Vexatus

Forumowicze
 • Zawartość

  1347
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Vexatus wygrał w dniu 2 Marzec

Vexatus posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

66 Excellent

O Vexatus

 • Tytuł
  Mistrz drugiego planu
 • Urodziny 31.01.1981

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Inowrocław

Ostatnie wizyty

11621 wyświetleń profilu
 1. Chciałeś przeznaczyć 2000 na wykonanie prostej wizytówki z kilkoma podstronami? Zrobi się i za 1000.
 2. Bzdura totalna, ale to nic nowego - swego czasu ZAiKS chciał przeforsować obłożenie sprzedaży urządzeń mobilnych dodatkowym opodatkowaniem, bo można na nich odtwarzać multimedia i twórcy na tym tracą.
 3. Z jednej strony mamy próby zdelegalizowania ghostwrightingu, a z drugiej strony trudno jest wyegzekwować podstawową ochronę własności intelektualnej... PS - Ruskie to są pierogi.
 4. No i wielka szkoda, bo to nic nie kosztuje (tak czy srak podatek zapłacić trzeba), a może komuś pomóc.
 5. To fajnie, że tak rekomendujesz, tylko zapomniałeś się przedstawić.
 6. Czyli nie tylko zamykają katalog, ale jeszcze likwidują wszystko z końcem roku.
 7. Nie, nie będzie. Przy takim podejściu wychodzi na to, że wszyscy tutaj zajmują się czymś nieetycznym. Co jest nieetycznego w pozycjonowaniu?
 8. Z chęcią bym przeczytał tego typu pracę, choć przy zastosowaniu takiego dziwnego podziału (naturalne, właściwe, nieetyczne) raczej trudno cokolwiek zbadać i dojść do sensownych wniosków. Bardzo mnie też interesuje jak wygląda bibliografia, bo część teoretyczna pracy musi mieć umocowanie w już istniejących publikacjach naukowych na ten temat. Dużo znacie prac naukowych na temat pozycjonowania?
 9. Możesz podać krótkie definicje trzech wyżej wymienionych?
 10. Ty może niespecjalnie widzisz, ale dla początkujących w temacie i dla ludzi, którzy sami próbują pozycjonować swoje strony katalogi to łatwy sposób na pozyskiwanie linków z dużej liczby stron.
 11. Przyjemna w odbiorze strona - nie za bardzo jest się do czego przyczepić. Jeśli już korzystacie z META NAME keywords, to po przecinkach powinny być spacje, żeby oddzielić poszczególne słowa kluczowe.
 12. Poluzuj sobie z lekka pasek w szlafroku.
 13. Może się zdarzyć, że w URL dane słowo kluczowe wystąpi nawet i 3 razy i nie będzie to żaden spam i "pozycjonowanie na siłę". Prosty przykład - zakładam bloga np. o prowadzeniu akwarium: http://www.super-akwarium.pl Tworzę pierwszy wpis o tytule "Jak prawidłowo założyć akwarium" w dość oczywistej kategorii "Akwarium" i otrzymuje np. taki oto URL: http://www.super-akwarium.pl/akwarium/jak-prawidlowo-zalozyc-akwarium.php Zalatuje spamem?
 14. Możesz zrobić z domeny PL bezpośrednie zaplecze dla głównej strony, które jednocześnie może pełnić role drugiej strony firmowej - możesz np. przedstawić tam podstawowe informacje na temat oferty i zamieszczać regularnie trochę informacji na temat kolejnych wdrożeń + odpowiednie linki.
 15. Mnie ten kontrast nie przeszkadza, ale spędziłem nad tym katalogiem trochę czasu i możliwe, że się przyzwyczaiłem. Zależało mi na zachowaniu właśnie takiej minimalistycznej i ascetycznej formy. Pomyśle nad tym w wolnej chwili.