Skocz do zawartości

SEO bohater


SEO-Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy ktoś miał może problem z wklejaniem haseł z bazy danych ?

U mnie wkleja pięknie nazwy użytkowników, ale haseł niestety nie :/

Help :)

Miała ten problem - u mnie pomogło przeinstalowanie windowsa, utworzenie nowego zestawu w Seo Bohaterze z loginem (imieniem) takim jak login w wordpressie.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała ten problem - u mnie pomogło przeinstalowanie windowsa, utworzenie nowego zestawu w Seo Bohaterze z loginem (imieniem) takim jak login w wordpressie.

Imie mam oczywiście ustawione takie jak w WP.

Natomiast przeinstalowywanie systemy średnio mi się widzi, poza tym sprawdzałem na 3 kompach - 2 x Vista + 1 x Xp i mam wszędzie dokładnie taką samą sytuację.

Mimo iż w bazie do użytkownika przypisane jest hasło to go nie wkleja :/

Kapania Adwords -  https://kcmobile.pl tel. 604 939 140, e-mail: biuro@kcmobile.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała ten problem - u mnie pomogło przeinstalowanie windowsa, utworzenie nowego zestawu w Seo Bohaterze z loginem (imieniem) takim jak login w wordpressie.

Imie mam oczywiście ustawione takie jak w WP.

Natomiast przeinstalowywanie systemy średnio mi się widzi, poza tym sprawdzałem na 3 kompach - 2 x Vista + 1 x Xp i mam wszędzie dokładnie taką samą sytuację.

Mimo iż w bazie do użytkownika przypisane jest hasło to go nie wkleja :/

Jaki jest adres tego wordpressa? Zobaczę u siebie. Czy jest tak z wszystkimi?

Przeinstalowanie systemu nie wchodzi w rachubę. To nie powinno mieć nic wspólnego z systemem.

Musi działać bez względu na stan systemu.

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już działa.

Okazało się, że program jest ok tylko brakowało mi https:// ma początku w bazie katalogów :/.

Co do Pana Grzegorza to życzę sobie tylko i wyłącznie takich Kontrahentów, niedziela a support w pełni dostępny.

Naprawdę polecam !

Kapania Adwords -  https://kcmobile.pl tel. 604 939 140, e-mail: biuro@kcmobile.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale przy próbie dodania do katalogu np katalog.di.com.pl po kliknięciu w submit strona się nie otwiera (tylko sam nagłówek). Wyłączenie blokady otwieranych okienek nic nie pomaga (oczywiście w zwykłej przeglądarce działa wszystko ok)

ps. jak się mają proponowane zmiany z postu mojego ? Czy coś zostanie wprowadzone /zaktualizowane aby program był bardziej przyjazny dla użytkowników ?

Skuteczne pozycjonowanie w Google. Promocyjna oferta na pozycjonowanie stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale przy próbie dodania do katalogu np katalog.di.com.pl po kliknięciu w submit strona się nie otwiera (tylko sam nagłówek). Wyłączenie blokady otwieranych okienek nic nie pomaga (oczywiście w zwykłej przeglądarce działa wszystko ok)

Właśnie przez reklamy adsense ;) których program nie blokuje.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pomysł na kolejną mini-modyfikację. W zasadzie powinno być proste do zrobienia.

Otóż gdy pojawia się nowy wartościowy katalog wchodzę do SEO Bohatera i dodaję do niego wszystkie swoje projekty jak leci - problem w tym że w każdym projekcie znów od nowa muszę wypełniać formularz dodania katalogu do listy - czy można by zrobić dodatkową opcję (checkbox) żeby dodało katalog do list we wszystkich projektach ?

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, może zrobić to na zasadzie globalnej bazy noworodków?

Czyli dodaję nowy adres katalogu wraz z wszystkimi parametrami do takiej bazy, a program przy otwieraniu każdego projektu sprawdza obecność tego nowego adresu i w razie czego dodaje?

I tak w ogóle, to dzisiaj zabrałem się za grzebanie przy seo bohaterze.

A jak już zacząłem, to znaczy, że wkrótce nowa wersja, uwzględniająca kolejną część waszych pomysłów. ;-)

pozdr

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk p_edit.gif bywa bardzo pomocny w niektorych momentach

Bywa o ile jest jeszcze aktywny a tak się składa że mój poprzedni post pochodzi z dnia 28.09 i do edycji według konfiguracji tego forum już się nie nadaje. Czemu tak jest - pytaj adminów.

Hmmm, może zrobić to na zasadzie globalnej bazy noworodków?

Czyli dodaję nowy adres katalogu wraz z wszystkimi parametrami do takiej bazy, a program przy otwieraniu każdego projektu sprawdza obecność tego nowego adresu i w razie czego dodaje?

Świetnie!

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak w ogóle, to dzisiaj zabrałem się za grzebanie przy seo bohaterze.

A jak już zacząłem, to znaczy, że wkrótce nowa wersja, uwzględniająca kolejną część waszych pomysłów. ;-)

O backlinki proszę Grzegorzu :D

A tak poza tym męczy mnie jedna sprawa. W opisach możemy sobie ustawić maksymalną ilość znaków w opisie, ta opcja ciągnie za sobą pewne konsekwencje, bo jeśli sobie zrobię kilkanaście opisów, następnie je synomizuje, to podczas dodawania do katalogów okazuje się, że a to mi za bardzo przytnie opis i weźmie cześć z następnego, a to mi znowu przytnie opis w połowie. Następnie gdy chce sobie wygenerować kilka oryginalnych artykuł, to znowu muszę zmieniać tą wartość. Tak, że tego :)

Pozdrawiam,

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Mam nadzieję, że ten program będzie bardziej przyjazny użytkownikowi.

seobohater.jpg

Nowa wersja jest prostsza i ma charakter bardziej "etapowy", tzn. przechodzi się w jakieś części programu po kolei. Np. Otwieram projekt, wchodzę w ustawienia, wchodzę w edycję opisu, itd.

Za każdym razem menu zmienia się odpowiednio do sytuacji.

Większość ogólnych zasad jest podobna, dlatego wypuściłem Wam demo bez helpu. Jest to dla mnie też forma testu, czy program jest wystarczająco intuicyjny (sorry, jeśli ktoś mógłby poczuć się w tym momencie jak królik doświadczalny ;-) - wiecie, że nie o to chodzi).

Zmieniłem trochę design programu, sposób oznaczania katalogów, itp.

Także inny jest system edycji tytułów i opisów.

Wchodzi się w duży edytor i tam się pisze. Zrobiłem nowy rodzaj podpowiedzi synonimów w formie wyskakującego okienka z możliwością wyboru synonimów i wygenerowania łancucha.

I sposób generowania synonimów też jest inny. Program przy tworzeniu łańcuchów synonimów bierze pod uwagę tylko słowa z zaznaczonego w edytorze tekstu.

Do zrobienia zostało mi na razie:

- Moduł statystyk ogólnych i w konkretnym projekcie

- import z poprzedniej seo machiny

- dobry help i tutoriale

- i ewentualnie coś z Waszych podpowiedzi

demo: seo bohater demo

Instalacja: Po prostu rozpakuj i uruchom.

Oczywiście liczę na Wasze konstruktywne opinie i sugestie...

pozdrawiam

Grzegorz

Czy uważasz , że seo bohater jest ciekawszy od dodawarki?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem chyba kolejny bug - tym razem dość istotny - otóż jeśli mam zaznaczony jakiś katalog na liście (po lewej) i wybiorę opcję "Dodaj nowy katalog" to zamiast dodać adres który wpisuje, program edytuje ten katalog który był zaznaczony. ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności