Jump to content

kwk9k

Forumowicze
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

225 profile views
 1. Masz szansę dodać link do swojej witryny na stronie z: Domain Rating = 70, TF/CF = 50/50 , z ruchem org. rzędu kilku tysięcy UU miesięcznie. Gdzie najlepiej go umieścić?
 2. > skutecznie i szybko > za darmo Wybierz jedno. Za darmo i szybko zdobędziesz linki z profili na różnych portalach. Ale to rozwiązanie bardziej przydatne do dywersyfikacji niż do podbicia zaplecza.
 3. Możesz także poświęcić chwilę i napisać dobry tekst synonimizowany. Jeżeli go dobrze wykonasz to masz kilka arykułów na ten sam temat ale z inną treścią. Zajmie to chwilę czasu, ale mniej więcej pół godziny możesz mieć ponad 5 tekstów o długości 1500-2000zzs
 4. Kup gotowe teksty z giełd, jest kilka na polskim rynku (https://gieldatekstow.pl), ewentualnie je komuś zleć, ale wyjdzie drożej (https://goodcontent.pl). Za darmo raczej nie znajdziesz artykułów, które będziesz mógł wykorzystać do zaplecz.
 5. A jak wygląda sprawa linków z komentarzy na Youtube? To adresy nofollow jeżeli dobrze myślę - czy wrzucanie ich pod tematycznymi filmami w ogóle ma jakikolwiek sens?
 6. Za darmo możesz skorzystać z https://www.seometricschecker.com/trustflow.php gdzie sprawdzisz Trust Flow danej strony. Mniej więcej będziesz mieć obraz tego jak wygląda jej profil linków i czy może być w jakiś sposób wartościowa. Zawsze lepsze to niż nic.
 7. A co ze wzajemnym linkowaniem? Podam mały przykład: mam stronę główną A oraz zaplecze B i C. Zaplecze B+C linkuje do A przekazując wartość. Czy linkowanie zaplecza do siebie: B do C, a także C do B wpłynie jakoś na moc przekazywaną do A? Czy stosować również linkowanie zwrotne z A do zaplecza B i C?
 8. Czy witryna stojąca na oprogramowaniu Shoper nadaje się pod zaplecze? Mogłaby dodatkowo sprzedawać zarabiając na siebie. Czy może lepiej zdecydować się na klasycznego Wordpressa?
 9. Nie jestem tutaj dla szeptanek. Gdybym chciał powbijać posty, żeby wrzucić link, zrobiłbym to o wiele szybciej. Szkoda, że ludzie są tacy zawistni
 10. Z tego co wiem to 301 wpływa na SEO, bo chyba przekazuje moc domeny, ale ręki nie dam sobie uciąć. Często budując zaplecza przechwyca się domeny, żeby narzucić na nie 301 do pozycjonowanej strony.
 11. Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że nawet "ukryte" linki powinny być widoczne w źródle strony po kliknięciu CTRL+U. Sprawdziłem podstrony i nie znalazłem nic. Witryny mimo tak wielu podstron i rozbudowy rzeczywiście linkują bez anchora, wklejając zwykły adres URL, dodatkowo z takich podstron jak CENNIK i KONTAKT, a nue tematycznych artykułów. Mnie to bardzo zaintrygowało.
 12. Oczywiście masz rację, ale chcę zauważyć, że to zaplecze z pewnością ma wpływ na wyniki, mimo że nie jest wykorzystywane jako bogate źródło linków. Szczerze to spodziewałem się właśnie masy odnośników do pozycjonowanej strony, a jak się okazuje dodano tam duży content, a linków brak. Bardzo mnie ciekawi jakie jeszcze zadania zostały podjęte poza budową tego zaplecza, ale prawdopodobnie się już tego nie dowiem.
 13. Najwyraźniej działa bo strona rankuje wysoko pod słowami "przesyłki kurierskie", "zamów kuriera" a takze przy słowach z dopiskiem miasta. Za SEO dla nich odpowiada jedna z większych agencji w Polsce, nie szary freelancer.
 14. Dzięki za odpowiedź, ale napisałeś, że Ci się wydaje, więc to tylko przypuszczenia? Podam wam pewien realny przykład ze świata SEO, który może podważyć Twój argument. Strony te mają bardzo dużo contentu, wpisów na blogach i zaplecze wygląda profesjonalnie, ale w żadnym tekście strony te nie linkują do epaka.pl. Jedyne linki znajdują się w kategoriach cennik/kontakt. Żaden wpis z bloga nie ma linku do strony pozycjnowanej. Brak anchorów. Tylko dużo kontaktu i max dwa linki do epaka.pl, na dodatek nie są one zamieszczone w tekstach, a po prostu wklejone.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy