Paq

Forumowicze
 • Zawartość

  1551
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  23

Paq wygrał w ostatnim dniu 13 Marzec

Paq ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

475 Excellent

O Paq

Contact Methods

 • Website URL
  http://paq-studio.com
 • GooglePlus
  +AdrianPakulski

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Koszalin

Ostatnio na profilu byli

10776 wyświetleń profilu
 1. To, że @Toto pyta Cię @Grzegorz Cz. o poparcie wniosku, to nic złego. Ja nawet nie wiem, jak mam rozumieć to, że subdomena jest traktowana jako część witryny. Z technicznego punktu widzenia to niemożliwe.
 2. Komentarz: https://www.youtube.com/watch?v=ltiREh6VYTQ
 3. Komentarz: https://www.youtube.com/watch?v=EpVgXdRaqPk&feature=youtu.be
 4. Od tego masz tzw. wypisy w WP. Generalnie albo "łamiesz" tekst podkreśleniem i wtedy wyświetlasz fragment, początek wpisu (na archiwach, stronie głównej itd.), albo stosujesz wypisy i ręcznie je wypełniasz.
 5. Tak. PS. Nie spodziewaj się, że ktoś wklei tutaj 500 lokalizacji, z których pozyskuje linki.
 6. Kiedyś tak, teraz nie, ale też pewnie zależy od skali i tego, czy to totalne spamy, cloaki, czy coś normalnego. Powiedz lepiej po co Ci w ogóle zaplecze w Search Console?
 7. Jak chcesz to zlecić, to ocenę tego rodzaju linków zostać wykonawcy.
 8. https://www.youtube.com/watch?v=Bj03aib__IM
 9. Jest zasadnicza. Co Twoje to Twoje. A darmowe platformy znikają jedna po drugiej. Inwestujesz $ w coś co tak naprawdę nie jest Twoje. Potem to znika i czar pryska, pozycje się osłabiają. Poza tym darmowe platformy przestają z czasem się skalować, bo 1. to jest ten sam alias i na ogół 2. to samo IP, więc postawienie siedemdziesiątego piątego zaplecza na tym samym aliasie z tą samą klasą IP jest bez sensu, bo to nie kopie (patrz to). I na koniec dodam, że część darmowych platform ma ograniczone crawl limity, więc słabo się indeksują, a co za tym idzie słabiej kopią niż na własnych domenach. Na darmowych można było jechać 8 lat temu, nie dzisiaj.
 10. Paq

  Przyszłość marketingu internetowego

  Pewnie odjechałem od tematu, ale napisałem, to zostawiam. Najbardziej boją się tej automatyzacji procesów marketingowych i sprzedażowych wszyscy ci, którzy nie dają Klientowi żadnej wartości dodanej poza niską ceną. Tak, jak smartfony miały nam zastąpić komputery stacjonarne, tak automatyzacja nie wykluczy koncepcji, kreatywności. Zawsze będzie miejsce dla człowieka. Kawa w Starbucks nigdy nie będzie kawą w zaprzyjaźnionej kawiarni. Co z tego, że proces zautomatyzowany. No, chyba, że rozmawiamy o markach i produktach masowych (np. FMCG), to tam wiadomo, że nie ma większej "sztuki" w produkcji przekazu, targetowaniu. SP. Im bardziej wszystko dookoła zautomatyzowane, tym bardziej w decyzjach konsumenckich szukamy właśnie ludzi i relacji. Rynek się zmienia. Będzie mniej pracy dla osób, które robią segmentację ręcznie, a więcej dla tych którzy klapią algorytmy. Jak w jednym miejscu kończą się surowce w kopalni złota, to znaczy, że trzeba szukać nowej. Na pewno będzie coraz ostrzejsza segmentacja i profesjonalizacja konkretnych specjalizacji. Będzie mniej czasu dla tych, którzy nie nadążają i nie zmieniają kwalifikacji. Przy tym polecam prostą, ale obrazotwórczą prelekcję o przepływie kapitału między rynkami, roli innowatorów i tych, którzy podążają za resztą (jak będzie Was wkur*ała maniera Romana, to dajcie mu szansę, warto posłuchać):
 11. Paq

  Paginacja wordpress

  Nie wiem, jak w motywie Sydney, ale dajesz noindex, follow. Tyle. Długotrwałe utrzymywanie na paginacjach tagu noindex, follow zaczyna działać tak, jakbyś zastosował noindex, nofollow, ale blokowanie paginacji przed indeksem to naturalna, zdrowa mechanika.
 12. Paq

  Budowanie zaplecza

  Czy Ty obejrzałeś to wideo, które podlinkowałem, czy olałeś temat? Mam wrażenie, że odbijasz piłkę zamiast zrobić to, co trzeba. To co Tobie się wydaje, a co jest to wiesz, dwa różne tematy. Algorytmu nie interesuje Twoje WHOIS. Ale co z tym zrobisz, to już Twoja sprawa. Ja się już nagadałem.
 13. Paq

  Budowanie zaplecza

  Nie, w niczym nie zaszkodzi. Serwer równie dobrze może stać w Japonii, a właścicielem domen może być Francuz. Bez znaczenia.