Skocz do zawartości

Zarobki seowca na etacie i nie tylko


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja rozumiem, że różne są koleje losu, na różne głupoty człowiek się zgadzał, wiele błędów popełniał w młodości itd. ale jaki seowiec zatrudnia się na kierownika, ba nawet na pracownika szeregowego za poniżej 1500? Szanujmy się trochę. Ja rozumiem, że pracodawcy z poza branży dalej pozycjonowanie traktują jako zło konieczne i szarlatanerię, która nie wymaga zbytniego nakładu pracy i seowcy większość dnia piją kawkę no ale nie zgadzajmy się na takie stawki. Szanowni, nie idźcie tą drogą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki seowiec zatrudnia się na kierownika, ba nawet na pracownika szeregowego za poniżej 1500? Szanujmy się trochę.

Wiele zależy od regionu/województwa i dostępności pracy jako takiej w tymże regionie w ogóle. O ile w dużych miastach jestem pewien, że 99% seowców nie zgodzi się na takie zarobki, o tyle w mniejszych miejscowościach może obowiązywać prosta zasada - lepiej taka praca i płaca niż żadna. Podobny temat kwitnie w bankowości - powszechnie uważa się, że bankowcy (szeregowi doradcy) zarabiają +2500-3000 i więcej a w praktyce system na zasadzie podstawa (często minimalna krajowa) + premie króluje w większości placówek. Sam znam kilku kierowników z pensjami w przedziale 2000-2500 netto.

Moje przykładowe teksty: https://mojeteksty123.wordpress.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jest za ale i rozumiem tych co się brzytwy chwytają, nie rozumiem zaś tych którzy trzymają się jej do u. śmierci! łapiesz oddech i zaczynasz się wiercić w końcu się pokręcasz :rotfl: a rzesze niestety mają denne ambicje choć sytuacja z mojego punktu widzenia się zmienia   :stop:

BoardKids.PL - ubranka dla młodych wymiataczy, jeżeli chcesz by Twoje dziecko wyróżniał unikatowy styl

Handmade streetwear for kids

Ubrania dla dzieciaków BoardKids Polska marka handmade z Warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jestem zaskoczony tak niskimi kwotami. Szczerze mówiąc myslałem, że to zdecydowanie lepiej opłacana profesja. Ciekaw jestem czy są jakieś ankiety pokazujące zarobki dla specjalistów social media.

Rankingi sprzętów AGD i RTV - Rankingly.pl

Najlepsze perfumy - Parfumeo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności