Oxan_20

Forumowicze
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Excellent

About Oxan_20

 • Birthday 07/29/1988

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

1,719 profile views
 1. Zostawiłem same prywatne proxy, podłączyłem 2captcha.com (balans prawidłowo pokazuje), ale wygląda na to, jakby w ogóle donek nie próbował odblokować proxy. Licznik odblokować G=0, a według donka proxy uwalone pod google.
 2. U mnie, mimo aktualizacji do 6.8.0, monitoring dalej leży - proxy prywatne + publiczne. Według donka niemal wszystkie pod google "ubite". Prywatne ręcznie sprawdzane w przeglądarce, normalnie odpytują.
 3. Możesz wypróbować indexchecker - tutaj na forum znajdziesz temat o tym programie.
 4. Mam podobne spostrzeżenia - na swoich domenach, czy nawet na darmowych hostingach - strona na wordpressie czy zwykłym html dobrze się indeksuje. Na wordpress.com kiepsko.
 5. Oxan_20

  Namierzenie SWL

  A dodajesz nowe linki do strony? Czy skupiasz się tylko obecnie na usuwaniu starych?
 6. To, że zrezygnujesz z Exact Match z linku, to nie znaczy, że w ogóle masz nie dać linku. Możesz dać np. jako czysty url.
 7. Oxan_20

  Budowanie zaplecza

  W semrush możesz też sprawdzić na jakie frazy domena rankuje/rankowała i jak się "zachowywała" (ilość fraz w top3, top10 itd.) na przestrzeni miesięcy/lat. W przypadku polskich fraz wydaje mi się, że jednak nie do końca jest precyzyjne, bo nie pokazuje fraz lokalnych tylko ogólne.
 8. Oxan_20

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  U mnie bajkowo na 2gim miejscu a hanikowo nie ma (dolnośląskie)
 9. Oxan_20

  2captcha.com jak doładowujecie?

  paymentwall .com i doładowujesz normalnie przelewem z banku.
 10. Oxan_20

  Prywatne proxy - porządki w google?

  U mnie w monitoringu w donku, prywatne proxy z proxylive i od wczoraj sprawdzanie pozycji leży (5 proxy, częstotliwość 2 na minutę).
 11. Polecam prywatne polskie proxy od proxylive.pl - w donku działają bardzo dobrze.
 12. Bardziej powinno Cię interesować, czy Twoje linki zauważyło google, a nie majestic itd.
 13. Oxan_20

  Xseon - Kompleks Programowy Wersja Eng

  Pisałem 2 lipca, więc cierpliwie czekam, bo zdaję sobie sprawę, że przy zamrożonym projekcie, czas oczekiwania może być dłuższy. Chciałem tylko dopytać, czy to problem ogólny czy jednostkowy.
 14. Oxan_20

  Xseon - Kompleks Programowy Wersja Eng

  Działa Wam parser z XseoN? Czy może ma ktoś problem, że program pokazuje informację, że nie ma połączenia z internetem (a internet normalnie jest i inne programy np. scrapebox normalnie działają)?
 15. Oxan_20

  narzędzie do monitorowania pozycji

  Ja sprawdzam całą domenę i pokazuje pozycje dla konkretnych podstron i nic nie fixuje. Jeżeli zastanawiasz się nad czymś innym - nie wiem, czy dobrze kojarzę, bo coś mi się wydaje, że wypowiadałeś w temacie Donlinkage - tam jest nawet spoko monitoring, jak się kupi polskie prywatne proxy (spoko są z proxylive.pl).