rejestrować, zakładać kont.
 9. W związku z tym, że strona firmowa firmy w której pracuję, będzie także po niemiecku, szukam uniwersalnej polityki plików cooki w języku niemieckim dla serwisu, na którym nie będzie możliwości rejestrowania się gości/zakładania kont. Strona to taka zwykła wizytówka firmy na WordPressie Będę wdzięczny za podesłanie linku/tekstu.
 10. Gdzie i w jaki sposób mogę zdobyć samodzielnie darmowe linki, które będą WARTOŚCIOWE? Do głowy przychodzi mi tylko pisanie na różnych forach z linkiem w stopce albo treści + komentowania na blogach. Co jeszcze mogę dodać do tej listy?
 11. Jak w tytule. Szukam kogoś, kto zdobędzie do mojej strony wartościowe linki z serwisów społecznościowych, komentarzy na blogach itp. Katalogowanie i preclowanie nie wchodzi w grę ani inne seo spamiarki. Oferty proszę zgłaszać na adres e-mail: andrzej.gwardzik@gmail.com
 12. Wielu użytkowników (firm) oferuje grupy własnych płatnych precli. Sam chciałbym kilka takich postawić ale... czytałem, że po Pingwinie i ogólnie na przyszłość a także o tym, że wielu wyjadaczy seo z forum, stawia precle bardziej wartościowe niż, takie w których: - teksty dodawane są z synonimów - zawierają bardzo dużo kategorii czyli nie są tematyczne. Wydaje mi się, że warto nastwić się na jakość, czyli: - zgudować precle na wp z unikalną skórką - dobrze zoptymalizowany - tematyczny - szybko moderowany - przyjmujący tylko dobre artykuły, unikalne - wyglądający na wartościowy blog a n
 13. Jak w tytule. Szukam kogoś, kto zdobędzie do mojej strony wartościowe linki z serwisów społecznościowych, komentarzy na blogach itp. Katalogowanie i preclowanie nie wchodzi w grę ani inne seo spamiarki. Oferty proszę zgłaszać na adres e-mail: andrzej.gwardzik@gmail.com
 14. Skrypt to wordpress. Nie wiem czy z php sobie poradze. Poszukam ale na wszelki wypadek chciałbym wiedzieć jak to zrobić przekierowujac samemu adres po adresie czyli linijka kodu po linijce zmieniając każdy url z osobna. Czy Twoim zdaniem Mion, warto takie adresowane stosować na blogu dla długiego ogona? Chce je zmienić bo podobno tak jest korzystniej ale jak podpatruje dobre blogi o seo to nie znalazłem nikogo kto by tak robił.
 15. Chyba wiem. Chodzi o to, żeby wskazać robotom i google, że stary adres url został zastopiony nowym. Zatem jeśli kategoria zmieniła url z A na B, trzeba zrobić przekierowanie z adresu A na adres B. @Nie rozumiem kwestii "żebym nie musiał przekierowywać adresy po adresie?" Mam na myśli to, żeby nie pisać w htacces przekierowania każdego z adresów z osobna czyli np. gdy blog ma 50 wpisów w różnych kategoriach to chcę zrobić tak, żeby nie pisać w htacess, że: adres wpisu nr 1 przekierowuje na nowy adres nr 1 bo zmieniam nazwę kategorii i dodaję podkategorię adres wpisu nr 2 przekierowuje na no
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy