Skocz do zawartości

Linki z anchorem - skąd, gdzie, jak?


merys

Rekomendowane odpowiedzi


Wcale nie chodzi o to by nie dzielić się listami. Ktoś ma na liście twittera i nie chce się podzielić i myśli, że dzięki temu jego linki są mocniejsze i ukrył bloggera i goldenline przed całym światem..

Przed tobą jeszcze mnóstwo nauki - przede wszystkim zainteresuj się w jaki sposób działa google.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dodawanie linków z anchorami w ogóle jest ostatnimi czasy wyjątkowo trudne.

Oczywiście, jeśli chce się taki anchor dodać na porządnym serwisie czy forum, a nie spamerskich, które i tak za kilka miesięcy znikną, wymrą śmiercią naturalną, albo zostaną zarzucone tonami linków umniejszających wartość naszego.

I pewnie dlatego mało kto dzieli się swoimi miejscówkami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z SEO mam do czynienia od niespełna pół roku może. Oczywiście zaczęłam jak większość od katalogów..coś mi się w pozycjach ruszyło, ale szału nie było. Dopiero jak zaczęłam publikację własnych artykułów z anchor textem pojawiły się rezultaty. Widać jak Google przychylnym okiem patrzy na content:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też stoję przed tym problemem, to co mi przyszło do głowy to weszłem na majestic i zbadałem linki konkurencyjnych serwisów oraz takich o których wiem że dobrze są wypozyckjonowane. Potem lista do excela i obróbka. Na końcu po prostu wchodzenie po kolei i sprawdzanie gdzie się co da zrobić.

Najlepsze rozwiązania dla freelancerów - księgowość online dodatkowo platforma dla biur rachunkowych a jak Ci się nic nie chce możesz skorzystać z biura rachunkowego online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Anhory umieszczałem na profilach, forach i darmowych blogach.

Cały czas testuje i póki co wychodzi mi, że dzisiaj łatwo o kopa w du**ę od googla za to co jeszcze pół roku temu działało znakomicie.

Póki co mam kilka exact anhorów na solidnych stronach i nie dodaje ich nigdzie więcej. Walę teraz brandowymi.

P.S. pozycjonuje od zawsze ręcznie.

Edytowane przez rexxx

Wyjątkowy materac gimnastyczny polskiej produkcji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności