Jump to content

Eviene

Forumowicze
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Eviene last won the day on November 22 2020

Eviene had the most liked content!

Community Reputation

32 Excellent

About Eviene

 • Birthday 08/03/1982

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Interests
  Odżywanie, dieta

Recent Profile Visitors

124 profile views
 1. Mam identyczne odczucia odnośnie tego portalu. Stąd bierne oczekiwanie na pit 11
 2. Myslałam, że jesteś np. prawnikiem. Mnie ten punkt zaciekawił, bo .. no co to są uzasadnione przypadki? Ja póki co nie działam na portalu, ale nie z powordu regulaminu. Czekam na rozliczenie poprzedniego roku. Taka moja mała paranoja
 3. Nie czytałeś regulaminu przed zaakceptowaniem? Platforma nie służy zdobywaniu klientów prywatnych, co w tym dziwnego?
 4. Nie traktuję tego jako rozwiązanie! Chciałam tylko zwrócić uwagę na to, że zlecający ma (teoretycznie) pewne narzędzia, które moga minimalizowac ryzyko tego typu sytuacji już na etapie dodawania zlecenia. Blokowanie jest więcej niż nieuczciwe. Wygląda na to, że właśnie tak. Zdaje się, że wraca poruszana tu kwestia okresowego czyszczenia listy copy.. A może po prostu do statystyk ocen copy wystarczy dodać info o ilości odrzuconych tekstów?
 5. W takim razie nadal nie rozumiem: skoro zleca dużo tekstów, to raczej ma już swoich sprawdzonych copy, czemu więc wciąż wrzuca teksty dla każdego? Zleca 5-6 sprawdzonym autorom i problem z fałszywymi rezerwacjami znika. Nie chce bronić właściciela, moja czara goryczy już się przelała i odpuszczam, ale skoro pozwala się na multikonta i "takie coś" no to nie pozostaje nic innego niż wrzucać zlecenia tylko dla wybranych.
 6. Przepraszam, ale dostęp do tekstów "premium" mają osoby, które napisały przynajmniej 20 tekstów (i chyba średnia ocen też się liczy) Zatem: jakim cudem blokowac może ktoś, kto ma puste konto? Chyba, że mówimy o blokowaniu precli, a to już wygląda na zwykłą złośliwość. Tak czy inaczej, chętnie przeczytam komentarz od właściciela serwisu! Faktem jest niestety to, że blokowanie tekstu jest jedynym sposobem na to by móc spokojnie zapoznać się z treścią zlecenia.
 7. Patrząc na listę, to średnia stawka wynosi 3 zł, nie 4. A precel, to nie zawsze precel.
 8. Pytam powaznie: dlaczego pozycjonowanie? Działałam w "pokrewnej branży" i nie udało mi się pozyskać ŻADNEGO dużego klienta w sposób inny niż przez telefon/mail. I przyznać muszę, że i w drugą stronę, czyli szukając firm do współpracy również poruszałam się wyłącznie wśród ofert jakie otrzymałam na mail. Dlaczego? Ponieważ zabawa w wyszukiwanie kogokolwiek w google wygląda tak: Wariant A: po odnalezieniu strony, dzwonię na podany numer telefonu, zwykle do działu handloweg (i tu albo cisza, albo zabawa typu "strać godzine, na zabawę we wciskanie cyfer
 9. Od jakiegoś czasu w ogłoszeniach pojawiają się dopiski o tym, że zlecajacy nie życzy sobie tekstów z mieszarek czy też kopiowania treści z innych stron. Co ciekawe, nie są to ogłoszenia nowych zlecajacych, ale osób, które wydaje się, że powinny mieć już grono sprawdzonych copy. Z czego to wynika? Czy nie prościej jest wrzucić zlecenie zamknięte?
 10. @pawig, wprawdzie nie chodzi o precel, ale ja Cię chciałam w tym miejscu strasznie przeprosić! Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że pewne sytuacje uważałam za zbyt abstrakcyjne. Mój błąd. Raz jeszcze: przepraszam!
 11. Dokładnie to samo co z uczciwym copy, który chce sobie dorobić klepiąc precelki, a trafia na nieuczciwego zleceniodawce. Bo póki co, to nieuczciwy i pechowy copy sa w tej samej sytuacji. Pytanie brzmi jak to zmienić. Osobiście nie piszę więcej niż 1 tekstu dla nowego klienta i więcej niż 3 tekstów dziennie dla 1 osoby. Bo nawet stały klient potrafi zapomnieć zmienić opis zlecenia. Czy to jest system godny polecenia? Nie wiem, ale póki co nic lepszego nie wymysliłam. Skany dylomu wystarczą, czy podesłać też świadectwo pracy lub opinię od ordynatora?
 12. JUP!!! I może właśnie perspektywa otrzymania takiej niespodzianki zniechęciłaby do nadużywania słowa precel?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy