Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
chciałem jeszcze powiedzieć, że po ustawieniu targetowania na "tylko kobiety", lajki często przychodzą też od profili męskich

Dziękuję za zgłoszenie (będzie do sprawdzenia). Płeć ustawia Użytkownik, stąd przyjmujemy że w 95% przypadkach powinna być właściwa. Jeżeli jest inaczej - proszę o raport na support.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że moje strony dodane od 26 kwietnia nie są losowane do plusowania. Na 34 strony dodane tylko 6 wykorzystało punkty. I co teraz?

Tzn a co ma być? <myśli> Mamy sami tworzyć nowe konta i klikać?:) Po prostu trzeba zaczekać aż pojawią się nowi użytkownicy + spora część obecnych wróci z długiego urlopu. W maju przewidujemy kilka akcji, które powinny zaowocować sporym napływem nowych użytkowników (z czego jedna na pewno, ale będziemy także potrzebować Waszej pomocy). Jednocześnie jako użytkownik sam możesz np reklamować system, pomagasz w tym nie tylko sobie ale i wszystkim. Twój post w zależności od humoru można odebrać jako roszczeniowy "nie klikają mi, ale beznadziejny system, zróbcie coś" a wtedy nie dałoby się go traktować poważnie (to tak jako side note ;)).

Wiesz, jesteś w systemie od jakiegoś czasu, na pewno z aktualnie klikająych ponad 90% już kliknęła w większość z Twoich stron. Jest pewny limit ile kliknięć można zdobyć, to nie trwa w nieskończoność. Mogłoby trwać przy napływie nowych użytkowników, ale nie chcemy aby ci nowi byli tylko kolejnymi kontami farmerów, gdyż takie konta nie przedstawiają dużej wartości. Zarówno my jak i community możemy

Dodatkowo odsyłam od FAQ: https://pl.fancop.com/?a=faq "Brak kliknięć - mam przydzielone punkty do stron, a od x-dni nikt nie kliknął" i powtarzam jeszcze raz: jest weekend majowy, cały zespół prócz jednej osoby ma wolne, tak samo jak spora część użytkowników. W statystykach widać spadek kliknięć, wszystko jest w porządku.

Ogłoszenie związane z tymi rzekomymi "akcjami" powinno się pojawić w przyszłym tygodniu (wszystko zależy tylko i wyłącznie od jeża). Na pewno spodoba się wielu, oj na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem i pomogła zmiana kategorii dla stron

No i problem chyba rozwiązany. Po dodaniu innej kategorii od razu weszły 3 kliki.

Pozmieniałem dla wszystkich, do jutra dam znać czy pomogło.

Edycja: Mogę już napisać, że wszystkie kliki weszły. :-)

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - czy jeżeli byłaby taka możliwość, chcielibyście mieć możliwość zbierania Wykopów w formie kliknięć (sonduję że c.a. maks. 50-100 kliknięć dziennie, czyli niewiele ruchu), czy w formie produktu od systemu (Użytkownik kupuje Wykop-effect, np. 1000-2000 wykopów i gigantyczny traffic, a klikając za wykopywanie dostaje np. 50 pkt Lubię)?

Coś w tej sprawie już ruszyło? Ja jestem chętny i czekam.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Eddy - pytanie miało charakter sondażowy. Nie mogę publicznie udzielić żadnych informacji na ten temat, w szczególności niektóre "bomby" trzymamy w tajemnicy do momentu opublikowania.

Jutro w zespole podsumowujemy sobie bieżące zmiany i omawiamy priorytety w naszym timeline. Prawdopodobnie też udostępnimy publicznie lub opiszemy część nowych funkcjonalności, które pisaliśmy w ciągu ostatnich dni. Zachęcam wszystkich do przetestowania nowego, wygodnego panelu moderacji wykonywanych zadań (w pełni opartego na ajaxie, z automatyczną weryfikacją + wystawianiem opinii jednym kliknięciem).

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności