Jump to content

sklepikarz

Forumowicze
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sklepikarz

 • Birthday 06/07/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.panoramawitryn.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

644 profile views
 1. Reklamy nie wyświetlają się na urządzeniach mobilnych, na komputerze reklamy są prawidłowo wyświetlane, natomiast na telefonie w ogóle nie są wyświetlane, wie ktoś co może być nie tak?
 2. Do póki link nie jest na konkretną frazę z forum, zwłaszcza przy takiej ilości postów (mówię o dofollow) to jak najbardziej powinno pomóc jak dobre forum
 3. Ja to ostatnio u siebie przerabiałem. Spadki pozycji, i mnóstwo dziwnych linków, które nawet nie działały. Najlepiej poświęcić 1-2 godzinki i ręcznie wszystkie przejrzeć.
 4. Jak słyszcze czyszczenie dysku, to mi na myśl przychodzi program, który kasuje dane i uniemożliwia ich późniejsze odzyskanie, ale topie chyba nie o to chodzi?
 5. No nic, to dodam kilka nowych linków i poczekam, dzięki za informacje.
 6. ok. A powiedz mi jeszcze, jakie masz doświadczenia z czasem odpuszczania takiego filtra? Dni, tygodnie, miesiące?
 7. A masz jakieś doświadczenia, że po zmianie anchorów nic nie pomogło? Zostawienie anchora exact match to chyba też mało rozsądne ;(
 8. WItam Moja załapała się na filtr algorytmiczny, prawdopodobnie za anchory w linkach. Wszystkie zostały zmienione na postać zwykłego linka a filtr nie odpuszcza mimo to. Możecie powiedzieć z własnego doświadczenia po jakim czasie u was wracają pozycje po naprawieniu wszystkiego, od razu czy po jakimś dłuższym okresie czasu?
 9. Jak zaplecze dobrze podlinkujesz to będą z niego korzyści, jak tylko dodasz teksty i nic się nie będzie z tym działo to szkoda czasu.
 10. Wtyczka EWWW Image Optimizer jest całkiem dobra, aczkolwiek przy większej ilości trzeba zapłacić. Ale do kilkuset zdjęć jest bodajże darmowa
 11. Teoretycznie sam unikam linków śmieciowych, ale widzę wiele stron, które takie posiadają i są w topach, więc nie do końca bym skreślał te śmieciowe. Zapewne kwestia wyważenia byle się w algorytm wstrzelić
 12. Kiedyś starałem się zajmować pozycjonowaniem własnych stron, ale na kilka lat wypadłem z branży i musiałem zająć czymś innym, teraz chciał bym, zająć się swoimi stronami po latach i stąd moje pytanie. Kiedyś żeby je wy pozycjonować, dużą robotę robiły katalogi stron, jak to teraz wygląda? Czy katalogi z pierwszej top 30 katalogów jak min. http://www.katalog.e-rafael.pl/ jeszcze coś daje, czy już nie warto dodawać do katalogów stron? Czy czasy katalogów już przeminęły i iść inną drogą?
 13. Ja niedawno robiłem przekierowanie sklepu, który zmienił adres i mimo 301 po przekierowaniu były minimalne spadki, które się utrzymują.
 14. Większość portali ogłoszeniowych, w których można zamieszczać linki mają nofolow, w ten sposób bardziej przyciągniesz ruch aniżeli wypozycjonujesz stronę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy