Jump to content

Blast Xrumer - ile naprawdę jest wart


Recommended Posts

Wstęp

Wiele się już naczytałem o wyższości jednego narzędzia nad drugim i niestety zawsze wynikały przy tym przepychanki, które nijak nie pomogły użytkownikowi, który by dociekał czy warto takie coś zamówić. Chcąc nie chcąc, musiałem sprawdzić to na własnej skórze, by mieć pojęcie o plusach tego rozwiązania (teoretycznie nad SWL ma tą przewagę, że linki mogą utrzymać się dłużej, np. w profilach).

Testowana strona

Stronę podam po dwóch miesiącach od wykonania blasta, aby nikt nie próbował ingerować w wyniki - powiem tylko, że jest darmowa, a w sieci chyba od kilku lat. Linki prowadzące przed blastem to niewielka ilość (ok. 50 według Y) więc można je łatwo odliczyć :)

Blast poszedł na trzy frazy, jednak w teście pozycje nie są ważne - monitoring jednak będzie. Frazy mają odzwierciedlenie w treści strony.

Cel

Uzmysłowienie takim jak JA, z czym się mogą liczyć po zakupie takiej usługi - tylko suche fakty i krótka analiza, gdyż wyniki powiedzą wszystko. Wyniki uzupełniane będą co tydzień.

Jakość usługi

Tutaj nie potrafię sprawdzić, jednak według usługodawcy, baza bardzo, bardzo dobra.

Usługa wykonana:

Blast wykonany: 16 sierpień 2010

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyniki na dzień 28 sierpień 20010 (12 dni po....)

- ilość BL Yagoo = 180

- żadna z fraz w pierwszych 300 wynikach (dotyczy google.pl i .com)

Bardzo proszę aby z tematu nie zrobić kolejnej bitwy, bo nie jest moim zamiarem pokazania wyższości jednego narzędzia nad drugim, a jedynie poinformowanie innych, co otrzymują za zapłacone pieniądze, by mogli sami przeanalizować, wartość zainwestowanych pieniędzy - gdyż jak wspomniałem, z innych tematów tego się człowiek nie dowie :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ciekawi mnie jak to wyjdzie ale ważna kwestia: u kogo był kupowany blast - pytam bo znam jakościowo kilk aosób sprzedających blasty i to też ważne.

Pierwsze efekty po 1-2 miesiacu, efekty zadowalajace po 3 ;) to moj test był.

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, test linka ze stopki audyt seo - zobaczymy co wyjdzie. Strona z audytami Zgred.pl ;

 

 

Link to post
Share on other sites

@Zgred

By nie rozgorzała dyskusja, nie podaję wszystkich danych, a je ujawnię po 2 miesiącach, razem z adresem i anchorami - osobiście nie obchodzi mnie filtr, ban, itp. interesuje mnie przyrost linków i tylko to. W prawie każdym temacie na temat tego narzędzia, pada stwierdzenie "kup i zobacz sam" - no to dlaczego nie?

Żeby nie testować na własnej skórze (stronce) poświęciłem nic nie znaczącą, aby mieć obraz ilości linków i niebezpieczeństwa płynące z nagłym wzrostem. Nikt tego nie robił, w taki sposób, więc myślę, że pomoże to innym, którzy liczą każdy grosz ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Czas na końcowe podsumowanie, lub raczej upublicznienie. W żaden sposób nie jestem przeciwnikiem żadnego z systemów i dlatego moją opinię zostawiam dla siebie.

Strona WWW

http://kazuya.neostrada.pl

Wykonawca

it_management

Koszt blasta to chyba 50$ - nie wybrałem tańszych opcji innych użytkowników (CO NIE ZNACZY ŻE GORSZYCH), gdyż zainteresowałem się dość aktywnym w tym czasie użytkownikiem IT, który dość często dawał do zrozumienia, że ma bardzo dobre bazy, no i chciałem zobaczyć moc tego narzędzia z tak dobrą bazą.

FRAZY

Blast wykonany na trzy frazy: randki, flirt, czat -- dodam od razu, że trochę powysyłałem już artykułów z linkiem, oraz trochę wpisow do katalogów. Można to sobie odfiltrować, gdyż od razu widać, które moje. To te z precli i katalogów, wyłącznie w PL

By test uzupełnić, mógłby ktoś "przelecieć" stronkę scrapeboxem i wyniki wpisać w poście, bo ja nie mam tego narzędzia.

EDIT:

Temat został już otwarty, więc można pisać swoje spostrzeżenia.

Edited by kazek76
Link to post
Share on other sites
Wyniki na 13 wrzesień ( 28 dni po wykonaniu )

BL = 288

Weszły dwie frazy:

Fraza A - 93

Fraza B - 141

Fraza C - poza pierwsze 300 wyników

hmm, myślę że kilka artów w dobrych miejscach dało by lepsze efekty, ale Xrumer daje inna możliwość, czyli uzyskania dużej liczby linków z różnych IP. Poza pozycjonowanie na wybrane frazy (bo wiadomo, że tu tematyczne arty przodują) ogólnie może wzmocnić domenę (teoretycznie).

...no ale 28 dni to chyba jeszcze za mało na końcowe efekty.

Edited by AdamAGP#

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Link to post
Share on other sites
Strona praktycznie bez tresci , bez bl - duze szanse ze utracila geolokalizacje. Niestety nie mozemy brac odpowiedzialnosci za zamowione blasty - tutaj klient sam jest zobowiazany miec strone na takim etapie zeby np. nie grozila jej utrata geo.

To czemu ją wogóle zblastowałeś 1 i kolejne posty pod tamtym... Przecież Ty takich "czystych" stron nie blastujesz w trosce o Klienta...

- Reklama -

 

Miejsce do wynajęcia. Zainteresowany? Zgłoś się na PW z propozycją :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy