Jump to content

Salek_Art

Forumowicze
 • Content Count

  1,003
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Salek_Art last won the day on June 6 2018

Salek_Art had the most liked content!

Community Reputation

43 Excellent

2 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  https://senuto.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

5,224 profile views
 1. Czołem! Chciałem Was zaprosić na wyjątkowe szkolenie SEO. 4 dniowy rejs na mazurach połączony z warsztatami SEO. W śród prelegentów: Robert Niechciał Zbigniew Bocian Łukasz Rogala Grzegorz Strzelec Łukasz Kacprzak Przemek Jakubowski I inni. Dowiecie się między innymi: Jak zrobić top 10 na "chwilówki" w jednym z Europejskich krajów - realne case study Jak wykorzystać machine learning w SEO - stworzony realne modele Przygotowaliśmy też dużo atrakcji: Rejs do giżycka Wspólne ognisko Paintball Możliwość zrobienia patentu sternika Link do wydarzenia: http://bit.ly/SEO-Rejs-2019 W razie pytań jestem do dyspozycji.
 2. @Koala-Panda dla jakiej frazy masz taki wynik?
 3. Nasz UX pracuje nad design systemem. Ten date picker faktycznie nie jest zbyt wygodny, mamy to w back logu.
 4. Pyciak, czy moglibyśmy operować na konkretach? Narazie nie dowiedziałem się od Ciebie niczego. Nie mogę pomóc jeśli nie dostanę konkretów. Gdzie są inne dane pomiędzy starą a nową wersją? Sprawdzanie widoczności - mamy około 5000 zapytań do analizy widoczności dziennie, nikt nie zgłaszał błędów. Co prawda na początku one mogły być, ale już ich nie ma. Faktycznie, wybacz. Nie odnotowałem tego. Na pewno dodamy lada chwila. Nowa wersja z dnia na dzień jest co raz stabilniejsza i lepsza i jestem przekonany, że za 1-2 miesiące nikt już o starej nie będzie pamiętać. Tutaj wyjaśniłem trochę: https://www.senuto.com/pl/blog/nowe-senuto-co-sie-zmienia/ dlatego nie rozwijamy już starej wersji.
 5. Pyciak, Mógłbyś tu lub na priv napisać mi co dokładnie nie działa. W wersji beta na bieżąco rozwiązujemy problemy, starej wersji już nie rozwijamy. Zgłoś mi proszę te błędy, rozwiążemy je jak najszybciej. Funkcja eksportu PDF na dashboardzie analizy widoczności jest już dostępna. Jeśli chodzi o inne funkcje dot. PDF to ciężko mi powiedzieć. Tu jest publiczna road mapa rozwoju aplikacji do 31.05: https://www.senuto.com/pl/nowe-senuto/ - tam opisaliśmy co dokładnie do 31.05 w wersji beta będzie się działo.
 6. Dzień dobry! Mam dziś dla Was dobrą nowinę! Udało nam się uruchomić otwartą betę drugiej wersji Senuto! Nową wersję znajdziecie pod adresem: new.senuto.com - jeśli mieliście konto w starej wersji aplikacji możecie zalogować się na te same dane. Pod tym adresem znajdziecie opis zmian i publiczną road mapę: Zobacz. W tym wpisie na naszym blogu szerzej opisujemy zmiany: Zobacz. Jeśli mielibyście jakieś pytania jestem do Waszej dyspozycji!
 7. @mojeprogramy.com błąd polega na tym, że porównujesz ze sobą złe dane. Weź na przykład "hotele w Krakowie" - liczba jaką masz sugerowaną przez Google nie tyczy się miesięcznej liczby wyszukiwań a jest to estymowana liczba wyświetleń w AdWords w ujęciu szerokim tego słowa (dopasowanie do wyrażenia). Jeśli przełączysz w plannerze widok na "dane historyczne" to zobaczysz, że w istocie ta fraza ma 2900 wyszukiwań miesięcznie (średnio za rok) - tyle ile pokazujemy w Senuto. My, jak i inni te dane bierzemy z AdWords. Różnica może wynikać jedynie z odświeżania - rzadziej je odświeżamy niż robi to Google, ale nie jest ona duża. Zatem porównałeś ze sobą dwie różne statystyki. Natomiast jeśli chodzi o różnice pomiędzy narzędziami to. Ahrefs kupuje te dane z click stream (czyli z toolbarów), a pomiędzy nami a Semstormem to jest kwestia częstotliwości odświeżania tych danych. Jakbyś miał jeszcze jakieś wątpliwości to chętnie odpowiem.
 8. @mojeprogramy.com czy w tabeli masz miesięczną liczbę wyszukiwań tych fraz?
 9. W Senuto przygotowaliśmy zniżkę 40% na wszystkie pakiety. Dodatkowo można zgarnąć gadżety reklamowe takie jak bluza. Szczegóły tu: Promocja -40% Black Friday!
 10. @positive Obecnie do wersji beta migrujemy bazę słów kluczowych i analizę widoczności (co już można zobaczyć). Na tym etapie przenosimy tylko to co mamy, a nowe funkcje do tych dwóch modułów powstają. Będzie tam na pewno: a) Machine learning, który pomaga w dobrze fraz kluczowych - w zasadzie nikt na świecie takiego nie ma b) Nowa baza fraz - dużo nowych metryk c) Zupełnie nowa analiza widoczności d) Sporo zmian będzie w samym UI Plan mamy taki, aby do końca lipca zacząć migrować ludzi do bety. Dwa miesiące będzie możliwość przełączania się do starego panelu, a potem przeniesiemy wszystkich na nowy panel.
 11. Miły akcent na koniec tygodnia! W Senuto z okazji mundialu przygotowaliśmy kilka atrakcji dla naszych klientów. 1. Strefa kibica w naszym ogrodzie a) Znajdujemy się na Mokotowie, Modra 94A - kilkaset metrów od metra Wilanowska b) W ogrodzie rozstawiliśmy ponad 2 metrowy ekran c) Będziemy transmitować w sumie 21 meczy d) Zapewniamy zimne piwo z nalewaka i przekąski, leżaki i super atmosferę Jako, że na jeden mecz możemy zaprosić max. 30 osób zrobiliśmy stronę gdzie można wybrać mecze na, które chce się przyjść. Tu zapisy: http://mundial.senuto.com/ Zapraszamy wszystkich klientów! 2. Turniej w fifę 2018 dla 32 osób a) Za 1 miejsce oryginalna koszulka reprezentacji i pakiet Gold Senuto na 6 miesięcy, za 2 miejsce gold na 3 m-c, a 3 miejsce gold na 1-mc. b) Oryginalna piłka dla króla strzelców c) Dla TOP 3 pamiątkowe puchary, dla każdego uczestnika gadżety Senuto d) Turniej rozgrywany w formule Mundialu Decyduje kolejność zgłoszeń, zapisy tu: http://turniej.senuto.com/ Zapraszamy!
 12. Zapewne 1-2 dni po webinarze udostępnimy nagranie. Zapisz się, wtedy dostaniesz mailem lub śledź nasze social media.
 13. Czołem! W Katowicach na festiwalu SEO i w kilku innych miejscach opowiadałem Wam dużo o koncepcji topical authority. Przekuliśmy ją w algorytm i realny case, którym podzieliśmy się już na How to win SEO in 2018 IAB oraz na blogu. Przeczytać możesz go tutaj >➡️ https://bit.ly/2stqXkM W najbliższą środę o 14:30 razem z Sebastianem z pracuj.pl poprowadzimy webinar podczas, którego opowiemy trochę o metodologii wedle, której pracowaliśmy oraz odpowiemy na Wasze pytania. Zapisy na webinar > https://bit.ly/2sFGkpt Serdecznie zapraszam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy