Salek_Art

Forumowicze
 • Zawartość

  997
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Salek_Art wygrał w ostatnim dniu 6 Czerwiec 2018

Salek_Art ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

42 Excellent

1 obserwujący

Contact Methods

 • Website URL
  https://senuto.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

5026 wyświetleń profilu
 1. @mojeprogramy.com błąd polega na tym, że porównujesz ze sobą złe dane. Weź na przykład "hotele w Krakowie" - liczba jaką masz sugerowaną przez Google nie tyczy się miesięcznej liczby wyszukiwań a jest to estymowana liczba wyświetleń w AdWords w ujęciu szerokim tego słowa (dopasowanie do wyrażenia). Jeśli przełączysz w plannerze widok na "dane historyczne" to zobaczysz, że w istocie ta fraza ma 2900 wyszukiwań miesięcznie (średnio za rok) - tyle ile pokazujemy w Senuto. My, jak i inni te dane bierzemy z AdWords. Różnica może wynikać jedynie z odświeżania - rzadziej je odświeżamy niż robi to Google, ale nie jest ona duża. Zatem porównałeś ze sobą dwie różne statystyki. Natomiast jeśli chodzi o różnice pomiędzy narzędziami to. Ahrefs kupuje te dane z click stream (czyli z toolbarów), a pomiędzy nami a Semstormem to jest kwestia częstotliwości odświeżania tych danych. Jakbyś miał jeszcze jakieś wątpliwości to chętnie odpowiem.
 2. @mojeprogramy.com czy w tabeli masz miesięczną liczbę wyszukiwań tych fraz?
 3. W Senuto przygotowaliśmy zniżkę 40% na wszystkie pakiety. Dodatkowo można zgarnąć gadżety reklamowe takie jak bluza. Szczegóły tu: Promocja -40% Black Friday!
 4. @positive Obecnie do wersji beta migrujemy bazę słów kluczowych i analizę widoczności (co już można zobaczyć). Na tym etapie przenosimy tylko to co mamy, a nowe funkcje do tych dwóch modułów powstają. Będzie tam na pewno: a) Machine learning, który pomaga w dobrze fraz kluczowych - w zasadzie nikt na świecie takiego nie ma b) Nowa baza fraz - dużo nowych metryk c) Zupełnie nowa analiza widoczności d) Sporo zmian będzie w samym UI Plan mamy taki, aby do końca lipca zacząć migrować ludzi do bety. Dwa miesiące będzie możliwość przełączania się do starego panelu, a potem przeniesiemy wszystkich na nowy panel.
 5. Salek_Art

  Strefa Kibica z Senuto

  Miły akcent na koniec tygodnia! W Senuto z okazji mundialu przygotowaliśmy kilka atrakcji dla naszych klientów. 1. Strefa kibica w naszym ogrodzie a) Znajdujemy się na Mokotowie, Modra 94A - kilkaset metrów od metra Wilanowska b) W ogrodzie rozstawiliśmy ponad 2 metrowy ekran c) Będziemy transmitować w sumie 21 meczy d) Zapewniamy zimne piwo z nalewaka i przekąski, leżaki i super atmosferę Jako, że na jeden mecz możemy zaprosić max. 30 osób zrobiliśmy stronę gdzie można wybrać mecze na, które chce się przyjść. Tu zapisy: http://mundial.senuto.com/ Zapraszamy wszystkich klientów! 2. Turniej w fifę 2018 dla 32 osób a) Za 1 miejsce oryginalna koszulka reprezentacji i pakiet Gold Senuto na 6 miesięcy, za 2 miejsce gold na 3 m-c, a 3 miejsce gold na 1-mc. b) Oryginalna piłka dla króla strzelców c) Dla TOP 3 pamiątkowe puchary, dla każdego uczestnika gadżety Senuto d) Turniej rozgrywany w formule Mundialu Decyduje kolejność zgłoszeń, zapisy tu: http://turniej.senuto.com/ Zapraszamy!
 6. Zapewne 1-2 dni po webinarze udostępnimy nagranie. Zapisz się, wtedy dostaniesz mailem lub śledź nasze social media.
 7. Czołem! W Katowicach na festiwalu SEO i w kilku innych miejscach opowiadałem Wam dużo o koncepcji topical authority. Przekuliśmy ją w algorytm i realny case, którym podzieliśmy się już na How to win SEO in 2018 IAB oraz na blogu. Przeczytać możesz go tutaj >➡️ https://bit.ly/2stqXkM W najbliższą środę o 14:30 razem z Sebastianem z pracuj.pl poprowadzimy webinar podczas, którego opowiemy trochę o metodologii wedle, której pracowaliśmy oraz odpowiemy na Wasze pytania. Zapisy na webinar > https://bit.ly/2sFGkpt Serdecznie zapraszam!
 8. @pikejkrul - na ten moment nie. Na pewno w obecnych pakietach Senuto będzie jakaś pula fraz do wykorzystania, samego monitoringu oddzielnie sprzedawać pewnie nie będziemy.
 9. Salek_Art

  SENUTO - Narzędzie do tworzenia audytów SEO.

  API mamy, każdy kto by go potrzebował niech odezwie się na chacie, lub mailem - udostępnimy. Jest jeszcze w takiej wersji, że nie chcemy go publicznie otwierać.
 10. Salek_Art

  narzędzie do monitorowania pozycji

  Mój błąd, wybacz. Jakby komuś nie wystarczyło na testy prośba o wiadomość na live chat - support zwiększy do 1000. Proszę się powołać na mnie.
 11. Salek_Art

  narzędzie do monitorowania pozycji

  W Senuto otworzyliśmy bete monitoringu dziennego dla wszystkich: beta.monitoring.senuto.com/users. Obecnie w becie można monitorować 1000 fraz za darmo.
 12. Hej, Informacyjnie mamy otwartą betę monitoringu dziennego. Dostępna jest pod tym adresem: http://beta.monitoring.senuto.com/user
 13. Salek_Art

  SENUTO - Narzędzie do tworzenia audytów SEO.

  Obecnie tylko w danej chwili, ale pracujemy nad tym by w tym aspekcie móc zajrzeć do historii wyników.