Jump to content

Czy AfterMarket.pl/Dropped.pl jest bezpiecznym rejestratorem

Recommended Posts

• Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

nik zobowiązuje

Wygasanie domeny trwa 14 dni, jeśli jutro się kończy, może zostać przechwycona przez AfterMarket - jeśli tego nie zrobi, trafia często na aukcję holenderską Premium.pl - z moich obserwacji to może trw

eeeee, a to jakaś niby nowość ??   M

dokładnie chodzi o domenę z rozszerzeniem .tv która aktualnie mam w domeny.tv i ze względu że w AM jest taniej zastanawiam się czy ją przenieść a jak już to do jakiego innego rejestratora jeśli nie AM, gdzie taniej albo w tej samej cenie ale bezpieczniej?

Czemu odradzacie trzymanie domen w dropped? Jakiś powód konkretny?

Intoseo - pozycjonowanie Katowice - zapraszamy do współpracy firmy z Katowic jak i całej Polski. 

Ściany z mchu do Twojego domu oraz biura znajdziesz  na jukogreendesign.pl/oferta/panele-i-sciany-z-mchu

W dobie imprez i eventów na świeżym powietrzu - vitabri.pl/wynajem-namiotow-ekspresowych

No to wiem.

Ale piszą(lukas22333 i papcomputer) ,żeby wartościowszych domen nie trzymać w dropped i jestem ciekawy dlaczego?

Edited by mmr88

Intoseo - pozycjonowanie Katowice - zapraszamy do współpracy firmy z Katowic jak i całej Polski. 

Ściany z mchu do Twojego domu oraz biura znajdziesz  na jukogreendesign.pl/oferta/panele-i-sciany-z-mchu

W dobie imprez i eventów na świeżym powietrzu - vitabri.pl/wynajem-namiotow-ekspresowych

zniknie nie zninkie, są a Cypru. Ja wartosciowej domeny nie trzymałbym u nich. Gdyby z jakiś powodów rejestrator zniknął, to domene możesz odzyskać przez NASK

Edited by adek

SKUTECZNI.pl -Efektywne pozycjonowanie stron internetowych.

Ja trzymam u nich wszystkie domeny i nie miałem żadnego problemu z dropped odkąd mam u nich domeny. Faktura zawsze jest ostatniego dnia miesiąca. Nie wiem skąd przekonanie, że nie brać u nich domen. Polecam ich każdemu: najniższe ceny i najwyższa jakość obsługi bez żadnej ściemy.

Ja wartościowe domeny trzymam w home.pl - ze względu na to że ciężko przeoczyć termin przedłużenia - wysyłają maile, proformy pocztą, czasem też dzwonią ;)

pozycjonuj.png