Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzimy;

Z billingowaniem wszystko już gra w najlepszym porządku. Konta działają w chwili obecnej od chwili zakupu do północy "za 30 dni" lub odpowiednio więcej, gdy okres jest dłuższy (okres od chwili zakupu do północy ma się gratisowo).

Pozdrawiam, J.

Jeszcze nie do końca, na jednym koncie pojawiło się premium ale drugiego na którym miałem już wykupione nie przedłużyło o 30dni. Wysłałem szczegóły na support.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pewno to juz bylo ale napisze/zapytam

przedwczoraj wykonałem 8 zadan, 4 z nich zostało potwierdzonych przez zleconiodawce i punktu wpadly na konto

pozostale 4 poimo poprawnego wykonania nie zostało potwierdzonych i brak punktów

Uwazam ze taki system jest do xxxx bo zleceniodawca ma to co chcial nie ponoszac zadnych kosztow a ja czuje sie oszukany.

Czy jest gdzies miejsce aby zobaczyc ktory ze zleceniodawców nie wywiazal sie z obowiazku weryfikacji zdania tak abym w przyszlosci nie kozystal z jego zadan ??

Oczywiscie chcialbym anulowac wystawione opinie ( zadanie) i wystawic na fancopie negatywna opinie

Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem.
Pesymista wie, co to za otwór >>>tanie noclegi<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca. Może źle się wyraziłem. Mam u Was stronkę podpiętą do plusowania i mimo, że kolejny raz przeznaczyłem punkty na plusowanie, punkty zniknęły, kliknięć w panelu przybywa, ale zarówno w Waszym panelu jak i na stronie - wartość w chmurce określająca ilość plusów nie zmienia się. Gdzie więc znikają plusy i punkty?

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzimy; byłoby mi miło, gdybyś na supporcie spisał (kilka) adresów stron. Każdą stronę możesz oznaczyć jako "nie weszło", wtedy po kilku takich zgłoszeniach moderator dostanie requesta o sprawdzenie strony. Dodaliśmy dużą liczbę stron buforowych Plus, analogicznie wkrótce zrobimy z Lubię, aby definitywnie zakończyć problem "nie mam w co klikać".

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mamy sporą zmianę jeśli chodzi o stosunek klikających plus vs promowane strony. Jeżeli popatrzycie na statystyki, to kliknięć jest więcej, ale implikuje to to, że kliknięć na pojedynczą stronę (jak zauważyłeś na sobie, @prins) będzie mniej.

W sytuacji gdy ilość klikających nie zmienia się, a rośnie ilość promowanych stron, rośnie ilość kliknięć ogólna, natomiast spada ilość kliknięć na pojedynczą stronę. Trzeba mieć to na uwadze. Owszem, na razie nie podajemy statystyk dotyczących "klikających/dzień" ale zastanawiamy się czy nie dać statystyk odnośnie stosunku klikających:promowanych stronę. W przyszłości damy Wam więcej statystyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mamy sporą zmianę jeśli chodzi o stosunek klikających plus vs promowane strony. Jeżeli popatrzycie na statystyki, to kliknięć jest więcej, ale implikuje to to, że kliknięć na pojedynczą stronę (jak zauważyłeś na sobie, @prins) będzie mniej.

W sytuacji gdy ilość klikających nie zmienia się, a rośnie ilość promowanych stron, rośnie ilość kliknięć ogólna, natomiast spada ilość kliknięć na pojedynczą stronę. Trzeba mieć to na uwadze. Owszem, na razie nie podajemy statystyk dotyczących "klikających/dzień" ale zastanawiamy się czy nie dać statystyk odnośnie stosunku klikających:promowanych stronę. W przyszłości damy Wam więcej statystyk.

Czy status profilu może mieć znaczenie w tym przypadku ?

prinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności