Oxan_20

Forumowicze
 • Zawartość

  213
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

37 Excellent

O Oxan_20

 • Urodziny 29.07.1988

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław

Ostatnie wizyty

1260 wyświetleń profilu
 1. Czy anchor ma znaczenie?

  Jeżeli masz już Hrefrer'a to poszukaj jakiś poradników/tutoriali do niego i ucz się programu. A jak się nauczysz obsługiwać, to wtedy porównasz, czym lepiej Ci harvestować.
 2. Czy anchor ma znaczenie?

  Można robić listy scrapebox'em. Czy będą to "efektywne" listy to już zależy od pomysłowości osoby używającej programu i przygotowanych footprintach i proxy. Obecnie scrapebox nie jest najlepszym programem do harvestowania z googla, ale śmiało można harvestować inne wyszukiwarki. Do googla obecnie najlepiej jakiś parser, który ma możliwość podpięcia ocr, aby odbanować proxy. Xneolinks również posiada dodatkowo parser - Xneopars, którym możesz tworzyć sobie listy. Nie wiem tylko czy jest on obecny w obu wersjach - standard i premium czy tylko w premium.
 3. Budowanie zaplecza

  Pokuszę się o stwierdzenie , że odpowiedzi na Twoje pytania (przynajmniej na większość) znajdziesz właśnie w tym wątku. Tego typu, bądź podobne pytania pojawiały się już x razy i x razy na nie odpowiadano. Jako lekturę uzupełniającą polecam inne podwieszone tematy w tym dziale. Tylko trzeba trochę poczytać Również miłego weekendu życzę.
 4. Czy anchor ma znaczenie?

  Odnośnie Scrapebox'a polecam poszukać tutoriali, bo jest ich pełno. Co się sam nauczysz, tego Ci nikt nie zabierze
 5. Kto W Nocy Nie Śpi... [Piszemy Od 23:00 Do 6:00]

  Kątem oka, będąc w pubie ze znajomymi, widziałem. IMO pod względem sportowym KSW jeszcze lata świetlne do takiego np. UFC. Ciekawie się zapowiada Janikowski, może być z niego dobry zawodnik. Walka Popek-Oświęciński żenada - poziom kondycji dno. Szkoda Borysa, ale trafił na utalentowanego przeciwnika, który może namieszać w tym sporcie.
 6. Tylko 39$ za Website Auditor od Link Assistant

  Generuje raporty tylko w języku angielskim, czy również w innych językach -np. w polskim?
 7. Budowanie zaplecza

  Jak się poszuka to licencję dożywotnią można wyrwać za 99$ a miesięczną za 19$ Buyproxies.org
 8. Budowanie zaplecza

  Jest całkiem ok, nie znaczy, że jest idealny. Dokładnie jak jimmi pisze. Ja operuje głównie na ok. 13-14 platformach i na nich działa spoko. Jakiś czas temu jak puszczałem projekt na wszystkich blogach, bez profili i artykułów to wychodziło ok 30, ale było to dość dawno. W wolnej chwili zapuszczę projekt na wszystkie dostępne platformy i dam znać. Jak jest problem z zakładaniem czy postowaniem na jakieś platformie, warto napisać do suportu - jeśli jest to możliwe, szybko naprawiają problem.
 9. Site: a jakość linka

  Spróbuj wrzucić link do indexera lub dodaj ręcznie przez submit url i wtedy sprawdź.
 10. Budowanie zaplecza

  Nie wiem jak inne softy się sprawdzają, ale Turboweb 2.0 jest całkiem ok.
 11. WPis - panel centralny WordPress - WPis

  Przypomni ktoś, gdzie znajdę raport (linki do wpisów) z ostatnio dodanych artykułów? Dawno nie korzystałem z programu i jakoś teraz nie mogę tego znaleźć.
 12. WPis - panel centralny WordPress - WPis

  Czy wpis w nowej wersji obsługuje platformę bcz.com? Mam staaaaarą wersję 1.2.4 i tutaj nie działa (jest to platforma na bazie wordpress, ale z niestandardową formą logowania), natomiast zastanawiam się nad zakupem aktualizacji.
 13. WEB 2.0 - co to właściwie jest?

  Blogi na darmowych platformach mogą służyć jako zaplecze, z którego linkujesz swoją docelową stronę. Owe blogi powinno się podlinkować, aby nabrały mocy.
 14. Odsanie listy for-ów z otwartym profilem

  Jak masz jakiś program, do wyszukiwania ciągów znaków, to można to zrobić w prosty sposób. Ja to robię np. w cmsdetektorze -> ogólne rozpoznawanie. Można napisać footprint, który wychwyci zamknięte profile lub na odwrót.
 15. Co innego sesja dla firmy z przeznaczeniem zdjęć do komercyjnego użytku, a co innego sesja zdjęciowa dla "Mariolki" czy "Pawełka" 400 zł (oczywiście rozpiętość widełek cenowych jest spora) wydaje się mało, ale po tyle "średnio" (w zależności od ilości zdjęć z sesji, czasu trwania itd., miasta świadczenia usługi) sesje chodzą dla "zwykłych zjadaczy chleba". A wracając do głównego wątku, może najpierw zacznij od mniej konkurencyjnych fraz - w branży fotograficznej jest ich naprawdę sporo, z których jest niezły ruch. Przede wszystkim strona do poprawy, szczególne pod względem przejrzystości oferty. Dla klienta musi być "wyłożona kawa na ławę" - co, za ile, ile zdjęć z tego będę mieć, ile czasu będzie trwać, w jakiej formie zdjęcia dostanę - płyta, wydrukowane, fotoksiążka czy jak. W chwili obecnej mam wrażenie wchodząc na Twoją stronę, że spoko, zajmujesz się fotografią, ale co z tego wynika? Dużo potencjalnych klientów może się zniechęcić. Większość klientów zanim zdecyduje się na jakąś ofertę, to porównują ze sobą x różnych opcji - daj im możliwość, aby mogli zobaczyć co im oferujesz i dlaczego Twoja oferta miałaby być lepsza od konkurencji