Jump to content

sklepikarz

Forumowicze
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sklepikarz

 • Birthday 06/07/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.panoramawitryn.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

450 profile views
 1. Jak zaplecze dobrze podlinkujesz to będą z niego korzyści, jak tylko dodasz teksty i nic się nie będzie z tym działo to szkoda czasu.
 2. Wtyczka EWWW Image Optimizer jest całkiem dobra, aczkolwiek przy większej ilości trzeba zapłacić. Ale do kilkuset zdjęć jest bodajże darmowa
 3. Teoretycznie sam unikam linków śmieciowych, ale widzę wiele stron, które takie posiadają i są w topach, więc nie do końca bym skreślał te śmieciowe. Zapewne kwestia wyważenia byle się w algorytm wstrzelić
 4. Link, który wstawiłeś daje błąd 404 ?
 5. Kiedyś starałem się zajmować pozycjonowaniem własnych stron, ale na kilka lat wypadłem z branży i musiałem zająć czymś innym, teraz chciał bym, zająć się swoimi stronami po latach i stąd moje pytanie. Kiedyś żeby je wy pozycjonować, dużą robotę robiły katalogi stron, jak to teraz wygląda? Czy katalogi z pierwszej top 30 katalogów jak min. http://www.katalog.e-rafael.pl/ jeszcze coś daje, czy już nie warto dodawać do katalogów stron? Czy czasy katalogów już przeminęły i iść inną drogą?
 6. Ja niedawno robiłem przekierowanie sklepu, który zmienił adres i mimo 301 po przekierowaniu były minimalne spadki, które się utrzymują.
 7. Większość portali ogłoszeniowych, w których można zamieszczać linki mają nofolow, w ten sposób bardziej przyciągniesz ruch aniżeli wypozycjonujesz stronę.
 8. Mam pytanie do ciebie, czy po dodaniu SSL do sklepu miałeś wahania pozycji czy beż żadnych zmian było / jest?
 9. Tak, chodzi o domene smedyczny.pl co do ustalenia tr było to przez majesticseo. com, ja rozumiem że każdy chce zarobić, ale czy to forum nie jest po to żeby dzielić się wiadomościami / doświadczeniami?
 10. Jesteś na forum już sporo,jak linkujesz to różnicujesz linki (mówimy tylko o dofollow) i często dostajesz filtra czy jednak różnicowanie na tyle się sprawdza żę długo trzymasz pozycje?
 11. No właśnie nie wiem w tym problem, tylko się domyślam patrząc po konkurencji ale linkowanie na słowa kluczowe wydaje mi się bardzo ryzykowne i nie wiem jak to ugryźć;/
 12. No właśnie nie, wydaje się że moim największym błędem jest nie likowanie z anchorów tylko z czystych linków, oczywiście tym bardziej unikam EM linków z obawy przed filtrem. Wychodzi na to że mimo wszystko trzeba używać anchorów bo bez nich też jest źle. Poza pozycjonowaniem z forów, blogów, profili itd były zamawiane artykuły na stronach z tr40 i wyżej.
 13. Mam pytanie do osób będących na bieżąco z ostatnimi zmianami google. Pozycjonuje stronę nie na żadne konkretne słowa kluczowe ale staram się ogólnie wzmocnić domenę linkując linki bez słów kluczowych, są to często linki z dobrych stron (artykuły sponsorowane) jednak im więcej dodaje linków tym strona zaczyna być niżej rankowana na różne słowa kluczowe na które stała wyżej np. z top 3 na top 10. Staram się unikać linkowania ze słów kluczowych powiązanych z tytułem ale okazuje się że ma to odwrotny skutek, czy ktoś się z tym spotkał?
 14. No właśnie chodzi o to że po rejestracji nie ma zupełnie nic, dlatego taki post można by dodać znając postać linku "z komendą dodania posta"
 15. Tu bardziej chodzi o ciekawość niż chęć zakupu jakiegoś programu, po prostu ciekawi mnie jak wygląda taki link do dodania bloga no i edycji profilu teraz już
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy