Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po obecnych zmianach powinna być wprowadzona możliwość wypłaty zgromadzonych środków poniżej 100 zł dla osób które nie akceptują nowych zasad:/

Dzieci, uspokójcie się :D

Dobrze, pani mamo :P

Po prostu przeraża mnie taka roszczeniowa postawa w przypadku sytuacji, gdy nie ma się do czego przyczepić, bo takie osoby pracują potem na wszystkich copywriterów i przez to jesteśmy negatywnie kojarzeni.

• Like 1

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

1000zzs za 80groszy? Czekaj czekaj.. i Ty piszesz Złotko, że to więcej niż średnie wynagrodzenie na godzinę? To Ty zapier* z pisaniem szybciej niż połowa Polaków z mówieniem - mam nadzieję, że też kiedyś takie coś opanuję.

Po pierwsze napisałem że więcej niż minimalna krajowa a nie średnia.

Po drugie precli ja nie piszę, ale wiem z jaką prędkością można pisać.

Znam osoby piszące po 15.000 znaków na godzinę. Mowa oczywiście o preclach.

Niestety czy wam się podoba czy nie to konkurencja na preclach jest bardzo duża. Módlcie się żeby rząd nie oskładkował zusem umów o dzieło bo dopiero będzie dramat.

Edited by bori79

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Dobrze, pani mamo :P

Nie współpracowałem tu ;) ani tam, ale mama to fajna kobieta ;)(to tak od tematu uciekając )

Schemat działania (stawiam flaszkę ;)

Wezmę tam ;) wystawię tu albo na ZPN i ot ;)

Konkurencja może i jest ;) ale "Stefa kupił tusz do drukarki i był dobry, bo zamówił z allegro od Gienka co ma "tusze za darmo"

Ja myślę sobie tak, jest grudzień i uśmiechnijcie się ;)

Znam osoby piszące po 15.000 znaków na godzinę (chciałbym poznać ;) poważnie to ja firmę otworzę i 99% projektów co jest w dziale, "COPY", tego typu portali, stron i pośredników pokonam

Panowie 60 minut (10 precli za 10 zł, w ciągu godziny to tak, 5 minut na napisanie a minuta na sprawdzenie ot;)

No tak, chyba że w ciągu godziny 20 osób piszę te teksty ;)

Nie schodzić poniżej 10 zł, jak nie to dam wam namiar na rozkładanie towaru, roznoszenie gazetek itd;)

Edited by Herkules

Najlepsze i najtańsze Teksty SEO

Napisze wszystkie Teksty zapleczowe i najtańsze Teksty na strony

Konkurencja może i jest ;) ale "Stefa kupił tusz do drukarki i był dobry, bo zamówił z allegro od Gienka co ma "tusze za darmo"

Ja myślę sobie tak, jest grudzień i uśmiechnijcie się ;)

@Herkules, zakąś czymś... :winko:

Edited by kris_set
  • Like 1

Znam osoby piszące po 15.000 znaków na godzinę (chciałbym poznać ;) poważnie to ja firmę otworzę i 99% projektów co jest w dziale, "COPY", tego typu portali, stron i pośredników pokonam

Ja znam, może dlatego prowadzę firmę :)

Nie schodzić poniżej 10 zł, jak nie to dam wam namiar na rozkładanie towaru, roznoszenie gazetek itd;)

i to jest sedno wyceny wartości precli, raczej nie spodziewałbym się wzrostu cen w najbliższym czasie, zwłaszcza że jak kiedyś pisałem, jest to praca nie wymagająca kwalifikacji a co za tym idzie rynek jest bardzo konkurencyjny

nie ma bariery wejścia, pracować może każdy kto ma komputer i internet

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku