Jump to content

Kea

Forumowicze
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kea

 • Birthday 05/30/1987

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Proszę słać ceny za taki pakiecik: Opisy do katalogów: 4x 255 znaków 4x 500 znaków do tego teksty do precli: 8x 1000 wszystko synonimizowane. Proszę też o próbki tekstu, najlepiej z branży Zdrowie i Uroda. Pozdrawiam biuro[wiadomo]dotzone.pl
 2. Kea

  Podatek z Adsense

  Ja osobiście, doszedłem do wniosku, że pakuję to w pit-37 w inne źródła i odliczam sobie tą zaliczkę co kilka miesięcy temu im przelałem. edit. znaczy się będzie zwrot
 3. Kea

  Podatek z Adsense

  Witam serdecznie, mam podobny problem, klika miesięcy temu przelałem należna zaliczkę do US za adsense. Teraz chciałbym wypełnić pita 37, w której rubryce mam uwzględnić przychód z adsense?
 4. Szukam skryptu otwartyMini, bez przymusowych linków w stopce, bodajże to wersja 1.0? Mógłby ktoś udostępnić?
 5. Ale nie ukrywasz tego, że to są Twoje strony np. poprzez różnicowanie IP, ukrywanie w whois, różnicowanie CMSów ?
 6. Witam, czy linkowanie swoich stron między sobą, nawet gdy są tematyczni powiązane, może skończyć się banem lub filtrem od Googla? Jest jakieś oficjalne stanowisko Googla?
 7. Co to, nikt już czeków nie realizuje ? .
 8. Hej, mam takie pytanie, jest możliwość sprawdzenia ile linków na daną frazę idzie do danego serwisu?
 9. Kea

  SEO bohater

  Szkoda, że nie ma BackLink katalogów. Nie wiem, czy tylko ja uważam, że to jest jedna z ważniejszych rzeczy przy katalogowaniu?
 10. Jestem daltonistą i napisy zlewają mi się z tłem ;/ To może ma ktoś z napisami w białym kolorze ? :>
 11. Ma ktoś z lektorem? :>
 12. Ja mam u nich a właściwie na budgetvps.pl wykupionych klika VPSów pół roku i wszystko oki, nie zaliczyłem żadnej awarii.
 13. Strona jest pod 2 adresami http://nowil.pl/ oraz http://www.nowil.pl/ czyli tak zwany Duplikat Content za co mogło się dostać stronie. Inna sprawa, to przyrost linków.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy