Salek_Art

Forumowicze
 • Zawartość

  982
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

35 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://senuto.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Ostatnie wizyty

4680 wyświetleń profilu
 1. SENUTO - Narzędzie do tworzenia audytów SEO.

  Obecnie tylko w danej chwili, ale pracujemy nad tym by w tym aspekcie móc zajrzeć do historii wyników.
 2. SENUTO - Narzędzie do tworzenia audytów SEO.

  W okresie 24-27.11.2017r. Wszystkie roczne pakiety w Senuto 50% taniej. Tu kod rabatowy: BLACK2017, tu szczegóły: klik
 3. Black Friday i Cyber Monday 2017 konkretne oferty

  W okresie 24-27.11.2017r. Wszystkie roczne pakiety w Senuto 50% taniej. Tu kod rabatowy: BLACK2017, tu szczegóły: klik
 4. SENUTO - Narzędzie do tworzenia audytów SEO.

  jimmi, na początek pojawi się jeszcze jeden fundusz, który nas wesprze - już niebawem. Z takim kapitałem zwiększymy zatrudnienie o 100%, na pewno będziemy rozwijać się szybciej, dodatkowo nowe kraje dojdą.
 5. SENUTO - Narzędzie do tworzenia audytów SEO.

  W dniu 8.03.2017 pojawiła się kolejna aktualizacja, która wprowadza do Senuto nową metrykę - trudność słowa kluczowego. Obecnie dostępna jest ona w 3 miejscach: 1. Dashboard w analizie widoczności 2. Raport pozycje w analizie widoczności 3. Raport historia pozycji w analizie widoczności Niebawem pojawią się dedykowane raporty dla tej metryki.
 6. SENUTO - Narzędzie do tworzenia audytów SEO.

  Jeśli ktoś nie miał okazji być na webinarze (23.02), a chciałby obejrzeć nagranie to jest już dostępne: Nagranie webinaru.
 7. SENUTO - Narzędzie do tworzenia audytów SEO.

  W chwili obecnej jedyna możliwość eksportu to excel. Jeśli chodzi o audyty to pojawi się opcja eksportu niestandardowego do PDF'a - każdy użytkownik będzie miał możliwość konfiguracji swojego własnego szablonu oraz jego składowych - powinno to być gotowe pod koniec marca.
 8. SENUTO - Narzędzie do tworzenia audytów SEO.

  Zapraszam w najbliższy czwartek o 11:00 (23.02) na webinar Senuto, z którego dowiesz się: - Jak działa analiza widoczności - W jaki sposób działa filtracja danych - Jakie są dostępne raporty - Jakie są dostępne narzędzia - W jaki sposób dzięki analizie widoczności wyszukiwać szans w SEO - Jakie są dalsze plany rozwoju analizy widoczności Webinar potrwa 60 minut, poprowadzi go Damian Sałkowski. Zapisz się ➡️ https://goo.gl/foFHCf
 9. SENUTO - Narzędzie do tworzenia audytów SEO.

  W dniu dzisiejszym zaktualizowaliśmy moduł "Audyt SEO", został on zbudowany zupełnie od nowa, a wszystkie obecne projekty zostały przeformatowane na nową wersję. A piątek o 11:00 odbędzie się webinar, na którym opowiemy o możliwościach nowej wersji. Zapisy: goo.gl/2mwCrI Zapraszam do testowania i zadawania pytań.
 10. SENUTO - Narzędzie do tworzenia audytów SEO.

  Na tę chwilę niestety nie, aczkolwiek planujemy wprowadzić taką opcję. Wtedy przeliczymy dane wstecznie dla każdego miesiąca.
 11. SENUTO - Narzędzie do tworzenia audytów SEO.

  Lime, z tego narzędzia możesz korzystać dowolną liczbę razy. Nie ma ograniczeń co do liczby zapytań.
 12. SENUTO - Narzędzie do tworzenia audytów SEO.

  Już 13 grudnia o 14:00 odbędzie się webinar Senuto na którym opowiemy o bazie słów kluczowych. Webinar potrwa 45 minut. Dowiesz się z niego: ⭕️ Jak rozumieć dane o słowach kluczowych ⭕️ Jak wyszukiwań słowa do kampanii ⭕️ Jak działają narzędzia w bazie słów kluczowych ⭕️ Jak działa filtracja danych ⭕️ Jak działają tryby wyszukiwania ⭕️ Co to jest topical authority Zapisz się: https://goo.gl/nF0KEO
 13. SENUTO - Narzędzie do tworzenia audytów SEO.

  Jeśli ktoś nie zdążył kupić Senuto ze zniżką 50% w black friday ma okazję zrobić to jeszcze dziś, z okazji Cyber Monday. Promocja dotyczy wszystkich pakietów. Pakiet nabyć można już za 34 zł miesięcznie. Szczegóły: https://goo.gl/Jkzmlw Dodatkowo z okazji Cyber Monday otworzyliśmy dostęp do narzędzi w analizie widoczności i bazie słów kluczowych dla wszystkich użytkowników (standardowo dostępne są od pakietu bronze) - będą funkcjonowały do północy. Narzędzia w analizie widoczności: klik. Narzędzia w bazie słów kluczowych: klik. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod hello[at]senuto.com