Jump to content

Grey Ronin

Forumowicze
 • Content Count

  514
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Grey Ronin last won the day on May 31 2018

Grey Ronin had the most liked content!

Community Reputation

89 Excellent

Recent Profile Visitors

3,441 profile views
 1. Dla kogo, na jaki temat i w jakim celu ? Zadajesz za dużo pytań nie podjąć szczegółów.
 2. Treść tutaj nie jest najistotniejsza a Tytuły - jak w tytule masz na początku podane źródło (nazwa firmy) to nie ma problemu. jak wyżej. Spamować możesz co najwyższej meta title - czyli jak w serpach początek meta title pojawi się kilka razy wygra ten kto silniejszy, treść jest oceniana później. Wiadomo jak wydawca ma lepszy profil linków niż ty to ona ma lepiej a nie ty. Jak Google takiego czegoś nie oferuje to nie ma. Każde jest na zasadzie "lustereczko powiedz przecie ..."
 3. To masz bardzo bobrze zbudowaną stronę w sensie wewnętrznego linkowania. Teoretycznie powinno być 100 dla strony głównej a na pozostałe mniej. To widać przy proporcji linków prowadzących do strony Inernal Links In i wychodzący Internal Links Out. Jak linków prowadzących do strony jest mniej od tych wychodzących to strona ma nisza moc. Jak to idzie w drugą stronę to przy odpowiedniej różnicy w sensie więcej linków prowadzi do strony niż z niej wychodzi to mamy 100 % mocy. To jest takie estetyczne narządzie bo pokazuje tylko to + duplikaty.
 4. Jest 😉 ale tylko takie szacunkowe - dokładnie nie sprawdzisz wszystkiego i jedynie pomaga jak wiesz jak dalej sprawdzać. siteliner.com Idealnego narzędzia co zrobi ładne drzewko z wewnętrznymi linkami i ich procentową mocą oraz procentową mocą wszystkich stron niestety nie ma.
 5. Rozumem że przekierowania masz dobrze zrobione z http, nową mapę witryny zgłosiłeś w Google. Jak strona nie padła ofiarą ataku to nie wiem co jeszcze możesz zrobić. Ostania miałem taki przypadek na WordPressie że po ataku na stronę wywaliło z indeksu główną stronę.
 6. Z praktycznego punku widzenia jak masz strukturę podstron/katalogów na domenie to linkujesz z ukośnikiem bo w domyśle / wskazuje że istnieje cały szereg adresów URL za tym ukośnikiem. Jak adres URL który linkujesz jest ostatni w sensie np jest to jakaś strona produktowa w sklepie i masz tak zabudowaną konstrukcję URL ze jest to na pewno "ostatni" adres URL struktury całej strony - wtedy linkujesz bez ukośnika. Nawiasem mówiąc Google pewnie radzi sobie bardzo dobrze z interpretacją ukośników w linkach jak na domenie linkowanej wszystko gra i np masz odpowiednio ustawiony adres kanoniczny i nie ma konfliktu pomiędzy wewnętrznym przekierowaniem 301 a adresem kanonicznym (sa strony że URL kanoniczny sobie czyli jest np z ukośnikiem ale sam URL z ukośnikiem przekierowywany jest na adres bez ukośnika - wychodzi w końcu że nie ma jednego URL i Google sobie musi w inny sposób określić który jest prawidłowy i kanoniczny.
 7. Dlaczego od razy SWL? Może to tylko czyjeś ręcznie dłubane zaplecze.
 8. Najlepiej i najprościej zlecić opracowanie takiego biznes planu w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego stricte dla twojego biznesu i na aktualny stan praktycznych i sprawdzonych metod. Zanim zdobędziesz i zrozumiesz "kilka informacji" to staną się one przestarzałe. Jak chcesz prowadzić e-marketing sam a nie wynajmować agencję to zleć komuś rozpisanie co i jak. Przynajmniej nie osiwiejesz z nadmiaru wiedzy i nie stracisz nerwów na testowanie i sprawdzanie po n razy rożnych tematów. Oczywiście mówimy o poważnym biznesie bo ostatnio jest sezon januszy biznesu przygotowujących się na koronapokalipsę🤧💀.
 9. Na koniec nie zapomnij zażądać haseł do wpisów. Jak się nie da uzyskać od firmy to pisz do właścicieli katalogów i innych miejsc. Jak to są takie mistrze co robią przedszkolne błędy to nie wiadomo jakie cuda powyprawiają w zakresie np anchorów.
 10. Nie wygląda to dobrze - tylko jedna strona powinna być przeznaczona na frazę exact match. Mówię zwłaszcza o początku URL i stricte tej samej frazie. Taka jak niższe sytuacja jest niedopuszczalna domena.pl/sznurek - Kategoria domena.pl/sznurek-do-sopowiazalek - Produkt domena.pl/blog/sznurek - Kategoria bloga domena.pl/blog/tag/sznurek - tag bloga domena.pl/blog/sznurek-do-sopowiazalek - temat na blogu
 11. Nie jest to regułą. Nawiasem mówiąc sprawdzaj swoją konkurencję a nie komputery. Generalnie postaw sobie pytanie kto prócz kota korzysta z kuwety. Wersje title masz też takie Dla kategorii - Kuwety dla kotów - sklep wsparciedlakota.pl - a dla produktu Kuweta kryta dla kota - sklep wsparciedlakota.pl
 12. Najlepsze rozwiązanie <meta name="robots" content="noindex" https://developers.google.com/search/reference/robots_meta_tag W robots.txt z zasady nie daje się nic odnośnie indeksowania bo robot i tak zindeksuje stronę tylko że z opisem "Opis tej strony został zablokowany przez plik robots.txt"
 13. Na moje rozeznanie to tak. Przeczytaj Regulamin jak masz wątpliwości. https://www.youtube.com/static?gl=PL&template=terms Jak właściciel videa nie chce odtwarzania na innych stronach to musi to jakoś ustawić w właściwościach video. Z faktycznego punku widzenia plik video jest nadal na YouTube ty tylko je udostępniasz na swojej stronie. Co innego jakbyś pobrał video z YouTube i zamieścił na swojej stronie - to już podpada pod odpowiedni paragraf.
 14. Jak efektów brak to dodaj z kilka - kilkanaście podstron w temacie tej frazy - w temacie czyli jak np fraza to fotograf to piszesz o zdjęciach a nie w kółko o fotografie. Jak fraza jest w jakiś sposób lokalna typu fotograf opole to "ukierunkować" robotów się nie da w ostentacyjny i prosty sposób - przynajmniej nie robota Google.
 15. Nie do końca. Temat o którym mówimy może być albo prosty jak przysłowiowa konstrukcja cepa i już dostałeś na niego odpowiedz. Może być też skomplikowany a forum nie jest od tego by przeprowadzać drobiazgowe szkolenia czy rozwiązywać wszystkie niuanse danego zagadnienia. Podałem ci najlepszą drogę jak chcesz i umiesz wprowadzić u siebie dobrze temat rel="canonical" na dynamicznych stronach kategorii - po prostu sprawdza się strony konkurencji lub strony dobrze wykonane pod kontem seo (czyli takie które mają coś interesującego wprowadzone w tym zakresie i to coś daje im czołowe pozycje na specyficzne zapytania czyli np kolor czy rozmiar) Tutaj masz oficjalnie przyjęte (w przeglądarkach) znaczniki w3schools.com/tags/att_link_rel.asp + do tego znaczniki które mają znaczenie w Google support.google.com/webmasters/answer/96569?hl=pl (rel="nofollow" to stare oznaczenie reszta to nowe wynalazki które lepiej nie sprawdzać amatorsko) - każde inne oznaczenia to najzwyczajniej nic nie znaczą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy