Jump to content

Oxan_20

Forumowicze
 • Content Count

  236
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Excellent

About Oxan_20

 • Birthday 07/29/1988

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

1,760 profile views
 1. Owszem, potencjał jest duży, ale też na standardowych cms obsługiwanych przez Xneolinks i przede wszystkim własnym harveście miejscówek, można coś tam zdziałać Na pewno też na duży plus częste aktualizacje programu no i takie jak wczoraj darmowe szkolenia.
 2. Zostawiłem same prywatne proxy, podłączyłem 2captcha.com (balans prawidłowo pokazuje), ale wygląda na to, jakby w ogóle donek nie próbował odblokować proxy. Licznik odblokować G=0, a według donka proxy uwalone pod google.
 3. U mnie, mimo aktualizacji do 6.8.0, monitoring dalej leży - proxy prywatne + publiczne. Według donka niemal wszystkie pod google "ubite". Prywatne ręcznie sprawdzane w przeglądarce, normalnie odpytują.
 4. Możesz wypróbować indexchecker - tutaj na forum znajdziesz temat o tym programie.
 5. Mam podobne spostrzeżenia - na swoich domenach, czy nawet na darmowych hostingach - strona na wordpressie czy zwykłym html dobrze się indeksuje. Na wordpress.com kiepsko.
 6. A dodajesz nowe linki do strony? Czy skupiasz się tylko obecnie na usuwaniu starych?
 7. To, że zrezygnujesz z Exact Match z linku, to nie znaczy, że w ogóle masz nie dać linku. Możesz dać np. jako czysty url.
 8. W semrush możesz też sprawdzić na jakie frazy domena rankuje/rankowała i jak się "zachowywała" (ilość fraz w top3, top10 itd.) na przestrzeni miesięcy/lat. W przypadku polskich fraz wydaje mi się, że jednak nie do końca jest precyzyjne, bo nie pokazuje fraz lokalnych tylko ogólne.
 9. U mnie bajkowo na 2gim miejscu a hanikowo nie ma (dolnośląskie)
 10. paymentwall .com i doładowujesz normalnie przelewem z banku.
 11. U mnie w monitoringu w donku, prywatne proxy z proxylive i od wczoraj sprawdzanie pozycji leży (5 proxy, częstotliwość 2 na minutę).
 12. Polecam prywatne polskie proxy od proxylive.pl - w donku działają bardzo dobrze.
 13. Bardziej powinno Cię interesować, czy Twoje linki zauważyło google, a nie majestic itd.
 14. Pisałem 2 lipca, więc cierpliwie czekam, bo zdaję sobie sprawę, że przy zamrożonym projekcie, czas oczekiwania może być dłuższy. Chciałem tylko dopytać, czy to problem ogólny czy jednostkowy.
 15. Działa Wam parser z XseoN? Czy może ma ktoś problem, że program pokazuje informację, że nie ma połączenia z internetem (a internet normalnie jest i inne programy np. scrapebox normalnie działają)?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy