Oxan_20

Forumowicze
 • Zawartość

  224
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

38 Excellent

O Oxan_20

 • Urodziny 29.07.1988

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław

Ostatnio na profilu byli

1431 wyświetleń profilu
 1. Oxan_20

  Prywatne proxy - porządki w google?

  U mnie w monitoringu w donku, prywatne proxy z proxylive i od wczoraj sprawdzanie pozycji leży (5 proxy, częstotliwość 2 na minutę).
 2. Polecam prywatne polskie proxy od proxylive.pl - w donku działają bardzo dobrze.
 3. Bardziej powinno Cię interesować, czy Twoje linki zauważyło google, a nie majestic itd.
 4. Oxan_20

  Xseon - Kompleks Programowy Wersja Eng

  Pisałem 2 lipca, więc cierpliwie czekam, bo zdaję sobie sprawę, że przy zamrożonym projekcie, czas oczekiwania może być dłuższy. Chciałem tylko dopytać, czy to problem ogólny czy jednostkowy.
 5. Oxan_20

  Xseon - Kompleks Programowy Wersja Eng

  Działa Wam parser z XseoN? Czy może ma ktoś problem, że program pokazuje informację, że nie ma połączenia z internetem (a internet normalnie jest i inne programy np. scrapebox normalnie działają)?
 6. Oxan_20

  narzędzie do monitorowania pozycji

  Ja sprawdzam całą domenę i pokazuje pozycje dla konkretnych podstron i nic nie fixuje. Jeżeli zastanawiasz się nad czymś innym - nie wiem, czy dobrze kojarzę, bo coś mi się wydaje, że wypowiadałeś w temacie Donlinkage - tam jest nawet spoko monitoring, jak się kupi polskie prywatne proxy (spoko są z proxylive.pl).
 7. Oxan_20

  narzędzie do monitorowania pozycji

  @stania.info a masz płatny plan, czy darmowy? Bo darmowy ostatnio im fiksował i zrezygnowali już z darmowego (darmowe konta przeszły na 14 dniowy trial).
 8. Oxan_20

  narzędzie do monitorowania pozycji

  Sprawdziłem z ciekawości i może się mylę, ale ja tam widzę 100 fraz za darmo, a nie 1000
 9. Oxan_20

  narzędzie do monitorowania pozycji

  Na serplab.co.uk, jeśli się nie mylę, za 4,99 $ (mają teraz 50% zniżki) jest opcja do 300 fraz. Taniej chyba się nie znajdzie (a polskie frazy sprawdza prawidłowo). Są też inne pakiety oczywiście.
 10. Oxan_20

  Xseon - Kompleks Programowy Wersja Eng

  Jakby ktoś się zastanawiał nad zakupem programu, to sprzedaż została zakończona z dniem 17 listopada. A jakby ktoś zamierzał niedługo przedłużyć licencję na kolejny rok - program przeszedł na wersję bez abonamentu (chyba trzeba się zgłosić do admina po nowy klucz, gdy obecna licencja wygaśnie).
 11. No przecież post wyżej (sprzed paru dni) masz "jak wygląda indexacja".
 12. Oxan_20

  Czy anchor ma znaczenie?

  Jeżeli masz już Hrefrer'a to poszukaj jakiś poradników/tutoriali do niego i ucz się programu. A jak się nauczysz obsługiwać, to wtedy porównasz, czym lepiej Ci harvestować.
 13. Oxan_20

  Czy anchor ma znaczenie?

  Można robić listy scrapebox'em. Czy będą to "efektywne" listy to już zależy od pomysłowości osoby używającej programu i przygotowanych footprintach i proxy. Obecnie scrapebox nie jest najlepszym programem do harvestowania z googla, ale śmiało można harvestować inne wyszukiwarki. Do googla obecnie najlepiej jakiś parser, który ma możliwość podpięcia ocr, aby odbanować proxy. Xneolinks również posiada dodatkowo parser - Xneopars, którym możesz tworzyć sobie listy. Nie wiem tylko czy jest on obecny w obu wersjach - standard i premium czy tylko w premium.
 14. Oxan_20

  Budowanie zaplecza

  Pokuszę się o stwierdzenie , że odpowiedzi na Twoje pytania (przynajmniej na większość) znajdziesz właśnie w tym wątku. Tego typu, bądź podobne pytania pojawiały się już x razy i x razy na nie odpowiadano. Jako lekturę uzupełniającą polecam inne podwieszone tematy w tym dziale. Tylko trzeba trochę poczytać Również miłego weekendu życzę.
 15. Oxan_20

  Czy anchor ma znaczenie?

  Odnośnie Scrapebox'a polecam poszukać tutoriali, bo jest ich pełno. Co się sam nauczysz, tego Ci nikt nie zabierze