Skocz do zawartości

Pozycjonowanie na haslo pozycjonowanie


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 499
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Prosilbym o przeniesienie dyskusji na temat 301 do innego tematu i nie robienie balaganu tutaj.

Czy przenosi cala moc czy nie tu sprawa jest nazwijmy dyskusyjna . Z moich obserwacji (np klient mial domene X - przeniosl cala tresc na Y , zrobil 301 ) - pozycje pozostawaly niemalze te same . Oczywiscie to byly 3-4 przypadki , wiec za malo zeby formulowac wniosek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze w wewnetrznych raportach podlaczone dopiero jest dopiero kilka % kont z lfe.

tylko ze zakladasz je wedlug pewnych schematow. i to bardzo latwych do rozszyfrowania: znajduje jeden Twoj WP-MU i jednym zapytaniem do G. mam cala reszte.

Co do strategii to zostala ona odrobine zmieniona w wolnym czasie zalozenia testu zostana uaktualnione. Chwilowo doszlo mi 2 nowych pracownikow tak wiec i wolnego czasu na pisanie na forum jest mniej ,co widac po ilosci postow.

Bedzie to test scrapeboxa ,xrumera, lfe + powiedzmy zaplecza opartego na autoblogach + strona z automatow.

ok, tylko w tym momencie dzialasz juz "standardowo", wspomagajac sie po prostu Xrumerem. a wiec taki test nie udowodni nam jak skuteczne jest combo Xrumer+LFE, tylko jaką Ty masz wiedzę z zakresu pozycjonowania (a ta jest spora).

mialem nadzieje (i pewnie nie tylko ja) zobaczyc test opierajacy sie wylacznie na pseudo-darmowych sposobach, tj. bez zaplecza.

Komentarze na blogach ida z automatu ... nie bardzo rozumiem w jaki sposob tutaj definiujesz jakosc (to jaki tekst ma komentarz ? - to akurat nie ma znaczenia ) - raczej istota jest wiek bloga,pr ,bl , pr podstrony, ilosc komentarzy (tu wiele stron bedzie mialo 100 i wiecej .. )

chodziło mi o liczbe komentarzy z nofollow...

Fabryka Spamu - mój SEO-blog

Polecam prosty CMS - PikoCMS do stawiania zaplecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem nadzieje (i pewnie nie tylko ja) zobaczyc test opierajacy sie wylacznie na pseudo-darmowych sposobach, tj. bez zaplecza.

Każda "pseudo-darmowa" metoda jest nieskuteczna bo jest obstawiona. Dlaczego jest obstawiona? Bo jest darmowa. :(

Za jakość się płaci :)

Ciemna strona mocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metoda nie jest wcale taka darmowa :

xrumer + lfe = $800 - co daje jakies 3000 zl ...

Pewne efekty juz sa... na razie stronke zablokowalem ze wzgledu na brak tekstow i caly test jeszcze troche sie przesunie. Oczywiscie pewna czesc linkow zostala juz dolozona .

W wolnym czasie opublikuje nowe zalozenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności