Skocz do zawartości

kupon adwords za free


bERIx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji tego, że jest to mój pierwszy post na tym forum, chciałbym wszystkim powiedzieć "cześć" ;) Tyle, jeśli chodzi o część oficjalną :)

Jeśli chodzi linki sponsorowane, to pracuję w agencji reklamowej i mam możliwość przygotowania darmowych kampanii z budżetem w kwocie 125 zł. Nie jest to może jakaś szalona kwota, ale jeśli ktoś jest zainteresowany taką akcją, zapraszam po informacje na priv lub na maila - mic.szlazak@gmail.com.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wczoraj rozmawiałem z konsultantem adwords i juz nie daja darmowych kuponów na rozpoczecie nowej kampani trzeba zainwestować własne środki zeby otrzymać kupon. Zaproponowano mi zainwestowanie 700 zł i wtedy otrzymalbym kupon 200 zł

precel moderowany o tematyce wesele na slasku

moje hobby weekendowe fotografia ślubna

a to dla przyjemności zespół na wesele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam takie kupony o wartości 300 zł ważne do końca wrzesnia, ale przydzielam je na konkretnych zasadach.

kampania prowadzona jest na koncie stworzonym przeze mnie dla danego Klienta,

kampanai prowadzona jest przeze mnie

koszt prowadzenia kampanii przy użyciu kuponu adwords to 50 zł

Co do otrzymujesz za te 50 zł netto?

Najpierw przygotowujemy strukturę konta adwords i kampanii biorąc pod uwagę wybrane przez Państwa słowa kluczowe. Grupujemy je i tworzymy dla każdej grupy po 3-4 teksty reklamowe by w późniejszym etapie móc optymalizować kampanię - wybrać te najskuteczniejsze. Teksty są przesyłane do Państwa w celu ich zatwierdzenia bądź korekty. Po zatwierdzeniu kampania zostaje wdrożona i zostaje aktywowana. Na bieżąco jest optymalizowana. Podczas trwania kampanii możesz wprowadzać zmiany, np. sugerować nowe hasła bądź teksty reklam, które po dyskusji ze mną są wprowadzane bądź modyfikowane i wprowadzane.

Przypominam jednak, że kupon zostanie przydzielony tylko i wyłącznie komuś kto nigdy nie korzystał z takiego kuponu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie! Jako, że niestety nie przysłali mi nigdy kupony Google piszę z zapytaniem czy nie zechciałby ktoś się podzielić, oddać, przekazać do zaopiekowania bądź odsprzedać za symboliczną kwotę "na piwo" ?

Chętnych zainteresowanych pomocą proszę o kontakt :)

885213000,

a.grill [malpa] logisticsystem.pl

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupony adwords nie są na sprzedaż. Każdy kto kupuje taki kupon naraża się na zbanowanie konta bo:

1. używał już kiedyś takiego kuponu

2. kupon jest przeznaczony na inny region

3. kupon można otrzymać nawet od google - nawet nie wspomnę, że od agencji w programie "google dla agencji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupony adwords nie są na sprzedaż. Każdy kto kupuje taki kupon naraża się na zbanowanie konta bo:

1. używał już kiedyś takiego kuponu

2. kupon jest przeznaczony na inny region

3. kupon można otrzymać nawet od google - nawet nie wspomnę, że od agencji w programie "google dla agencji"

Amen!

..:: Strony WWW ::....:: Nowe technologie ::....:: Hurtownie ::....:: Reszte znajdziesz w google.pl ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności