Grey Ronin

Forumowicze
 • Zawartość

  308
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

44 Excellent

O Grey Ronin

Ostatnie wizyty

1689 wyświetleń profilu
 1. Z imieniem i nazwiskiem zgłoś się do Google support.google.com/websearch/answer/2744324?hl=pl jak chodzi ci o inne tematy to powiem szczerze jest to kosztowne i sukcesu nie gwarantuje a jak podpadłeś gdzieś czy komuś to jest to jak walka z wiatrakami.
 2. Gdzie ty widzisz takie ilości ?? fraza ma 624 000 wyników. A poważnie to do wyceny to tak ja powiedziano wyżej nijak ci się to przyda. Lepiej wziąć stawkę z Adwords dodać z trzy zera i zróżnicować ja dodatkowo dla wyników naturalnych i dla mapek.
 3. Trochę mało jak na optymalizację. Słowa klucze to trzeba wstawić do: meta title tytułu na stronie alt= zdjęć na stronie anchora linków wewnętrznych np z treści innych opisów Wszytko to oczywiście w taki sposób by nie przedobrzyć. Później można ocenić czy coś to dało. Pozycjonowanie pewnie też będzie potrzebne.
 4. Długość audytu przeważnie zawsze ma "przyzwoitą" jakoś - tz język jest "fachowy" żeby laicy co płaca widzieli nakład pracy i estekę a ten "męczennik" co ma wprowadzić w życie wytyczne audytu wiedział o co biega. Co za problem wypocić elaborat czy kompilację na 1 - 2 strony na temat np slasza w URL a ze screenami to i 5 stron wyjedzie.
 5. Coś nie działa ta promocja
 6. Skup się na linkowaniu zaczynając od linków wewnętrznych z odpowiednimi (czytaj różnorodnymi odmianami frazy kluczowej) anchorami
 7. Stosować się do tej zmiany.
 8. Znaczenie kluczowe ma tylko nagłówek H1. Inne nagłówki to mają znikome znaczenie. Reguła jest taka że meta title robisz dla Google a H1 dla ludzi i Google zakładając że jest tylko jeden unikalny nagłówek H1 na danej stronie. Jak już chcesz dać nagłówek H2 to daj go w kategorie. Więcej dopieszczeń nie potrzeba.
 9. Zależy skąd te linki do stron 404 masz. Jak z jakieś wartościowej miejscówki to przy braku optymalizacji strony 404 tracisz całą moc takiego linku. Co do ilości to wiadomo że im więcej masz stron 404 tym więcej tracisz. Może byc tak że linki do stron 404 sa z linków wewnętrznych - wtedy nie masz się co martwić. Z czasem gogle sobie przeidealizuje całą strukturę linków i błędy ci znikną
 10. Jak próbujesz z nowa domeną linkujesz łopatologicznie mówiąc zróżnicowanie i z głową (czyli nie walisz linkami w 100 i tysiącach gdzie popadnie) i dodatkowo się nie spieszysz to indekser nie jest ci potrzebny. Z inedeksera to korzystają głównie ci co spamują czyli min masowo automatami podpinają się z swoimi linkami pod jakieś dziurawe skrypty.
 11. Można w przybliżeniu zweryfikować jakość dodając np czysty url linku bez anchora - jak później "bez dopalania" tego url-a nie ma w dajmy na to w top50 to wiadomo że dodaliśmy stronę na "słabej miejscówce". Czy takie "słabe" miejscówki działają i na jaki zakres fraz to już inksza inszość.
 12. Nie wiem czemu się dziwisz. Określ w regulaminie katalogu że za "podlinkowanie wpisów linkami o niskiej jakości" jest wypad i każdego co go przyłapiesz AUT. Zresztą katalog dla samego katalogu to obecnie jest łagodnie mówiąc obciach - ty dodatkowo klepiesz katy na jedno kopyto (struktura kategorii) czyli podwójny obciach.
 13. Bardzo prosto. Popularne portale ogłoszeń czyli olx.pl oraz inne mocne portale np allegro czy ceneo mają moc nieporównywalną do żadnej strony firmowej (potencjalnie i wg. aktualnego widzimisię Google). Jeśli unikalną treść z danej strony firmowej skopiujesz na taki portal strona przeważnie traci pozycje zwłaszcza na kluczowe frazy. Wszystko zależy tu od skali i wielkości kopiowanej treści. Sklep co kupuje 1 do 1 treść ze strony np na allegro ma mniejsze szanse mieć top niż sklep który tego nie robi. Nie ważna je tu nawet unikalność treści - czyli na stronie sklepu też może być kopia np ze strony producenta (przy założeniu że strona producenta ma moc mniejsza niż mocne portale).
 14. Treść ogłoszeń MUSI się znacząco różnić od tego co masz na stronie firmowej. Pomiędzy portalami ogłoszeniowymi kopie 1-1 też nie dadzą ci aż takiego pozytywnego efektu jakbyś miał różną treść. Pomyśl szczególnie o drobnych zmianach w tytułach ogłoszeń.
 15. ad. 1 Żadne ad. 2 Poszukaj sama Najlepsze "katalogi" obecnie to takie gdzie jakikolwiek katalog jest jednym z elementów strony nie koniecznie tym głównym.