Skocz do zawartości

ZenBLOG


sebau

Rekomendowane odpowiedzi

A mi coś to wszystko nie chce działać... 

 

Tworzę projekt w ZenBlog. Niby wszystko ok. Poczta ( na o2 ) jest valid. 

Odpalam Zenka, dodaje templatki, i lipa. Po kolei błąd, błąd, błąd. Nawet jak klikam w "Show" to nie wyskakuje mi żadne okienko jak to widać na toturialach, tylko od razu jest błąd. W Zenku mam podpiętą i doładowaną Anti-Captha. Co tu może być nie tak? Mam Win8, framework zainstalowany. ZenBloga kupiłem wczoraj, a Zennopostera 2 dni temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odpalam Zenka, dodaje templatki, i lipa. Po kolei błąd, błąd, błąd.

Podstawa to prawa zapisu, prawym klawiszem na progs i trzeba dla usera nadac prawa zapisu i oczytu dla wszystkich plikow, dwa to odpalona licka dla danego komputera, jesli to nie pomoże to usuniecie wszystkich szablonów, wyłączenie zenka, wlaczenie i załadowanie ponownie szablonow i musi dzialac.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Odpalam Zenka, dodaje templatki, i lipa. Po kolei błąd, błąd, błąd.

Podstawa to prawa zapisu, prawym klawiszem na progs i trzeba dla usera nadac prawa zapisu i oczytu dla wszystkich plikow, dwa to odpalona licka dla danego komputera, jesli to nie pomoże to usuniecie wszystkich szablonów, wyłączenie zenka, wlaczenie i załadowanie ponownie szablonow i musi dzialac.

 

 

Zmieniłem prawa zapisu i odczytu dla folderu progs i próbowałem usuwać i dodawać na nowo folder templates. Niestety nic to nie dało. Dalej cały czas jest error. 

 

Co znaczy "odpalona licka"? przecież razem z programem te pliki licencyjne są dodawane. Dla pewności zalogowałem się jeszcze do panelu zenlab i wysłałem sobie na e-mail jeszcze raz pliki licencyjne. Podmieniłem te pliki, ale to też nie dało. Chyba, że jakoś inaczej to się aktywuje? W panelu zenlab są moje dane kompa IP itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki,

 

w sumie to avatary miałem skopiowane w resources bo kopiowałem wszystko co jest w panelu do pobrania.

 

@up ja w sumie mam 5.9.0.1 a jaka najlepsza to może ktoś inny się wypowie bo u mnie ze skutecznością to tak średnio

 

przy dedykowanych proxy z buyproxies, captcha antigate, własne domena do maili - skuteczność 10%.

 

które logi sprawdzać, bo te co patrzyłem to dużo mi nie mówią?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up kupiłeś ZenBlog u Sebau :)

Jak napiszesz do niego na priv to pomoże Ci przy wszystkim ... Pierwszy projekt zrobisz z nim i już każdy kolejny pojedziesz sobie według tych ustawień i tyle .. po co Ty się męczysz tutaj na forum to ja nie mogę zrozumieć  :olaboga:

 

Jeśli chodzi o skuteczność to te 40-50% spokojnie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności