Jump to content

webek96

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

95 profile views
 1. Konsekwencje przymusowego i dobrowolnego szczepienia są takie, że ograniczą nieszczepionym prawa obywatelskie i pozwolą pracodawcą sprawdzać certyfikaty. To nazywasz wolnością? Wcale nie kpina Poza szkołą i ogólnodostępnymi materiałami edukacyjnymi warto interesować się szerokimi tematami i samemu wyciągać wnioski. Część wiadomości będzie kłamstwem, część prawdą, część wyłącznie teorią spiskową. Dla mnie "dobrowolne przymuszanie" do szczepień metodami psychologicznymi określane jest przeze mnie mianem niewolnictwa. PS przepraszam. Po prostu mam swoje zd
 2. Z czasów II wojny światowej, pewien szef tamtejszych niemiec też dzielił ludzi na lepszych i gorszych. Uważasz, że dzielenie na szczepionych i nieszczepionych prowadzi do dobrych rzeczy? Jak prowadzili ludzi do takiego betonowego kloca, do które wpuszczali gaz, to też było w porządku? Nie widzę przeciwskazań do szczepień. Jeśli jest to takie ważne i skuteczne, powinno zostać objęte obowiązkiem z logicznego punktu widzenia. Zastraszanie nie jest w porządku, dobrowolne i przymusowe szczepienia również. Jak już pisałem. Temat szczepień powinien być indywidualny dla ka
 3. Trudno się nie zgodzić. Dlatego ta szczepionka budzi we mnie wątpliwości i nie żadne argumenty nie mogą mnie przekonać. Mimo, że ludzie się szczepią. Według mnie nie powinny być wdrażane rygorystyczne obostrzenia w kontekście społeczeństwa, a tym bardziej dzielenia ludzi na tych co się zaszczepili, oraz na tych co nie chcą i nikogo nie powinno się zastraszać. Ja się obawiam długofalowych skutków ubocznych preparatu który zostaje podany do krwi w płynnej formie. Nie jest to tabletka na ból głowy.
 4. Skutki uboczne bezpośrednio po szczepionce to pikuś, pytanie, jakie efekty uboczne mogą pojawić się za rok, dwa, czy trzy lata. O ile się pojawią. Nie jestem anty, broń boże, ale jak pisałem, szczepionka to nie lek na ból głowy. Pytanie, dlaczego rząd tak nalega szczepienia i wymyśla przy tym różne konkursy itp...nie wiem, ale jeśli jest wirus, to ludzie powinni być chętni na szczepienia, ale większość nie jest. Pytanie dlaczego.
 5. A możesz podesłać wiarygodne źródła potwierdzające, że badania są zakończone?
 6. Operacja to jest nieco inna kwestia, niż szczepionka nowej technologii po której nie mam zielonego pojęcia, jak organizm zareaguje. Osobiście nie boje się wirusa, tylko polityki, która zaczyna wymuszać na wolnych ludziach decyzję o przyjęciu preparatu do którego nie jesteś przekonany. Te szczepionki, to nie jest znany paracetomal, czy rutinoscorbin który możesz sobie łykać jak cukierki. Nie wiem co się stanie z moim układem nerwowym, czy odpornościowym po pobadaniu preparatu, nad którym trwają stale badania.
 7. Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie mogę przekonać się do szczepienia. Połowa mnie mówi, zaszczep się, druga połowa mówi nie, poczekaj jeszcze, poczekaj. Sam nie wiem co robić i czego mogę się spodziewać za x czasu nie szczepiąc się, albo jakie skutki uboczne pojawią się za x czasu od momentu szczepienia. Dużo pytań i sporo wątpliwości. Nie jestem ani przeciwny za tym, by się szczepić, ani za szczepieniem.
 8. Dziękuję wszystkim a odpowiedzi
 9. Wcale nie podkreśliłem nigdzie że "się znam na wszystkim". Mie w tym rzecz, chodzi o dalszy rozwój i nie stanie w miejscu.
 10. Dziękuję za odpowiedzi, Absolutnie zgadzam się, rozwój ponad wszystko i w perspektywie czasu zmienię obecną pracę, jeśli nic w moim temacie się nie ruszy.
 11. Cześć, Jestem Kacper. Moje zaangażowanie w branże SEO niesie za sobą dwa powody. pierwszy - praca rozwojowa drugi - daje efekty które mnie osobiście cieszą. Chce dalej rozwijać się w wielu aspektach, głównie linkbuilding oraz technical seo.
 12. Cześć, Nie wiem czy dobry dział wybrałem, mam nadzieję, że tak Do rzeczy. Panie i Panowie. Pracuje w większej firmie, gdzie jestem jedynym seowcem, a konkretniej młodszym specjalistom. Pracuję lekko ponad rok, ogarniam samodzielnie kilka projektów, w tym e-commerce. Nie mam nikogo nad sobą, kto zna się na SEO bardziej niż znam się ja. Dziwna sprawa, bo był tu kiedyś manager SEO, ale zwolnił się. Zostałem sam. Dowożę efektów na tyle, na ile potrafię robiąc samodzielnie robotę. Od optymalizacji, po content, linki, od rozmów, po strategie i raportu. od raportów po zarządzan
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy