tomek_25

Forumowicze
 • Content Count

  3,668
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

tomek_25 last won the day on June 17 2013

tomek_25 had the most liked content!

Community Reputation

294 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://barankiewicz.biz.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

16,044 profile views
 1. Szczerze mówiąc czekałem zawsze na taki tutorial Brawo Ty! Pozdrawiam.
 2. tomek_25

  poleciało 10-tki tys spamerskich zaplecz

  jak fanatycy z wykopu hehe
 3. tomek_25

  Zostałem obywatelem Kabuto ...

  http://governmentkabuto.info/gospodarka.html 2000 zł - tak to Pan Mieszko wymyślił Ciekawy czy ruszy raj podatkowy na terytorium Polski- ktoś tego nie usunie itp. Pozdrawiam.
 4. Z całym szacunkiem dla sytuacji prywatnej: Bardzo niemądre posunięcie. Pierwsi dostali po tyłku seowcy w 2013 roku kiedy wjechał pierwszy pingwin (niektóre firmy SEO często padały jak muchy). Wiele osób działało jak Ty i niestety od 2013 nie mam kontaktu z wieloma fajnymi osobami (Albo poszły w PPC albo inne branże IT albo totalnie zmieniły model rozliczania SEO). Trzeba dywersyfikować zarobki - szczególnie w Twojej sytuacji. Oczywiście rozliczasz się za efekt i pewnie w modelu top10? (11 pozycje nie pozwala ci zarobić)? Po aktualizacji pingwina przecież jasno powiedziano że będzie real time. Niektórzy wzięli to zbyt dosłownie do siebie. Rotacja jest w cyklach co tydzień (często na weekend) oraz jakieś porządne przesunięcia raz w miesiącu (patrzę od początku października 2016). Pozdrawiam. PS Z troski piszę nie ze złośliwości. Jakbym codziennie rano wstawał i był w strachu czy znów spadło czy nie bo rozliczam się np za efekt i każda złotówka jest na wagę złota (de facto jesteś w 100% zależny od algo google swoim posunięciem- nie masz nawet jednego procenta przerzucenia ryzyka na klienta )- to bym zwariował pewnie już kilkukrotnie.
 5. @mefi -jedno pytanie do Ciebie - jeśli przeuważyłem to sorry. Jaki jest wiek domen i staż w Google? (chodzi mi o te dwa przykłady powyżej). T.
 6. Cześć ! Chciałbym przedstawić Ci Aficash.com Nowy program partnerski z prowizjami 30% + wieczną prowizją 6% oraz 3%, dzięki której zyskasz stały dochód od poleconych klientów. Co sprzedajemy? Sprzedajemy zarówno zioła (nie suplementy, ale mieszanki ziołowe) jak i naturalne kosmetyki. Kliknij aby sprawdzić naszą ofertę! Zachęcam również do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami na temat naszego programu. --> Kliknij! W razie pytań kontakt do mnie: manager[att]aficash.com gg:8800668 Pozdrawiam!
 7. tomek_25

  Monitorowanie Stron

  Panowie odkopuję - ktokolwiek widział ktokolwiek wie ? Coś na binga UK Zachód Europy Stany? T.
 8. tomek_25

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Spokojnie- korzysta I nie tylko z rank indexera jak i speed linksa i reszty konkurencji .
 9. tomek_25

  Oferta pracy może ktoś chętny ?

  Fucha pod znajomego kolegę (podobnie z zatrudnianiem Ukraińców). Mają tak znaleźć żeby nie znaleźli T.
 10. Jak Cię stać to co w tym złego ? Jak nie no to trudno .
 11. A według mnie nie- nowa to by była zarejestrowana wczoraj i postawiona dziś To jest leżak od maja sobie czekał na swoją szansę. Ale ile osób tyle zdań na ten temat... T.
 12. tomek_25

  Analytics

  https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/enhanced-ecommerce jaki skrypt sklepu ??
 13. to jeszcze powiedz który i zamykamy temat
 14. Tylko jak wypijemy. Normalnie jest wręcz przeciwnie .