Skocz do zawartości

[prywata] zbieram złom


zero3

Rekomendowane odpowiedzi

robię sobie wirtualne złomowisko i zapraszam do wspólnego złomowania :P

początki są tutaj https://spod.okien.pl/

jeśli macie fajne zdjęcia złomu (rysunki, opisy, idee na złom), rdzewiejących gratów ale też złomu niekoniecznie w tym ogólnym znaczeniu - jednym słowem złom fizyczny, filozoficzny, złom kosmiczny, złom psychiczny i feministyczny - proszę o przesyłkę :)

heartattack[at]poczta.onet.pl

zbieram każdy złom, w każdych ilościach i o każdej porze :P

przesłane graty z radością opublikuje z podanym opisem na moim złomowisku. w zamian oferuję link na stronie której jeszcze nie ma ale będzie :P

po co to wszystko? wziąłem sobie udział w konkursie pozycjonowania, a dobry złomiarski content da mi siłe ;)

dzięki

zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by sie z aparatem na ulice wiejską ruszyć 8)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę oddać starą żonę??? :oops:

#-o pewnie nie wezmiesz albo będe musiał dopłacić ;)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BD ode mnie już dostał.. proponuję zrobić jeszcze zdjęcie Spodka albo dworca pkp do kompletu, no i koniecznie Dom Handlowy Zenit :)

a Poza tym - szyb Kleofasa jest chyba najbardziej zadbanym szybem na Śląsku na moje oko :)

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbierałem co mogłem ze złomu psychicznego i podsyłam ci na skrzynię

Kobitki nie chciałes nie to nie [-X

:P

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 10-letni rower górski firmy Romet, którego nadal używam. :mrgreen:

Jak będę miał chwilę to zrobię kilka zdjęć i wyślę.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności