Grey Ronin

Forumowicze
 • Zawartość

  397
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Grey Ronin wygrał w ostatnim dniu 31 Maj

Grey Ronin ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

66 Excellent

Ostatnio na profilu byli

2571 wyświetleń profilu
 1. Grey Ronin

  Szablony dla prostych stron

  A ja wiem że ty nic nie wiesz i zaraz dostaniesz łopatą.
 2. Grey Ronin

  Brak kodu EAN zakupy google

  A gdzie ty wyczytałeś że jest wymagany. Jak go nie masz to wymagany jest brand [marka] i mpn [mpn] (numer katalogowy producenta)
 3. Grey Ronin

  Znikające wyniki wyszukiwania

  Zdobądź jakieś normalne linki do strony głównej (najlepiej nie z katalogów). Problem jest pewnie w tym ze coś chciałeś za bardzo i za szybko a z indeksem Google to trzeba inaczej bo to niekiedy delikatna bestia i jak się uprze to nie pokaże. Nawiasem mówiąc o co biega w tej stronie. To że jest o psychologi to wiadomo ale szczerze to nie wiem dla kogo i po co a autor to Gall Anonim i nawet jakbym chciał to nie widzi mi się do niego pisać bo nie znam człowieka i nie wiem co mam od niego oczekiwać.
 4. Są zakładki ale mi chodziło o co innego. Nie zauważyłem by można było zsumować że np strona przykładowo z jakimś produktem ma z np 15 linków wewnętrznych i ich waga/moc jest nastepujaca z domena.pl 100% z domena.pl/strona 80% z domena.pl/strona/strona 60% z domana.pl/strona/strona/strona 40% minus za strony z parametrami czy stronicowanie Czyli w podsumowaniu strona z produktem ma 15 linków które maja w sumie XXX% mocy - to spotkałem jedynie w siteliner.com . Search Console pokazuje ilość linków bez oceny metaforensics.io pokazuje takie stopniowanie ale też bez oceny.
 5. Audyt jest taki sobie - nic rewelacyjnego szczególnie do płatności abonamentowych. Ogólnie audyt jest typu odpal i zapomnij i mało mam nad nim kontrolę. brak możliwości podłączenia Serach Console, Analityka czy innych zewnętrznych narzędzi choćby Yandex.Metrica - jak narzędzie jest skierowane do małych i średnich firm to jest to wada. nie ma zliczanych linków wewnętrznych - czyli ile dana strona ma w sumie linków wewnętrznych z jakimi anchorami. Nie zauważyłem też by były jakoś wyróżnione że na danej stronie jest kilka linków do innej podstrony (w seo liczy się tylko ten pierwszy w kodzie html) nie zauważyłem też kliku innych dość istotnych elementów których zawsze mi brakuje w "ekonomicznych" narzędziach do audytów np sprawdzania indeksacji strony, duplikacji wybranej treści.
 6. Grey Ronin

  Problem z title w google

  Temat wyjaśniony. Na przyszłość radzę sprawdzać po frazach kluczowych a nie po nazwie firmy czy adresie url domeny Zależy co cię interesuje i na jakich jesteś obecnie pozycjach. Jak masz dobre pozycje i zadajesz pytanie jak wyżej to najlepiej nic nie dodawaj .
 7. Grey Ronin

  Tagi na blogu

  Już kiedyś komuś polecałem https://www.hobo-web.co.uk/seo-tutorial/
 8. Grey Ronin

  Zdjęcia w wynikach wyszukiwania

  Testowo była inna tematyka. Kiedyś była jeszcze facjata autora treści. Teraz zostały tylko przepisy kulinarne i miniatury filmów.
 9. Jest też stary skrypt http://www.web-tools.pl/zaplecze/ Ostanio nie korzystałem ale działać powinien.
 10. To już można się domyślać kto koordynuje te działania internetowych dziadków od POpapranego hejtu. Jak widać za darmo nie robią.
 11. Dopieszczanie prędkości to nie zawsze jest aż tak kluczowa sprawa Inne wtyczki które można zastosować przetestować BJ Lazy Load - nie masz jakiś wielkich grafik ale zawsze możesz skorzystać z wtyczki Autoptimize - jako uzupełnienie WP Fastest Cache - lepiej kompresuje min HTML ale potrafi tez rozwalić templatkę tak że z tym ostrożnie - trzeba wiedzieć jakie funkcje włączyć.
 12. Grey Ronin

  Problemy z pozycjonowaniem

  Jest coś takiego jak jednolitość i przejrzystość oferty w internecie. Nie robi się nie wiadomo ile stron z której każda jest sprzedażowa. Nie promuje się tez produktów w taki sposób jak wy macie to wykonane. uzywanewozki.pl wozki-sklepowe-renowacja.pl Rozumem ze nikt tam u was nie opracował dobrego planu działania w internecie w konsultacji z jakimś specjalistą od SEO. Od tego trzeba zacząć + audyt tego co jest i jak to da się wykorzystać.
 13. Grey Ronin

  Problem z pozycjami strony

  Moje subiektywne zdanie odnośnie optymalizacji. Nowa strona komercyjna musi mieć nazwę firmy w meta title - najlepiej na początku. W przypadku starych stron i starych linków (tak co najmniej dwuletnich) nazwa firmy przestaje być aż tak istotna. Obecnie takie ładowanie słów kluczowych do meta title strony głównej szczególnie firmowej (komercyjnej) jest raczej traktowane jak przeoptymalizowanie. Nawiasem mówiąc masz linki em do pozycjonowanej strony głównej z stron głównych zaplecza to także z reguły działa odwrotnie niż trzeba.
 14. Grey Ronin

  Wyindeksowanie wyników wyszukiwania

  Tak jest możliwe W ten sposób nie wyindeksujesz już zaindeksowanych stron. Blokada z definicji nie dopuszcza robota w ogóle wiec robot nie wie czy ma indeksować czy nie. Nowe strony się nie zaindeksują ale stare pozostaną.
 15. Grey Ronin

  Optymalizacja a Google Maps i AdWords

  Nie nie będzie. Dokładne słowa kluczowe są przereklamowane i nie stosuje się ich tak jak kiedyś. Teraz to ważne jest by mieć treść o wszystkim na dany temat. Liczy się też odmiana słów, synonimy czy inne tematy ściśle związane z danym słowem czyli jak np robisz stronę dla zarządcy nieruchomości nic nie stoi na przeszkodzie by pisać o samych nieruchomościach.