Jump to content

Oxan_20

Forumowicze
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Excellent

About Oxan_20

 • Birthday 07/29/1988

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

2,033 profile views
 1. Mogę polecić vps z windowsem z hyonix. Dosyć konkurencyjne ceny, a w necie można znaleźć jeszcze kody rabatowe o 10 czy 15% (np. wyszykując "hyonix coupon") Link z refem: https://my.hyonix.com/aff.php?aff=189 Bez refa: hyonix.com
 2. Regułka w htaccess lub wtyczka do wordpress. W obu przypadkach wszystko znajdziesz w google lub tu na forum.
 3. cba.pl też zamykają darmowy plan hostingowy 😃, więc jak ktoś miał tam zaplecze to lipka 😃
 4. Na blackhatworld też ludzie piszą, że straszne spadki z dnia na dzień.
 5. No erotyka też poleciała.... ciekawe czy wrócą pozycje
 6. Przeglądnij raport odnośnie stron, gdzie nie udało się zarejestrować/zamieścić link - to zobaczysz dlaczego. Część miejsc może już nie istnieć, albo być już zamknięte na rejestrację. Mogą też być problemy z pocztą. Publiczne miejscówki mają to do siebie, że szybko padają. Nie licz, że na bazie ze stycznia czy czerwca będziesz mieć 100% skuteczności. Może też za dużo wątków w stosunku do możliwości maszyny?
 7. Owszem, potencjał jest duży, ale też na standardowych cms obsługiwanych przez Xneolinks i przede wszystkim własnym harveście miejscówek, można coś tam zdziałać Na pewno też na duży plus częste aktualizacje programu no i takie jak wczoraj darmowe szkolenia.
 8. Zostawiłem same prywatne proxy, podłączyłem 2captcha.com (balans prawidłowo pokazuje), ale wygląda na to, jakby w ogóle donek nie próbował odblokować proxy. Licznik odblokować G=0, a według donka proxy uwalone pod google.
 9. U mnie, mimo aktualizacji do 6.8.0, monitoring dalej leży - proxy prywatne + publiczne. Według donka niemal wszystkie pod google "ubite". Prywatne ręcznie sprawdzane w przeglądarce, normalnie odpytują.
 10. Możesz wypróbować indexchecker - tutaj na forum znajdziesz temat o tym programie.
 11. Mam podobne spostrzeżenia - na swoich domenach, czy nawet na darmowych hostingach - strona na wordpressie czy zwykłym html dobrze się indeksuje. Na wordpress.com kiepsko.
 12. A dodajesz nowe linki do strony? Czy skupiasz się tylko obecnie na usuwaniu starych?
 13. To, że zrezygnujesz z Exact Match z linku, to nie znaczy, że w ogóle masz nie dać linku. Możesz dać np. jako czysty url.
 14. W semrush możesz też sprawdzić na jakie frazy domena rankuje/rankowała i jak się "zachowywała" (ilość fraz w top3, top10 itd.) na przestrzeni miesięcy/lat. W przypadku polskich fraz wydaje mi się, że jednak nie do końca jest precyzyjne, bo nie pokazuje fraz lokalnych tylko ogólne.
 15. U mnie bajkowo na 2gim miejscu a hanikowo nie ma (dolnośląskie)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy