Jump to content

Grey Ronin

Forumowicze
 • Content Count

  535
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Grey Ronin last won the day on July 5

Grey Ronin had the most liked content!

Community Reputation

97 Excellent

Recent Profile Visitors

3,566 profile views
 1. W SEOkach ? - nie warto. Niestety SEO katy to są warte jedynie z powodu wieku linka. Nic poza tym. Jak strony z linkami wypadły z indeksu to nie warto nawet indeksować na siłę.
 2. Sklepy internetowe to też takie działania kody rabatowe na portalach typu picodi konkursy na FB i inne cuda wianki na społecznościówkach Newsletter Ogólnie trzeba się nagimnastykować. Pomijam tu SEO czyli częsty błąd powielania tytułów produktów ze sklepu. Klasyczny strzał w stopę który poprawia widoczność twoich produktów na Allegro a nie na twoim sklepie.
 3. Efekty - 5+ Funkcjonalność - 3- - nie lubię stron one page, animowanych z wodotryskami SEO - 2= - Google czyta tekst a strona to ma go mało a filmy to są ale po co i dlaczego to nie wiem.
 4. https://www.google.com/search?q=domena.pl Normalny parametr do sprawdzania bana. Site to jak sama nazwa wskazuje sprawdzasz ilość zaindeksowanych ston. Najlepiej sprawdzić w paru wyszukiwarkach w trybie incognito.
 5. Czas. Dołuje ja czas. Internety i wyszukiwarki poszły do przodu a strona nie koniecznie. Najlepiej zleć komuś podstawowy audyt jak nie umiesz zrobić samemu to się dowiesz. Ja ci tylko podpowiem że jak to jest strona producenta to musisz pilnować by ci nie podbierano formy tytułów i opisu produktów. Możesz się naprodukować z opisami a jeden z drugim który ma lepszą technicznie stronę skopiuje mniej lub więcej opisy i jesteś posprzątany.
 6. Coś linkujesz czy tylko pretendujesz do łopaty roku.
 7. Grey Ronin

  Dodatek do chrome

  o wiele lepsze https://chrome.google.com/webstore/detail/serptrends-seo-extension/nedmifdnblopopbcmdcgflboaclchebg możesz zakładając oczywiście odpowiednie ustawienia śledzić pozycje
 8. Może być ale chodzi o drugie menu przypięte do stopki strony głównej czy kluczowych podstron kategorii z linami wyłącznie do Marek samochodów. Oczywiście jak masz pełne menu dostępne na każdej stronie to nie było tematu. Takie przypięte menu przydaje się na stronach np informacyjnych, blogowych, kontaktu czyli takich gdzei zwykle menu główne jest wyłączone (ograniczone) bądź trzeba się naklikać by dostać się do odpowiedniej strony. Jak się nie mylę okruszki masz takie Strona główna - Części do samochodów - Audi - Silnik Audi - Silnik taki i owaki Tz tak to wygląda z struktury którą pokazałaś.
 9. Dzięki. Przynajmniej wiadomo czym to się je i dla kogo zostało stworzone bez potrzeby odwiedzania jakiś innych stron które z reguły zbyt łopatologiczne nie są a przechodzą od razu do szczegółów.
 10. Tak z ciekawości jest to w miarę łopatologicznie potrzebny i konieczny do szczęścia temat czy też jest to dzieło wielkiej wagi i uwagi wg UE które potrafi być bardzo twórcze w produkowaniu oczywistych oczywistości które są wyłącznie potrzebne by urzędnikom się za bardzo nie nudziło.
 11. Zamieść gdzieś osobno wyłącznie linki do Marek samochodów. Ogólnie chodzi pewnie o ilość linków wewnętrznych. Jak google wskazuje na główne kategorie to znaczny że mają one optymalną ilość linków. Sprawdź ile linków ma podkategoria marki jak mało w stosunku do kategorii głównej to musisz je zwiększyć.
 12. Nijak. Nagłówki to wyróżnienie które najlepiej sprawdza się w treści. Nazwa produkty która jest linkiem nie mus być niczym innym wyróżniana. Możesz dać nagłówki ale jak ich nie będziesz miał też będzie dobrze.
 13. Nie wnikam w linkowanie. Jak się starasz optymalizować to jakoś słabo ci to idzie Pokaz mi jedną kluczową podstronę którą jest zoptymalizowana pod ta frazę. Podpowiedz - nie chodzi o stronę główna bo ta to nie musi być zbyt idealnie zoptymalizowana. Masz taką stronę quangarden.pl/paleniska - ok Jakie meta title ma ta strona tz czy zaczyna się od frazy kluczowej? Jakie nagłówki H1 ma ta strona i czy jest to nagłówek uściślający że te paleniska prócz tego ze są ogrodowe to są (z czego) Czy ta strona posiada treść związana z tematem Czy strona ma alt= wszystkich zdjęć zoptymalizowany wg tematu Czy strona ma linki wewnętrzne z anchoramai związanymi z tematem Dalej się nie muszę produkować. Zobacz jakie strony konkurencyjne są w top zrób tak samo a będziesz o połowę pozycji wyżej. Fraza nie bardzo konkurencja to "wypas owiec w Bieszczadach". Każda inna na która znajdziesz z kilka sklepów które maja to samo co ty jest konkurencyjna. Jak nie prowadzisz sklepu internetowego a masz jedynie katalog produktów to choćbyś chciał to sklepów znacząco nie przeskoczysz.
 14. Da się zrobić ręcznie ale trzeba się znać na CSS i nie działać na motywie bazowym a potomnym (child) bo przy aktualizacji motyw wszystko się posypie. Edytujesz po prostu elementy w konsoli DevTools (chrome) lub Core Tools (Firefox) - prawy przycisk myszy na elemencie strony i Zbadaj element i później szukasz css fontów (Style). Jak dojdziesz jak zmienić kolor w przeglądarce to kopiujesz po prostu CSS z poziomu przeglądarki do stylów CSS na stronie. Musisz porównać nazwy plików css by nie pomylić się. Są też jakieś dedykowane wtyczki do ozdobnego tekstu ale to wiadomo raz zadziała a raz nie.
 15. A co to ma do rzeczy ?? Liczą się linki do produktów. Jak przenosiłeś stronę prawidłowo typu przekierowania 1 do 1 albo IDENTYCZNE URL do produktów jak na starej stronie to najprędzej wszystko wróci do normy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy